Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Może to nie być wina komputera, a po prostu wynik doładowania niektórych elementów podczas gry. Spróbuj najpierw przed graniem użyć takiego czegoś jak Unit Preloader w Arcade i zagraj jeszcze raz przeciwko AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, ta gra działa jak chce, mam dwa laptopy, na jednym wszystko śmiga lepiej niż na drugim oprócz SC2, SC2 działa gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 06:12, B1SH0P napisał:

Nie martw się, ta gra działa jak chce, mam dwa laptopy, na jednym wszystko śmiga lepiej
niż na drugim oprócz SC2, SC2 działa gorzej.

Spróbowałem aktualizacji sterowników i raczej nie pomogło. Aczkolwiek zdarza się że podczas niektórych sesji gra działa płynnie bez chrupnięć, czasami jednak problem wraca i chrupie niemiłosiernie. Spróbuje jak zadziała na drugim kompie(co prawda trochę gorszym, ale kto wie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ktoś miał problem podobny, ale się rozwiązał sam. Spróbuj także sprawdzić w menedżerze zadań co Ci w momencie odpalenia gry zżera najwięcej zasobów. Może coś się poprawi po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 20:49, Muradin_07 napisał:

Niedawno ktoś miał problem podobny, ale się rozwiązał sam. Spróbuj także sprawdzić w
menedżerze zadań co Ci w momencie odpalenia gry zżera najwięcej zasobów. Może coś się
poprawi po tym.

Liczę że u mnie będzie podobnie. Przed odpaleniem multi zawsze włączam mecz z si i jak laguje to sobie odpuszczam bo do moich kiepskich umiejętnosci dochodza wtedy problemy natury technicznej co tworzy zabójczą bron dla przeciwnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj także rozdzielczość zmienić na nieco mniejszą, ale odpowiadającą proporcjom. Może będzie lepiej. Ja wtedy, jak miałem problemy z komputerem to grałem tak, aby skończyć grę jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=304955

Polecam całkiem fajny mod do SC II, który wprowadza sporo z Brood War. Powiem szczerze, że zaskoczony jestem pozytywnie i mam nadzieję, że kiedyś jakiś mały turniej po dopracowaniu moda tak w 100% się pojawi. Swoją drogą tak długo robią się te upgrade''y dla Tossa w nim... ale są Dragoony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 14:38, Muradin_07 napisał:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=304955

Polecam całkiem fajny mod do SC II, który wprowadza sporo z Brood War. Powiem szczerze,
że zaskoczony jestem pozytywnie i mam nadzieję, że kiedyś jakiś mały turniej po dopracowaniu
moda tak w 100% się pojawi. Swoją drogą tak długo robią się te upgrade''y dla Tossa w
nim... ale są Dragoony :D


Starbow jest genialny, na chwilę obecną podoba mi się znacznie bardziej, niż SC2. Starcia mniejszych grup jednostek to norma, problem "kulek śmierci" praktycznie zniwelowano, jedno przegrane starcie nie oznacza przegrania meczu.
TvP to POEZJA!
http://www.twitch.tv/zlfreebird/b/495069052
3:16:26, ROOTSage vs HTOMario. Coś wspaniałego, zwłaszcza micro Czołg kontra Reaver (3:23:18).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie - jeżeli mod zostanie nagłośniony, będzie dopracowany w każdym szczególne i Blizz się tym bliżej zainteresuje może będzie oficjalnym rozszerzeniem wchodzącym z patchem 2.1. Jeżeli tak będzie to myślę, że kwestią czasu będzie to, że znajdą się osoby, które bardzo lubiły BW i będą chciały zagrać w to zupełnie za darmo. Wystarczy tylko jakąś ligę rozpisać i mamy grę F2P na starych zasadach.

Tylko wystarczą chęci tego organizacji przez kogoś z e-sportu. A z tego co widzę to GOM TV teraz zrobił coś takiego jak chyba Classic, gdzie będą zapraszani najlepsi koreańscy gracze w SC:BW i będą grali właśnie w BW. A co prawda to prawda - bardzo się prosom w SC II podoba ten mod i z chęcią pewnie chcieliby w niego też coś takiego pograć. Nawet za Dogecoinsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.reddit.com/r/starcraft/comments/1v6zad/starbow_on_esl_lets_do_it/

I jest pierwszy turniej w Starbow! Przeprowadzony będzie przez ESL w ramach "niby" serii "go4...". Tak czy inaczej będzie to turniej testowy i jeżeli się przyjmie to będą kolejne. Ale lista się już zbiera i powiem szczerze, że liczę na sukces tego moda.

Może sobie jak będę miał wolne trochę pogram sam na AI. Tylko się do nowego-starego Tossa przyzwyczaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 19:25, Fimbulvinter napisał:

Dawno nic ze SC2 nie oglądałem i trochę się pozmieniało. Może ktoś powiedzieć czemu tak
mało Terran gra?

ponieważ protoss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 15:06, Muradin_07 napisał:

To zabawne, bo w mojej dywizji w silverze jest pełno terków i zergów, a tossów mało...
imba wszędzie inna :/


Bo Tossy już dawno wyżej są ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badumtsss... :D

Ale tak na serio to wszędzie jest inaczej. Jedną widziałem dywizję zdominowaną przez zergów, gdzie indziej terranie sami. Tak więc to nie jest tak, że same tossy się biorą i w rankingach na górze trzymają. Inna sprawa to to, że MMRy są faktycznie rąbnięte. Dzisiaj mnie sklasyfikowało z platyną/byłym masterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 20:30, Dann napisał:

Witam wszystkich.

Minęło już tyle czasu od kiedy ostatnio cokolwiek tu pisałem (na tym forum znaczy się),
ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnej porady w pewnej sprawie.
Otóż gram sobie w SC2 i próbując oddalić kamerę tak wysoko jak tylko się da wciskam sobie
page up lub macham kółkiem od myszy.
Problem jest w tym, że i tak owo oddalenie, nawet na maxa, jest... jest bardzo niewielkie.
Główny budynek konstrukcyjny zajmuje dobrą 1/4 całego ekranu. Wszystko jest duże i bardzo
mało widać. Wiem, że to nie Supreme Comm, gdzie można sobie zrobić zoom na całą mapę,
ale nawet na replayach które widuję na YT ta kamera jest zauważalnie znacznie dalej od
ziemi niż u mnie podczas gry.
Czy w takim razie jest może gdzie jakaś opcja lub komenda, aby tą kamerę jednak nieco
bardziej oddalić ? Bo scrolluję kółkiem myszy na maxa do góry, a potem oglądam replay
z dajmy na to komentarzem Huskiego i tam kamera i tak umieszczona jest zauważalnie wyżej.
Wiecie, tak się pytam bo może ja o czymś nie wiem. ;-)

W każdym razie z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc lub sprostowanie.



zostało coś w tej kwestii wyjaśnione? czyt. jak oddalić kamerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam się tak - w jakiej rozdzielczości grasz? Bo ja np. teraz jak mam komputer, który ma rodziałkę 5:4 to mam wszystko powiększone nieco na każdej rozdzielczości i nie mogę oddalić jej. Natomiast jak miałem panoramiczną mogłem widzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 13:39, Muradin_07 napisał:

Info dnia - patch 2.1 do Starcrafta wchodzi u nas we wtorek w następnym tygodniu :)

http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/11306300708#1


No, wreszcie muzyki w tej grze będzie się dało słuchać bez zasypiania co pięć minut. Do tego Starbow nie będzie już wymagać HotS do działania, praktycznie stanie się grą F2P. Cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się z tego powodu cieszę i mam nadzieję, że Blizzard czegoś weźmie i nie odwali w tej kwestii, bo to naprawdę dobry sposób na to, aby ludzi zachęcić do grania w SC II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować