Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Stardust to 90% allinów, także nie ma się co dziwić, że odpadł. Przeciwnicy byli na to przygotowani i chłopak długo nie pograł.A Lucifron- szkoda gadać, ale tak jak Nerchio dzisiaj mówił: między europejskimi terranami a korkami jest przepaść. Trzeba trzymać kciuki za Naniwę bo to jedyny gracz zdolny nawiązać walę z koreańczykami,TLO nie ma już takiej formy jak na początku Hotsa. A rano ktoś wstaje na IEM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale epickie gry już na sam początek dnia. Naniwa-Life, JD-Innovation i Teaja-Hero. Szkoda tylko Naniwy bo prawdopodobnie spadnie do LB i potem przegra z Leenockiem.
BTW. Ma ktoś może kod polecający do NW? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 11:25, BoloMaster napisał:

Ale epickie gry już na sam początek dnia. Naniwa-Life, JD-Innovation i Teaja-Hero. Szkoda
tylko Naniwy bo prawdopodobnie spadnie do LB i potem przegra z Leenockiem.
BTW. Ma ktoś może kod polecający do NW? :)

tak, ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z odmienności tego forum. to nie jest gram.pl, gdzie za "stolca" dostaniesz bana.
daj maila to ci prześle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 13:10, BoloMaster napisał:

Od dłuższego czasu tam zaglądam i ten specyficzny klimat jest ok :D Z góry dzięki.
bolomaster7@gmail.com

poszło :) GL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:13, BoloMaster napisał:

Kurde , wyskakuje mi, że kod jest niepoprawny :(

Też miałem ten problem i musiałem załatwiać kod od innej osoby. Przed chwilą sprawdzałem i kod który wysłałem na pewno jest poprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały skrót z DH z dnia dzisiejszego:

Spoiler

Patience vs. sOs - 2:0 -> Patience przechodzi dalej
HerO vs. Polt - 1:2 -> Polt przechodzi dalej
JYP vs. Naniwa - 2:1 -> JYP przechodzi dalej

Kolejne starcia w losers bracket: JYP vs. Innovation i Patience vs. Polt



A oto zdjęcie, które pokazuje, że Dreamhack nigdy nie przestanie mnie zadziwiać - dat probe scout!

http://i.imgur.com/c5Es80M.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiaj sobie ściągnąłem ten trial Starcrafta II i mam pytanie, jeżeli kupię Wings of Liberty to czy dostanę coś oprócz grania pełnej kampanii ? Czy będę mógł pograć w multi, czy do tego już potrzebuje Hotsa, który z tego co wiem nie jest samodzielnym dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł grać normalnie we wszystko - multiplayer (rankingowe i nierankingowe), arcade i kampania. Do tego dostaniesz 3 rasy zamiast jednej z triala.

Będziesz mógł grać w multi, ale tylko z jednostkami, które są w WoL. Chyba, że ktoś z HotSem doda Ciebie do grupy i będzie chciał grać np. 2v2. Wtedy ze względu na nową opcję Spawning będziesz mógł grać z dodatkiem, ale tylko multiplayer i tylko wtedy kiedy będziecie grać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będę mógł się mierzyć normalnie ze wszystkimi na multi, tylko po prostu nie będę mógł robić niektórych jednostek (no nie licząc tej opcji Spawning)? To fajnie, dzięki bardzo za odpowiedź. Myślałem że trzeba posiadać Hotsa, żeby móc w ogóle grać w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł grać tylko z tymi, którzy mają Wings of Liberty. To na początek powinno wystarczyć, bo jeszcze niektórzy grają w samego WoLa i nie ma takiej spiny. Później można ewentualnie kupić sobie HotS jak już przyswoi się kilka rzeczy i pogra się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 21:26, Mange napisał:

Kupowałeś z promocji WOL''a ?

Jeszcze nie kupiłem, tylko dzisiaj ściągnąłem tego triala i bardzo mi się spodobało, ale żeby od razu nie wydawać tylu pieniędzy to mam zamiar kupić na razie tylko WOL''a i potestować sobie rasy i ogółem grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że Patience do finału dociągnie jednak... szkoda. Ale dobry był motyw z tym jak pokonał MMA i Innovation :D

Co do finału - czuję, że Taeja wygra, choć Life także opcja spoko. I jeden, i drugi ładnie grają. Ale i tak brakuje mi tutaj w tym zestawie Scarlett :/

BTW: ༼ つ ◕_◕ ༽つ Dudududdudududu było ༼ つ ◕_◕ ༽つ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie szkoda że tak długo zwlekałem z kupieniem tego Heart of the Swarm, bo kampania okazała się bardzo bardzo fajna. Pozostaje mi mieć nadzieję na to że Legacy of the Void jednak nie będzie znów powstawał 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować