Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Eee... nie wiem czy zrozumiałeś jeżeli chodzi Ci o to... Mówiłem o Planescape Torment, a nie torrentach ;) Dostałem pudełko na PGA, więc dlaczego nie zagrać? :D

No ale dobra dobra, to się może mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sporo koncertowo SPIERDZIELILI przez te ostatnie parę lat. WoL pierwotnie hulał u mnie na starym komputerze, który nie spełniał wymagań minimalnych - i to jeszcze na wysokich detalach. Jedynym problemem były zdarzające się kilkakrotnie w czasie misji chwilowe zaciachy, najczęściej przy doczytującym się dialogu.

Torrent
OHOHO XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 19:12, Muradin_07 napisał:

To znaczy w klimat Tormenta wyjątkowo się wkręciłem i mi się podoba. Tak więc tutaj z
tym to problemu nie ma. Taki tam mały żarcik ;)

Natomiast w przypadku HotSa to tak, wiem już co na jego temat sądzisz. Akurat ja powiem
szczerze, że kupiłem go glównie do grania po sieci, a nie kampanii. Przeszedłem ją szybko
i nie ruszam. Ale to dlatego, że nie lubię Zergów i czekam na Protossów. O czym też już
wiesz pewnie jak pisałem ;)

Sorki. Jeszcze raz sorki. Chyba zmęczony jestem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;D

Co do tego, co napisałeś o patchu, że mnie np. wkurzało cały czas to jak Stephano robił statyczną obronę i tak naprawdę Protoss nie mógł tego przejść. Po prostu był taki moment, kiedy już tak się obudował, że ostatecznie każdy atak to było odbicie się od ściany. Ale nie wkurzało mnie to, że było to skuteczne... tylko to, że nie pasuje to za Chiny Ludowe do Zerga. To tak samo jakby kazać orkom siedzieć w krzakach albo na drzewach. Zawsze myślałem, że Zergi to rój i chmara co lecieć do przodu i wszystko zagryzać, a nie siedzieć w kuckach ;)

Co nie zmienia to faktu, że chyba najbardziej u Zergów mi się podoba zakopanie Banelingów i jak idzie cała armia Terrana to wywalenie ich w powietrze... :D

P.S: ja jestem maruda, marudzę sporo... ale na to bym nie marudził w ogóle. W ogóle to byłoby publiczne harakiri gramowe i już by mnie tutaj nie było XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 19:16, Demagol napisał:

Chyba sporo koncertowo SPIERDZIELILI przez te ostatnie parę lat. WoL pierwotnie hulał
u mnie na starym komputerze, który nie spełniał wymagań minimalnych - i to jeszcze na
wysokich detalach. Jedynym problemem były zdarzające się kilkakrotnie w czasie misji
chwilowe zaciachy, najczęściej przy doczytującym się dialogu.

A co do "piracenia" - do jakich konkretnie postów pijesz?

Źle przeczytałem. Nie piję do postów.
Tylko myślałem, że ktoś z piracił grę i marudzi na nią.
Dla mnie piracenie = brak prawa do marudzenia na grę, bo to hipokryzja.

Wyobraź sobie złodzieja samochodów, który marudzi, że samochód pali za dużo lub coś w tym stylu.
Jak ktoś kupił produkt lub usługa jest darmowa, to tam można mówić co się chcę. Bo, to lepiej dla każdego. Nie licząc trollingu i hejtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 21:52, Muradin_07 napisał:

MaNa gra z FireCake już prawie 3 godziny na Akilonie w Challengerze XD


Nie wiem co Mana chciał osiągnąć, serio... Sztucznie przedłużał grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem... ale po raz kolejny zobaczyłem Zerga w kuckach i się wkurczyłem. Ale ten Kolos... prawie 400 zabitych, zero mikro! Prawie jak Billy, The Hero Marine w WCS America :D

Inna sprawa to to: już nawet Kolosy były tak zmęczone, że wchodząc na wyższe miejsca się glitchowały XD I ten tekst Many - to ja jeszcze obejrzę powtórkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 22:29, Muradin_07 napisał:

Ale ten
Kolos... prawie 400 zabitych, zero mikro! Prawie jak Billy, The Hero Marine w WCS America
:D

Ta :)) Większość z tego to mimo wszystko locusty.

Dnia 22.10.2013 o 22:29, Muradin_07 napisał:

Inna sprawa to to: już nawet Kolosy były tak zmęczone, że wchodząc na wyższe miejsca
się glitchowały XD I ten tekst Many - to ja jeszcze obejrzę powtórkę :D


Lol. Ja czekam na analizę replaya by Day9 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Husky weźmie, albo Emil... hiehie. Tak czy inaczej chyba nie tylko ja krzyknąłem z Zeddem Geeeegeeeee jak koreańscy casterzy po tych 3 godzinach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo... to nie jest tak, że jak ktoś nie gra cały czas w kampanię to ostatniej części nie wyczekuje. Przecież: a) skórka do Collosusa piechotą nie chodzi z kolekcjonerki, b) Protossów w kampanii sam chcę ograć :D

To znaczy jeżeli chodzi o termin konkretny to takiego nie ma. Ale może coś na BlizzConie się nowego pojawi w tej kwestii. Tak samo liczę na kilka słów o Heroes of the Storm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 17:32, Demagol napisał:

Jest możliwe, że ukaże się np. pod koniec 2014. Tym razem zabrali się ostro do roboty.


Pod koniec 2014 nie brzmi zbyt blisko. Blizzard nie powinnien obiecać, że będą to dodatki, skoro wydaje je w odstępach dziesięcioleci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HotS powstawał dwa lata, ale to zapewne przez różne zmiany w designie singla. Teraz może ukazać się ten dodatek nawet i szybciej, może w następne wakacje? Ciężko mi wyrokować w tej sprawie, ale gdzieś w sierpniu mieli już sporo zrobione i aktorzy zaczęli wtedy nagrywać swoje kwestie.

Inna rzecz, że najpierw mówili, że dodatki w singlu będą jak kolejne StarCrafty i pełnoprawna gra, ale już przy HotS-ie mówili, że misji jest tylko 20 (takich pełnoprawnych), bo to "dodatek, nie kolejna część".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 17:26, Boguslav4 napisał:

Dla tych, którzy grają tylko w kampanię - wiadomo coś już kiedy ostatnia część?


Premiera dodatku to dalej bardzo ważne wydarzenie dla tych którzy korzystają z multi sc2, a jest ich dalej bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować