Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

http://www.aceresport.com/uk/news/910.htm - jednak jeszcze trochę czasu minie, zanim Acer ogłosi, kto dołączy do teamu.

A w WCS sporym zaskoczeniem dla mnie jest to, że gracze z WCS AM radzą sobie tak dobrze. Nie wiem, kiedy zawodnicy z Korei dotarli na miejsce - może nieco za późno i ich teraz jet lag męczy. A może po prostu Dong i spółka się porządnie spięli i teraz niszczą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 19:03, matiz123 napisał:

http://www.aceresport.com/uk/news/910.htm - jednak jeszcze trochę czasu minie, zanim
Acer ogłosi, kto dołączy do teamu.


Uuu... to lipton. Ale to i tak nie zmienia faktu, że będzie to całkiem ciekawe ogłoszenie. A Welmu jak się dostanie do nich to chociaż będzie miał koszulkę teamową i nie będzie musiał w prywatnych na turniejach grać :)

Dnia 24.08.2013 o 19:03, matiz123 napisał:

A w WCS sporym zaskoczeniem dla mnie jest to, że gracze z WCS AM radzą sobie tak dobrze.
Nie wiem, kiedy zawodnicy z Korei dotarli na miejsce - może nieco za późno i ich teraz
jet lag męczy. A może po prostu Dong i spółka się porządnie spięli i teraz niszczą. :D


Możliwe że to jet lag. A Dong miażdży i dobrze, bo wszyscy już na starcie powiedzieli że raczej z grupy wyjść będzie miał ciężko i bum - pierwsze miejsce w grupie i potem Naniwa rozłożony 3:0. Kurczę... może wreszcie weźmie i wygra coś. Podobnie fajnie mi się ogląda Taeję więc taki finał mi nie przeszkadza choć wolałbym finał JD vs. Scarlett i powtórkę z WCS America.

A co do tego matchu to chyba Scarlett będzie miała też na sobie jak dobrze słyszałem pisząc tego posta Artosis Curse... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem flo, dziewczynę Thorzaina. Gra Terranami i ostatnio chyba grała na Acer Teamstory Cup. Tylko nie oglądałem akurat tego, raptownie jakąś grę między Team Liquid i MVP jak grali drużynówkę, a tak to ominąłem oglądanie tego na Twitchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 19:22, Demagol napisał:

A widziałaś może jakieś dziewczyny w akcji w SC2? Prawdziwe dziewczyny?

Co prawda nie widziałem gier z ich udziałem, ale proponuję zainteresować się takimi nickami, jak Startale Aphrodite i BarbiePrime. Skoro się znalazły w takich zespołach, to chyba coś muszą umieć, aczkolwiek Liquipedia na stronie o tej drugiej pisze, że "Is the girlfriend of the team''s coach", więc tutaj nie jestem pewien, czy chodzi o skilla w SC2. ;D I nawet ładne one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z jedną z moich koleżanek ogólnie to jest plotka, że trzeba pokonać ich ojca w SC II, aby się z nimi umówić ;) Jak się zapytałem czy tam u nich tyle się gra to powiedziała: nie ma na to czasu jak w szkole siedzimy od rana do późnej nocy co niektórzy.

Tylko, że od tej rozmowy minęły jakieś dwa lata. Tak czy inaczej na pewno to SC jest w Korei Południowej obecne i mają fioła na jego punkcie tak samo jak na punkcie innych gier komputerowych. Tylko że trzeba by było to rozbierać na jeszcze inne czynniki jak np. to, że wiele dziewczyn przychodzących na turnieje SC traktuje graczy jak celebrytów, do których można wzdychać i tak dalej. Tak mi się z resztą wydaje po tym co widzę w dziedzinie muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 19:26, Demagol napisał:

A ciekawe jak jest w Korei z SC i dziewczynami :D.

są i grają w dużych organizacjach. Prime ma swoją BarbiPrime, StarTale również ma kobietkę w teamie. W GSTL bardzo często było je widać, jak z teamem siedziały. Grać nie grały, bo jednak trochę odstają od facetów.

o matiz już o tym napisał. eh, za szybko przejrzałem posty i ominąłem jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale w GSTL grała Scarlett też jak widziałem. To było przeciwko LG IM co wzięli wszystkich zmietli chyba (w sensie - Incredible Miracle).

Tak czy inaczej - oglądam stream i normalnie emocje... nie ma co gadać tylko oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się robić dosyć ciekawie na scenie starcraftowej, w tym negatywnym chyba znaczeniu:

STX Soul traci sponsora STX i jako SouL będą grali w GSTL. Co też może potwierdzać pogłoski o tym, że do Acera dołączy nie kto inny jak INnoVation (pojawiła się potem podpowiedź, że będą mieli dobry trening do ZvT). Classic podobno dojdzie do SK Telecom T1. Nie wiadomo co będzie z Mini, Trapem i Size.

Dodatkowo pojawiają się plotki, że MVP ma zostać rozwiązane, a Incredible Miracle i Prime szukają sponsorów. To znaczy IM chcą utrzymać u siebie LG. Nie wiem jak w przypadku Prime''ów. Jeszcze coś się pojawiło, że chyba Bisu ma zrezygnować z grania...

A tak w ogóle to rozpisane już zostały drużyny trzeciego sezonu WCS EU i na start mamy we wtorek petardę w postaci: NaNiwa, ToD, ForGG i TargA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że jest bardzo duża szansa na prezentację Legacy of the Void podczas BlizzConu 2013. Bajka jest gotowa, większość filmików też, aktorzy od paru tygodni biorą udział w sesjach nagraniowych, może tym razem dodatek ukaże się szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Może w 2015 tak w okolicach premiery HotSa to tak. W następnym roku raczej wątpię, bo dopiero co prosi zaczęli grać w HotSa i nadal skarżą się Zergowie na balans, że tak naprawdę muszą grać w jeden określony sposób, bo inaczej Protossi albo Terranie ich zmiotą. Chyba że wpadną na pomysł premiery w grudniu 2014. To byłoby całkiem fajne mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy, a teraz. Nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby wydanie kolejnego dodatku do w tak krótkim czasie. Chociaż... nie wiem kiedy będzie wydany ten do Diablo III, bo się nim nie interesowałem bliżej. Czy jeszcze w tym czy dopiero w następnym roku.

Tak czy inaczej na LotV liczę bardziej końcówka 2014 albo marzec-kwiecień 2015. Jeszcze tutaj mają przecież Hearthstone, pewnie się pojawią jakieś rozszerzenia do niego. Titan też przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do WoW-a przecież są wydawane w bodajże półtorarocznych odstępach. Naprawdę nie obraziłbym się, gdyby twórcy wydali LotV jeszcze w 2014. Chociaż kto ich tam wie... Jeśli znowu zmienią koncepcję gry to będą musieli przebudować misje, dostosować do tego scenariusz i tak znowu będzie opóźnienie, a my dostaniemy kolejną porcję takich samych misji, tylko ulepszonych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w półtorarocznych niby. Ile czekaliśmy na wyjście HotSa? Tak mniej więcej 2,5 roku. To powiedzmy, że faktycznie wyjdzie tak półtora roku.

Co do koncepcji gry to też nie wiem jakby to mieli zrobić. Ja bym widział to co zrobili w WoLu, bo co... to samo co w HotSie z Zerathulem jako głównym bohaterem to nie wiem czy by mi się chciało w to grać nawet mimo miłości mojej do Protossów. Ale misje raczej będą podobne, choć wolałbym taką standardową rozbudowę bazy i marsz na przeciwnika.

Swoją drogą to tak zastanawiałem się nad zabawą w tym edytorze, co Blizzard go wypuścił do fazy open beta.

http://us.battle.net/sc2/en/blog/10788362/starcraft-ii-art-tools-open-beta-8-30-2013

Bym trochę pobawił się i stworzył jakieś fajne skórki moim Tossom. Pytanie czy one by się nie gryzły z grami w ladderze jakbym np. zmienił na nowe te domyślne :/

Aaaa... i jeszcze jedno: można już zagrać w próbkę Starcraft Universe:

http://www.kickstarter.com/projects/747939120/starcraft-universe/posts/586629

Brakuje do końca jakieś 20k i chyba mogą być z tego nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować