Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2013 o 01:33, Deathscythe napisał:

Jako, że nikt nie napisał:
StarCraft 2 obsługuje od wczoraj (przedwczoraj?) Spawning. Tj. osoba ze starter edition
może zostać zaproszona do grupy przez osoby posiadające HotS i grać z nimi rankedy/unrankedy.
Spawning daje dostęp do pełnego contentu multi ;) Jest za to ograniczenie rasowe: jedna
rasa aktualnie w pakiecie Starter (w tym tygodniu są to Terranie).


Wow, super sprawa. Teraz tylko muszę znaleźć kogoś kto mnie weźmie do party i sobie pogram w mulitka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 09:22, masterHADES napisał:

Wow, super sprawa. Teraz tylko muszę znaleźć kogoś kto mnie weźmie do party i sobie pogram
w mulitka ;D


No to możesz do mnie napisać, bo nadal w SC II w multi gram z przyjemnością i mam licencję HotSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za kilka godzin finały WCS pierwszego sezonu. niestety nie udało mi się zasnąć, więc dzisiaj sen sobie podarowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie niezła wtopa - stream numer 2 z Apollo i Day[9] nie działa, a streamy GSL mają łącznie prawie tyle widzów, co główny z OGN. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? U nich to jest super godzina na oglądanie SC II. A ja się budzę o siódmej i widzę praktycznie ostateczne rozwiązanie w grupie A ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 07:50, Muradin_07 napisał:

Dziwisz się?

Tak i nie. Z jednej strony Artosis, nawet jeśli jest sam, zdecydowanie potrafi zapewnić lepszy komentarz niż Doa i Montecristo, przynajmniej według mnie. Ale z drugiej - to OSL jest organizatorem turnieju, a nie GSL, więc chyba wypadałoby, żeby ci pierwsi mieli więcej widzów. A po tym, jak w pewnym momencie na chwilę padł główny stream OSL, zdecydowanie tak nie było. :P

I chyba mnie nie zrozumiałeś, bo mi nie chodziło o małą ilość widzów ogólnie, tylko o ich podział między wspomniane wyżej organizacje. W tym przypadku strefy czasowe nie mają nic do rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem rozumiem ;) Tylko po prostu dla mnie na logikę to wychodzą dwa czynniki zawsze - strefa czasowa koreańska i europejska, no i fakt jaki status ma SC w Korei, a jaki w Europie. To tak na moje myślenie ;)

Co do wyników to szkoda, że nie obejrzę jak Dimaga będzie wojował. Wtedy idę na zajęcia i trzeba będzie powtórki oglądać jak obejrzę match Stephano i TLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wlacz sobie drugi stream ogn. panowie bawia sie znakomicie jednoczesnie komentujac gre. puki jest tam apollo i day9 bede ogladal ten stream. jakosc upada jak na kanapie siedza ci goscie z ognu, ale wtedy ide na main stream, albo na stream gomtv, bo tastosis mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 03:46, Mange napisał:

to wlacz sobie drugi stream ogn. panowie bawia sie znakomicie jednoczesnie komentujac
gre. puki jest tam apollo i day9 bede ogladal ten stream. jakosc upada jak na kanapie
siedza ci goscie z ognu, ale wtedy ide na main stream, albo na stream gomtv, bo tastosis
mi nie przeszkadza.


no w koncu go znalazlem, tweetuja non stop o pierdolach a linki do streamu podaja raz na ruski rok... o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Soulkey wygra, bo Idra się założył, że jeśli zerg zajmie pierwsze miejsce w turnieju, to będzie musiał przez jeden dzień być miły dla wszystkich na streamie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 04:13, matiz123 napisał:

Mam nadzieję, że Soulkey wygra, bo Idra się założył, że jeśli zerg zajmie pierwsze miejsce
w turnieju, to będzie musiał przez jeden dzień być miły dla wszystkich na streamie. :D


;( ja mialem nadzieje znowu na final innovation soulkey :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 04:45, EmperorKaligula napisał:

;( ja mialem nadzieje znowu na final innovation soulkey :/

Mi teraz wisi, kto wygra, jedynie liczę na świetne gry i lepszy finał niż GSL. Co najwyżej trochę kibicuję MVP, czyli ostatniemu "Europejczykowi". :P

W sumie to ciekawi mnie, jaki byłby skład półfinałów, gdyby zamiast mirrorów w każdym meczu RO8 znalazł się jeden terran, czy byłyby wtedy same TvT? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 05:17, matiz123 napisał:

Mi teraz wisi, kto wygra, jedynie liczę na świetne gry i lepszy finał niż GSL.


dlatego liczylem na powtorke :D raczej nie graliby tego samego co tydzien temu gdzie final byl slabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 05:25, EmperorKaligula napisał:

dlatego liczylem na powtorke :D

Ja bym powiedział, że każdy z tej czwórk zdecydowaniei jest w stanie stworzyć rewelacyjną serię, więc nie trzeba koniecznie meczu Innovation - Soulkey, żeby było ok. :) Poza tym jeśli o "poprawki" chodzi, to pierwszy półfinał tutaj był O WIELE lepszy niż jego odpowiednik z GSL, który był jeszcze słabszy/dziwniejszy niż Innovation - Soulkey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować