Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2013 o 15:47, Muradin_07 napisał:

Z tymi APMami to mały fail jest, bo nie liczy się to. Liczy się po prostu ogarnianie
tematu i buildów. Ktoś, kto ma wysokie APMy nie musi grać dobrze.


I tak i nie, ale prawda jest taka, że turniej wygrałby pierwszy lepszy forumowy master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B1SH0P pewnie by wygrał :D (ale tak na serio to po ramce nie ogarnąłem - Ty masz platynę czy mastera?)

A tak na serio to można zrobić po prostu dwa turnieje - brąz/srebro/złoto i platyna/diament/ew. master. Nawet po 4 osoby w każdym tak dla sprawdzenia własnych umiejętności i zabawy, a przy okazji wygrania czegoś. Przecież to nie WCS Korea... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 16:10, Muradin_07 napisał:

B1SH0P pewnie by wygrał :D (ale tak na serio to po ramce nie ogarnąłem - Ty masz platynę
czy mastera?)

A tak na serio to można zrobić po prostu dwa turnieje - brąz/srebro/złoto i platyna/diament/ew.
master. Nawet po 4 osoby w każdym tak dla sprawdzenia własnych umiejętności i zabawy,
a przy okazji wygrania czegoś. Przecież to nie WCS Korea... XD


Master. Ja też mógłbym zagrać offrace dla zabawy, ale na to trzeba znaleźć ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie dlatego się pytam czy takie zainteresowanie będzie, gdy będę starał się w przyszłości (niedalekiej w sumie) coś takiego organizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 16:14, Muradin_07 napisał:

No to właśnie dlatego się pytam czy takie zainteresowanie będzie, gdy będę starał się
w przyszłości (niedalekiej w sumie) coś takiego organizować ;)


Musiałbyś zbierać ludzi na kilku forach. Tu na forum próbowaliśmy robić turnieje jak SC2 był na topie i nie wychodziło to za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 21:38, Volvox napisał:

Musiałbyś zbierać ludzi na kilku forach. Tu na forum próbowaliśmy robić turnieje jak
SC2 był na topie i nie wychodziło to za dobrze.


SC2 is dying, ja to mam takie wrażenie, że jeszcze rok temu przed betą HoTSa dałoby się ogarnąć taki turniej, ale teraz to słabo, strasznie mała ilość graczy, na ladderze prawie codziennie muszę spotkać te same osoby >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

che ulepszyc jednostki i nie wiem o co chodzi - dopiero zaczalem chce mutowac zerglinga ale nie ma tam nic typu "wykonaj" czy "stworz"
jak to zrobic?czy to najpierw trzeba wykonac jakies misje ewolucyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłem sobie dodatek Heart of the Swarm czyli pudełko z płytą, nalepką z kodem i jakąś tam makulaturą. Najpierw zalogowałem się na stronie battle.net i wpisałem klucz podany na nalepce. Następnie włożyłem płytę do napędu aby zainstalować dodatek a nic nie chce się instalować. Postanowiłem uruchomić grę i oczom własnym nie wierzę! Dodatek był już gotowy do uruchomienia! Czyżby dodatek sam się pobrał i tylko czekał na podanie klucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o kampanię HotS to musisz pójść do Abatura i da on Ci misję ewolucyjną dla danej jednostki. Niektóre z nich wymagają chyba potem opracowania w jednym z budynków podczas gry, a niektóre są od razu (jak odmiany Zerglingów). Ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 18:08, Muradin_07 napisał:

Jeśli mówisz o kampanię HotS to musisz pójść do Abatura i da on Ci misję ewolucyjną dla
danej jednostki. Niektóre z nich wymagają chyba potem opracowania w jednym z budynków
podczas gry, a niektóre są od razu (jak odmiany Zerglingów). Ale pewny nie jestem.


Nie trzeba już robić upów w kampanii po wybraniu jednego z trzech u Abathura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham nowy system awansu. Możesz awansować grać i nie przegrać żadnej gry w nowej lidze, a i tak cię zdegradują w nowym sezonie. Będąc aktywnym graczem. Wspaniale po prostu. Dużo gier nie miałem, ale od awansu do srebra z 10+ gier wygrałem pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 20:35, qwerty5712 napisał:

Kocham nowy system awansu. Możesz awansować grać i nie przegrać żadnej gry w nowej lidze,
a i tak cię zdegradują w nowym sezonie. Będąc aktywnym graczem. Wspaniale po prostu.
Dużo gier nie miałem, ale od awansu do srebra z 10+ gier wygrałem pod rząd.


Ligę masz taką jaki jest Twój MMR, jeżeli system dojdzie do wniosku, że czas Cie awansować to zostaniesz awansowany. Degrady w nowym sezonie to norma, mi się trafiają nawet ludzie z dużym MMR z diamentu, a jak sprawdzam ich profile po meczu to są to np. 11x master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 12:19, B1SH0P napisał:

Ligę masz taką jaki jest Twój MMR, jeżeli system dojdzie do wniosku, że czas Cie awansować
to zostaniesz awansowany. Degrady w nowym sezonie to norma, mi się trafiają nawet ludzie
z dużym MMR z diamentu, a jak sprawdzam ich profile po meczu to są to np. 11x master.

Tylko mnie awansowało, a potem mnie zdegradawało w nowym sezonie, a mmr tylko mi rosło. Tak jakby zmienili definicję ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 13:00, qwerty5712 napisał:

Tylko mnie awansowało, a potem mnie zdegradawało w nowym sezonie, a mmr tylko mi rosło.
Tak jakby zmienili definicję ligi.


Ostatnio czytałem, że blizzard ma naprawić problemy z match makingiem i ligami, ale nie wiem czy weszło to już, czy będzie w patchu następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dziwny problem w SC II. Przeszedłem całą kampanię na ustawieniach graficznych "bardzo wysokich" i gra działała bardzo płynnie. Kiedy odpaliłem mecze z kompem czy z innymi graczami online pojawiły się dziwne przycięcia niezależnie od tego czy gram ustawienia sa minimalne czy maksymalne. Skutecznie uniemożliwia to grę i psuje całą zabawę. Zdarza sie że podczas ataku na baze wroga przy udziale dużej liczby jednostek nie pojawi sie ani jedno przycięcie a innym razem gra zaczyna przycinac już od momentu szkolenia pierwszej jednostki(erk albo proba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - tak jak słyszałem to, co jest graficznie w multi, a to co jest w kampanii to dwa oddzielne twory. Dlatego jedno albo drugie może nie do końca działać tak jak powinno. Ale... jeżeli możesz to napisz może jaki masz komputer i tak dalej ;)

@B1SHOP: patch naprawiający MMR podobno ma wejść z patchem 2.1. Mówi się wtedy o tym, że będzie trzeba rozegrać jedną grę rankingową, aby wszystko się zgadzało. Czyli najbliższa data wprowadzenia patcha to chyba nowy sezon ladderowy, chyba że Blizz wrzuci wcześniej muzykę z BW i inne w czymś mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phenom II x4 940 BE 3.0 ghz
4gb ramu drr2 1066mhz ocz reaper
radeon HD 7850 z 1 gb gddr 5
płyty dokładnie nie pamiętam ale od Gigabyte''a, zakupiona w 2010r., na pewno nie jest to typowa budżetówka
zasiłka 600w Tagan SuperRock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować