Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Jest potężniejszy niż Kerrigan, może przejąć kontrolę nad częścią Roju, a Sarah walczyć o utrzymanie władzy nad jakimikolwiek siłami Zergów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Miałbym prośbę do kogoś kto ma konto battle.net ze starterem SC2, żeby mi wysłał na

Spoiler

tkoeman@poczta.fm

swój battletag i umówił się na jakąś datę w celu zdobycia feat of strength za spawning. W podzięce zrobię to samo z konta gdzie nie mam SC2.
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie wrzucę dwa linki:

1. Patch Notes do patcha 2.0.10, który się pojawi niebawem. Doda między innymi trochę usprawnień co do replayów i rzecz, która mi się przyda - w custom games będzie można sobie zaznaczyć w browserze "ladder maps", które wyszczególni nam mapy używane w danym sezonie i będzie sobie można na nich grać właśnie z tego trybu.

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=423198

2. Trochę zmian w map poolu następnego sezonu, trzy nowe mapy i kilka wypadających.

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=423175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 12:32, Runners_High napisał:

Najbardziej spodobała mi się opcja zoom :D


Wiele osób pisze to samo ;D Tylko też na początku nie widziałem kilku rzeczy więcej jak np. podobno ma być rozwiązana kwestia małych ścinek gdy kończy się przywoływanie Cybernetics Core i chce się od razu włączyć warpy to badania to potrafi się u mnie 2-3 sekundy się przyciąć. No i zmiany w grafikach upgrade''ów u Tossów też się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, czas na "ciężki" dowcip. Maru pewnie po tej grze zamówił pizzę z czterema rodzajami sera. Ha, ha, ha. Albo nawet zaraz przed rozpoczęciem meczu ją zamówił i dlatego tak mu się spieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matiz123
nie odpowie bezposrednio, bo na operze mobile nie moge tych opcji wlaczyc.

to prawda, niezle cheesowal, ale $ i punkty wcs musza sie zgadzac. moze w finale pokaze wiecej macro gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 14:14, matiz123 napisał:

Uwaga, czas na "ciężki" dowcip. Maru pewnie po tej grze zamówił pizzę z czterema rodzajami
sera. Ha, ha, ha. Albo nawet zaraz przed rozpoczęciem meczu ją zamówił i dlatego tak
mu się spieszyło.


Mi to najbardziej podobało się ujęcie przed chyba trzecią grą jak InnoVation popijał sobie coś z kubka (chyba kawę mrożoną czy coś) i miał wyraz twarzy - spoko, panuję nad sytuacją. Naprawdę chciałbym zobaczyć minę jego po ostatniej grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Starcrafta 2 Wingz of Liberty podstawkę. Kiedy chcę sobie zagrać z kumplem w dowolną grę to pojawia się odwieczny pogmatwany problem stworzenia gry.
Proszę o bardzo szczegółowy opis bo ciągle coś się nie dogrywa albo coś jest nie aktwyne albo coś się nie pojawia.
Nawet zapłacę doładowaniem 5 zł do komórki bo już straciłem wszystkie rezerwy cierpliwości do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego:

- Włącz "Własną Grę".
- Wybierz mapę, na której chcecie grać i kliknij stwórz grę.
- Z listy znajomych zaproś Twojego kolegę
- Gdy już wszystko sobie ustawicie klikacie gotowość i można grać.

I pomagamy sobie tutaj dlatego, że dobrze jest komuś pomóc. Nie dla sławy, bogactwa i pięknych białogłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny początek całego tygodnia z WCS.

Spoiler

MVP vel Jurgen przeszedł na razie 2:0 i czeka na przeciwnika z Grubby - HasuObs

.

Na razie bardzo fajne PvP ze strony obydwu. 42 minuty już grają, a to pierwsza gra dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza w temacie starcraftowym po WCS Europe... :/

Z takiego mojego obowiązku cała paleta wyników z dzisiejszych finałów:

Spoiler


Półfinały:
MC vs MMA -> 3:1 - MC
Grubby vs duckdeok -> 3:2 - duckdeok

5th i 6th Placement Match o dwa miejsca w finale światowym:
HasuObs vs Welmu -> 3:1 - Welmu
Naniwa vs Vortix -> 3:1 - Naniwa

Finał:
MC vs duckdeok - 4:3 - duckdeok mistrzem WCS Europe



Wnioski: liczba Koreańczyków w innych niż Korea regionach jest zbyt duża, co widać po WCS Europe czy America. Już nie wnikam w to, że w USA pojawiać się zaczęli Chińczycy. Ale trochę słabo, że jedyną reprezentantką USA non-korean będzie Scarlett... na dodatek Kanadyjka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 20:03, Muradin_07 napisał:

Ale trochę słabo, że jedyną reprezentantką USA non-korean będzie Scarlett... na dodatek
Kanadyjka... :/


Ale to WCS America, a nie WCS USA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale także tu bardziej chodzi mi o to, że samych zawodników nawet z samej Ameryki jest garstka i nawet nie mają szansy się zaprezentować ze względu na zmasowany atak Koreańczyków. A samą Scarlett lubię więc do niej nic nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdujecie zapał do gry? Ja trochę grałem ostatnio, ale jakoś nie mam motywacji.
Nie idzie mi w to jakoś specjalnie na tyle dobrze, żeby mi się chciało grać. Ogólnie nic mi się nie chcę xD.
No, ale pograłbym sobie, a zawsze się kończy, że jest 23 i nie mam siły xD.
Chciałbym pokonać trochę prokrastynację, ale jakoś nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w ogóle. Winę ponosi przede wszystkim nędzny framerate, ale HotS ogółem mnie rozczarował. Chociaż leveling akurat uważam za bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się na razie skończyła motywacja, jak dla AI skali zabrakło, a na ladderze nie będę cisnął przegranych tylko dlatego, że po dziesiątej minucie zaczynają mi spadać FPSy, bo sprzęt mam mierny :/

Po prostu - gram bo gram jeżeli chcę pograć. Nie gram wtedy, kiedy po prostu nie chce. Ostatnio cały czas siedzę w Shogunie 2, ale dzisiaj sobie pomyślałem, że fajnie sobie trzy rundki w SC II zagrać i poszły mi one całkiem dobrze pomimo problemów z tym, o czym już wcześniej wspominałem. Za to np. nie chce mi się zupełnie grać w LoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 23:40, Muradin_07 napisał:

Ostatnio cały czas siedzę w Shogunie 2, ale dzisiaj sobie pomyślałem, że fajnie sobie
trzy rundki w SC II zagrać i poszły mi one całkiem dobrze pomimo problemów z tym, o czym
już wcześniej wspominałem. Za to np. nie chce mi się zupełnie grać w LoLa.


Shogun2 pociągnie a SC2 nie bardzo? Co to za dziwny komp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować