Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2013 o 20:48, Muradin_07 napisał:

Tak czy inaczej ja się zastanawiam kiedy coś wymyślą na statycznego zerga siedzącego
w okopach przez 3 godziny... bo może i tak naprawdę ani Toss, ani chyba Terran nie byłby
w stanie nic zrobić.


Widziałem terrana z czołgami i planetary fortress. Widziałem protossa z forcefieldami, fotonovercharge i death ballem tworzącymi nieprzeniknioną barierę. Nigdy jednak się nie spotkałem z turtrulującym zergiem. Jak to niby działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - cała masa spore crawlerów i spine crawlerów, swarmhosty i odpowiednia kompozycja reszty. Nie pamiętam co tam dokładnie było... Corruptory i Vipery chyba. Tak czy inaczej dobrze kierowane po mapie nie daje się tego przejść. Wystarczy obejrzeć sobie 3 godzinną grę Many z Firecake''iem jak nie mógł przejść go w ogóle i tak się ganiali przez ten cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 05:52, Muradin_07 napisał:

To ja wrzucam granat... loook whooooo''s baaaaaaaack?!


Stephano? :D

Ja jestem ciekaw, czy kiedykowliek wróci DRG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisał - trzeba sobie zrobić przerwę od uniwerku i trochę pograć :D

Chodzi Ci o HSC? Bo z tego co pamiętam to DRG grał na IEM New York, wcześniej też w GSL grał. Nie pamiętam gdzie doszedł ostatecznie. Chyba do RO 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 05:52, Muradin_07 napisał:

To ja wrzucam granat... loook whooooo''s baaaaaaaack?!

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=435258

Małe zaskoczenie, nie powiem. I chyba tym razem będę obserwował HSC aktywnie :)


nie wiem czy takie granat, bo chyba kazdy byl przekonany, ze Stephano jesli nie bedzie grac, to na pewno wpadnie z wizyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej właśnie chodzi o to, że będzie grał niż to że wpadnie. Bo jakby nawet wpadł to by mnie to aż tak nie zaskoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 10:17, Muradin_07 napisał:

Bardziej właśnie chodzi o to, że będzie grał niż to że wpadnie. Bo jakby nawet wpadł
to by mnie to aż tak nie zaskoczyło ;)


Ale on wraca do profesjonalniej gry ? Czy po prostu wyjątkowo gra na HSC bo to taki turniej na luzie;)

Z innej beczki, w przerwie na HSC było coś takiego jak quick question, i było pytanie "Kogo nienawidzisz najbardziej" i ToD oraz Babyknight powiedzieli, że Nerchio ;d To nawet tylko jedna osoba wymieniła Naniwe.
Wiedziałem, że Nerchio czasem sprzedaje pociski przeciwnikom na czacie ale nie wiedziałem, że jest tak nie lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 21:33, masterHADES napisał:

Ale on wraca do profesjonalniej gry ? Czy po prostu wyjątkowo gra na HSC bo to taki turniej
na luzie;)

To znaczy... co jest zabawne na Team Liquid napisane jest to, że albo wrócił dla zabawy, a może wrócił do grania znowu... Czyli nie wiadomo. Ale raczej to jest jednorazowy występ lub też będzie grał raz na jakiś czas, ale nie zawodowo.

Dnia 15.11.2013 o 21:33, masterHADES napisał:

Z innej beczki, w przerwie na HSC było coś takiego jak quick question, i było pytanie
"Kogo nienawidzisz najbardziej" i ToD oraz Babyknight powiedzieli, że Nerchio ;d [...]

Oj to dla beczuni było, a nie tam... że hejt... od razu mi się przypomina jeden filmik z Naniwą i Thorzainem... http://www.youtube.com/watch?v=rCfyW6EP9FQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy kto jak co interpretuje ;) To tak samo można byłoby się zapytać po co MC przedziwny przedmiot, który dał InControlowi podczas zabawy w pokera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat Nerchio nie ma dobrej opini wsrod wielu graczy. i wcale sie nie dziwie, ze akurat tossi powiedzieli, ze go nie lubia. przeciez on podczas turniejow online/laddera co chwila sprzedaje pociski innym. dobrze, ze nie zapytali Stardusta o Nerchia, bo ten by wiele o nim mogl powiedziec.

A co do Stephano. Nie, nie waraca on do zawodowego grania. Zanim zrezygnowal mowil, ze od czasu do czasu bedzie sobie pogrywac, a na hsc pojawil sie dlatego, ze to dobry moment, zeby sie rozerwac i napic ze znajomymi. Zreszta ci co go sledzili uwazniej wiedza, ze to nie jest typ osoby, ktora rzuca slowa na wiart. Teraz dla niego licza sie studia i starsze panie aka MILFs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 22:38, Mange napisał:

akurat Nerchio nie ma dobrej opini wsrod wielu graczy. i wcale sie nie dziwie, ze akurat
tossi powiedzieli, ze go nie lubia.[...]


Czy mi się wydaje czy cały Team Acer jest rasistowski i nie lubi Tossa? Poprawka - Toss IMBA zawsze i wszędzie ;)

>Teraz dla niego licza sie studia i starsze panie aka MILFs ;)

Oj to po jego twitterze to widać co mu się liczy teraz, hehe.

To ja może coś innego wrzucę dla odmiany i myślę, że to dobry początek do małej dyskusji. Otóż na reddicie pojawił się mały projekt związany z... no właśnie - kompendium WCS, które działałoby na podobnej zasadzie co kompendium wydane przez Valve z okazji The International 3.

http://imgur.com/a/dPRMk

Oczywiście jest to fanowska podpowiedź, nic związanego z planami Blizzarda. Pytanie jest takie: czy takie coś byłoby potrzebne i czy ktoś grając w SC II kupiłby takie kompendium, a przy okazji wsparł e-sport zyskując w sumie za grosze jakąś dodatkową skórkę, logo w grze czy też portret.

Ja chyba bym się skusił ostatecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się dzisiaj Dreamhack Winter... dlaczego tutaj jest tak cicho? :(

Jeżeli chodzi o wyniki to najbardziej co mnie zaskoczyło:

Spoiler

0:8 Lucifrona w grupie A i oddane łatwo gry w grupie B przez Stardusta. Ale za to Naniwa się trzyma, a gry zaczyna właśnie na main streamie Jaedong, więc ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ Raise your Dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ



A tutaj mamy wywiad JD przeprowadzony przez Team Liquid po angielsku: https://www.youtube.com/watch?v=rXiSxJm2p6E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 20:06, Muradin_07 napisał:

Zaczął się dzisiaj Dreamhack Winter... dlaczego tutaj jest tak cicho? :(


Nie ma z kim rozmawiać, to siedzę cicho XD We dwójkę nie ma sensu robić sobie tu chatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby racja... ech te tematy umierają i umierają niektóre. Ale takie życie. Akurat w takich tematach aż tak to nie boli jak mało kto w nim się udziela. A może ktoś się jeszcze znajdzie? :D

Ostatnio na uczelni nie wiedziałem, że jeden mój znajomy ogarnia SC II i większość turniejów, które były grane. I zapytał mnie ostatnio kto wygrał ostatnie GSL, bo nie widział finału XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja też oglądam większość tych turniejów albo przynajmniej sprawdzam wyniki ale się nie udzielam bo jakoś nie wiem co miał bym tu pisać ;d

No ale to może coś napisze w takim razie, naprzykład:

Co to jest za typ ten Patience co wygrał w grupie A ? Bo chyba pierwszy raz go widzę ;d

Co do StarDusta to on ma swoje przebłyski skilla ale generalnie według mnie nie może się równać z czołówką.

A co do Lucifrona to dawno go nigdzie nie widziałem i widocznie nie jest w formie a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 20:47, masterHADES napisał:

Co to jest za typ ten Patience co wygrał w grupie A ? Bo chyba pierwszy raz go widzę
;d

Też mnie zaskoczyło to, że ktoś na streamie u Emila napisał - Naniwa przegrał z jakimś nołnejmem. Patrzę - Patience. On chyba wygrał kwalifikacje do DH Winter.

Dnia 28.11.2013 o 20:47, masterHADES napisał:

Co do StarDusta to on ma swoje przebłyski skilla ale generalnie według mnie nie może
się równać z czołówką.

No na to wygląda. Zaczęło mu się trochę to sypać po WCS EU. A szkoda, bo ogólnie polubiłem jego streamy. Da się pogadać z nim nawet i puszcza raz na jakiś czas coś z naszego... ostatnio chyba Akurat poleciało :D

Dnia 28.11.2013 o 20:47, masterHADES napisał:

A co do Lucifrona to dawno go nigdzie nie widziałem i widocznie nie jest w formie a szkoda.

Albo to jeszcze zostało mu po operacji laserowej oczu. I szkoda naprawdę, bo zawsze jak grają bracia Duran to spodziewać się można dobrych gier i na pewno nie takiej miazguni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować