Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Po ostatnich wyliczeniach okazało się, że graczy na ladderze jest więcej od momentu naprawy MMR. Jeśli chodzi o streamy to inna bajka - wielu gra po godzinach w Hearthstone, teraz doszedł Heroes of the Storm. Np. Sjow jak widzę to gra cały czas w HSa, co mnie dziwi wręcz. Natomiast co do Protossa to znerfili MSC i jego zasięg - to zaczęli Tossi budować Observery i jest ok. A raczej herO i sOs to nie są janusze koreańscy. Jakby to wygrał faktycznie noname to wtedy można powiedzieć - coś tu jest nie tak. Ale w takiej sytuacji np. Taeja nieco chciwie podszedł do sprawy. Polt dobre gry pokazał i po prostu czegoś zabrakło, bo nie raz pokazał, że Tossów miażdży.

Natomiast ja byłbym chyba za tym, aby SC II wyszło poza ramy "to co kupione na tym się skupiamy" i po prostu dodawał nowe jednostki, kasował te słabe, nerfił i buffował na potęgę. W LoLu potrafili z 3 razy podczas ostatniego roku przerobić mi nie do poznania Tarica, więc dlaczego nie można tego zrobić w SC II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 07:19, Muradin_07 napisał:

Natomiast ja byłbym chyba za tym, aby SC II wyszło poza ramy "to co kupione na tym się
skupiamy" i po prostu dodawał nowe jednostki, kasował te słabe, nerfił i buffował na
potęgę. W LoLu potrafili z 3 razy podczas ostatniego roku przerobić mi nie do poznania
Tarica, więc dlaczego nie można tego zrobić w SC II?


Nie porównujmy LoLa do SC2.

A co do finału PvP... just bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Starcraft potrzebuje pewnego rozwoju. A tak naprawdę to co - cały czas widzimy to samo grane, ewentualnie nieco później (w przypadku Protossa). Zmiany, nawet wprowadzane co chwila z głową, mogłyby nieco namieszać i uatrakcyjnić rozgrywkę czy oglądanie zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finał marzeń. Starcie dwóch gladiatorów grających na najwyższym możliwym poziomie, wyciskających z tossa maksimum możliwości. Wielu nazywa ten mecz najwspanialszym starciem na jakie może liczyć starcraft2. Ja myślę, że starcie tej rangi nawet zostawia w tyle pojedynki Boxera, JD, Flasha czy Bisu z scbw. Jeśli to nie jest wystarczającą reklamą tego finału to warto dodać, że MU to pvp. Najbardziej dynamiczny i nieprzewidywalny, wymagający niebywałych umiejętności oraz nieziemsko atrakcyjny.

#hype #iem #pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, gra ściągnięta w 100% (z HotS i najwnoszym patchem), a po wejściu w menu "Mecze" cokolwiek wybieram gra musi ściągać jakieś pliki, niektóre opcje jak np Ranking w ogóle sie nie ładują (jest tylko ikonka ładowania, to takie kółko), dlaczego tak się dzieje? Z żadną inną grą Blizzarda nie miałem takich problemów, wszystko śmigało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 11:02, Azvar napisał:

Czy to normalne, gra ściągnięta w 100% (z HotS i najwnoszym patchem), a po wejściu w
menu "Mecze" cokolwiek wybieram gra musi ściągać jakieś pliki, niektóre opcje jak np
Ranking w ogóle sie nie ładują (jest tylko ikonka ładowania, to takie kółko), dlaczego
tak się dzieje? Z żadną inną grą Blizzarda nie miałem takich problemów, wszystko śmigało.


Z tego co wiem to jak zainstalujesz grę w 100% to i tak będzie ściągać mapy i informacje do laddera, a co do ikonki ładowania to czasami są problemy z bnetem i nic się nie ładuje, wtedy trzeba reloga zrobić, jak się już zalogujesz i naokoło portretu nie masz ramki z ligą to znaczy, że musisz się wylogować i zalogować jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie herO też zaryzykował i przegrał ostatnią grę na swoje życzenie tak naprawdę. Ale dwa proxy pod rząd od sOsa to lipa niestety... No ale dobra, teraz następny WCS będzie, potem chyba jeszcze Dreamhack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Davida Kima pewnie się podobało, więc nie ma co narzekać, na te fantastyczne gry, a szczególnie dwie pierwsze to mistrzostwo, ile ja bym dał aby mieć takiego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy związane z bnetem mogę zrozumieć, jeżeli dotyczą one trybu online, natomiast to czego nie mogę zrozumieć to gra, która jest zainstalowana w 100%, nadal ściągająca pliki do gry w ramach tego co zostało przygotowane przez tworców (czyli nie mówię oczywiście o mapach robionych przez graczy). Trochę to irytujące, bo trwa po parę minut, mam nadzieję że to nie częstość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz dlaczego? Niekiedy dodawane na bieżąco są różne poprawki do map Ladder Edition. Tak jak było w przypadku Deadelus Point i zwężeniem rampy przy naturalu - zamiast robić patcha do ściągania po prostu poprawiono mapę, której ściągnięcie zajmuje nie mniej niż 10-15 sekund. Ale zawsze taka synchronizacja następuje po uruchomieniu gry. Potem już nic się tam nie dociąga.

BTW: zwariowałem, robię switch na Terrana z Protossa. Ale to już na serio, po prostu jakoś Tossem już mi się nudziło grać i potrzebuję nowych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 10:07, Muradin_07 napisał:

BTW: zwariowałem, robię switch na Terrana z Protossa. Ale to już na serio, po prostu
jakoś Tossem już mi się nudziło grać i potrzebuję nowych wrażeń :)


Wrażenia będą, jak po kilkunastu grach vs P rzucisz Terka w cholerę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już czuję to, że jest ciężko jak mnie rozjechał Blink All In i tak naprawdę nie zdążyłem się rozpędzić mimo scouta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przystało na gracza z niższej ligi, która planuje porzucić tosa na rzecz randoma nie powiem, że wywalenie 3 najbardziej podatnych na blink all-iny map mi nie odpowiada. Choć nie obraziłbym się gdyby poleciała któraś z map dla 4 graczy a Heavy Rain zostało. Nie lubię dużych map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować