Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

To znaczy sens zawsze jest. Ale jak przejdziesz do HotSa to będzie trzeba nauczyć się kilku nowych sztuczek związanych z nowymi jednostkami. Ja np. do dzisiaj nie wiem kiedy grać Mothership Core''a i zazwyczaj go pomijam przez przyzwyczajenia z WoLa. Inna sprawa to fakt, że duża część osób przeszła do HotSa i nie wiem ile teraz osób gra w samego WoLa, a ile w dodatek.

Tak czy inaczej jak już wcześniej napisałem - sens uczenia się grania czy to w WoLa czy to w HotSa jest zawsze. Tylko potem trzeba kilka rzeczy sobie przestawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wcześniej na kanale streamowym TLO można było usłyszeć łupanki techno, a teraz Incontrol ma u siebie wolne kawałki w stylu TLO... :D

I się wszyscy zastanawiali co będzie teraz podczas gier w ProLeague jak będzie EGTL... TLO XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia gra dzisiejszych półfinałów WCS Europe: AcerMMA vs. AcerNerchio!

http://www.twitch.tv/wcs_europe

Obstawiać nie będę... do tej pory 2 z 3 typów się nie sprawdziło.

Wyniki do tej pory:

Spoiler


Genius vs. duckdeok - 3:0
TargA vs. MC - 1:3
VortiX vs. Stardust - 3:1.

Na razie półfinały wyglądają tak: MC vs. Genius (będzie ogień!) i VortiX - MMA/Nerchio.

Placement Match o piąte miejsce w światowych finałach sezonu:

TargA vs. duckdeok i Stardust - MMA/Nerchio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym grał Zergiem... a na Zerga mam najgorszy win rate :/ Powiem szczerze, że cały czas staram się coś nauczyć w kwestii PvZ i zawsze wychodzi buba. Chyba przez ostatni tydzień jak zacząłem grać już szczerze laddera to wygrałem jakieś 3-4 na może z 15 matchy z Zergiem. Bo prostu muszę z kimś wziąć pograć żeby mnie poinstruował co i jak. Po PvT to ograne mam jak chcę, PvP zależy ale źle nie jest... a na Zergu się wykładam :/

Tak czy inaczej - totalna miazgunia z tym rapid fire :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od premiery minelo juz ponad pol roku a cena dalej wysoka, w MM 120 zl beka

oplacala sie teraz kupowac czy w najblizszym czasie moze byc jakas promocja przez blizza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być jakaś bizardowska promocja, jakiś czas temu była, obniżka chyba o 50% czy coś. Tak czy siak cenią się, a wg donosów Janka_Izdebskiego klucze kupione na muve.pl i tego typu stronach są ponoć sprzedawane nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć gramowicze,

Ma ktoś z was na zbyciu klucz do wersji trail StarCrafta 2 ? Nigdy nie grałem w StarCrafta i jestem ciekaw tej gry, ogólnie szukam jakiejś ciekawej sieciówki w której wszystko zależy ode mnie, a nie od drużyny. Jeżeli znajdzie sie jakiś łaskawca to mój adres e-mail jest podany na gramsajcie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko, że założysz konto Battle.Net i będziesz mógł zagrać w wersję Starter. Bo niby w pudełku od HotS mam jakiś kod, ale nie wiem czy nadal on coś znaczy czy tylko doda wersję Starter do gry i tak.

Oczywiście w Starterze grać możesz Terranami, a niekiedy robione są eventy, w których można grać wszystkimi rasami. Może coś teraz na finał sezonu WCS, później BlizzCon się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa... oooo... to może znajomemu dam, będzie miał motywację. Tego to nawet nie wiedziałem i zlałem, bo myślałem że to ten trial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wychodziłoby na to samo, że możesz grać bez limitu poziomu. Tak jak dostawało się dostęp po zainstalowaniu sterowników od ATI (jeszcze ATI). Ale potem też startera wprowadzili i też może być właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować