Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia dzisiejszego, chłodnego że brrr, wilgotnego i mglistego wybrałem się do sklepu wielkiego Media Markt i kupiłem pudełeczko niewielkie ale piękne zawierające grę Star Craft II. No, ale do rzeczy!
1. Założyłem konto na battle.net a tam jest jakaś opcja pobrania klientów gry na Windows i iMac. Co to są klienty i do czego służą?
2. Coś się chyba za długo instaluje. Napę mieli płytę a pasek postępu ledwo drgnął na pozycję 0,1%. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 21:14, marekl1975 napisał:

1. Założyłem konto na battle.net a tam jest jakaś opcja pobrania klientów gry na Windows
i iMac. Co to są klienty i do czego służą?

Możesz zainstalować grę z dysku i ściągnąć patche, albo ściągnąć klienta, który ściąga całą grę w danej wersji językowej i zaktualizowaną do najnowszego patcha.

Dnia 03.12.2013 o 21:14, marekl1975 napisał:

2. Coś się chyba za długo instaluje. Napę mieli płytę a pasek postępu ledwo drgnął na
pozycję 0,1%. Czy to jest normalne?

U mnie było podobnie przy ściąganiu z klienta i instalacji z płyty, więc po prostu poczekaj. Po zainstalowaniu spróbuj ściągnąć betę klienta battle.net: http://dist.blizzard.com/downloads/bna-installers/322d5bb9ae0318de3d4cde7641c96425/beta.3/Battle.net-Beta-Setup-plPL.exe

Ściągasz wtedy coś na kształt Steama, pod którego są podpięte wszystkie gry Blizzarda. Ale to może dopiero po instalacji z płyty, bo nie wiem czy fajnie by było tego kolosa ściągać w całości. Chyba, że masz czas i możliwość ściągnięcia gry to chyba lepiej jest ją ściągnąć prosto z serwera Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wyjścia nie masz ;) Ale nie wiem ile z nich jest do Wings of Liberty, bo tak naprawdę gra się ściąga chyba w całości po to, aby później po dodaniu klucza do Heart of the Swarm można było od razu grać w dodatek. I chyba nie można ściągnąć tylko tego, co potrzebne jest do WoLa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 21:25, marekl1975 napisał:

No ruszyła instalka i idzie dalej. Rozumiem, że warto pościągać patche które są choćby
na gry-online i je doinstalować?

nie. launcher sam ściągnie wszystko co jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 01:19, marekl1975 napisał:

Jak szukać znajomych by dodawać ich do drużyny?


Ogólnie po prostu musisz grać, żeby kogoś dodawać. Szukać po grupach. Aby znaleźć znajomego, którego szukasz potrzebujesz jego nick i battletag - przykład masz u mnie w podpisie, ale muszę go zaktualizować, bo zmieniłem nick ostatnio i chyba numerek po # także się zmienia.

To jeszcze tak od siebie dodam - Public Test Realm do testowania patcha 2.1 już jest otwarty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak napiszę od siebie jeszcze - oryginalne soundtracki z SC:BW namówiły mnie ostatecznie do zagrania Terranem przez pewien czas. Poza tym widać już wizualizację ikonek za 35 poziom i będą także małe "acziwki" za to oczywiście. No i te decale klanowe też są całkiem spoko z tego co już widziałem po pracach graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś vs AI i widze, że dodali kilka nowych poziomów trudności (elite + cheating). Tylko nie wiem po co opcja Cheater (map vision) skoro AI to miało włączone bodajże od Hard w górę od samego początku :D

Soundtrack z BW już jest tak w ogóle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 15:28, BoloMaster napisał:

> Soundtrack z BW już jest tak w ogóle? :)
Jeszcze nie, w najbliższym patchu będzie


Niech jeszcze wzmocnią Czołgi przeciwko Protossom, dodadzą Sępy (Vultures) i będzie wreszcie pretekst, by do gry wrócić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 16:44, B1SH0P napisał:

> dodadzą Sępy (Vultures)
Useless


A skądże! To one sprawiały, że Czołgi były tak dobre w BW - stanowiły doskonałą jednostkę wsparcia. Bardzo szybkie, 3 miny w zestawie, świetne w kontrataku i męczeniu wroga za liniami frontu - zapewniały mobilność i zdolność szybkiego reagowania. Heliątka nie dość, że są droższe (100min zamiast 75), to jeszcze nadają się wyłącznie do masakrowania robotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to jedyna zmiana związana z czołgami to ta redukcja czasu potrzebnego na przeładowanie. Natomiast uważam sam jako Toss, że buff na prędkość Oracle jest dosyć... po prostu nie dałbym tego Tossom w ogóle.

Natomiast zdecydowałem sobie o tym, że pogram jednak sobie Terranem, pouczę się trochę. Potem może przyjdzie na na... meh... Zerga... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować