Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Szkoda, że zawsze te żarty takie oczywiste robią. No ale to pewnie z obawy o ludzi biorących wszystko dosłownie. Na poważnie, akurat umieszczenie Artanisa w roli głównego bohatera nie byłoby takim złym pomysłem. Tym bardziej, że Zeratul w SC2 ma gorszy głos, niż w jedynce, a słuchać go przez cały dodatek... Artanis też mnie "zużyty" fabularnie, bo w odróżnieniu od Zeratula, prawie go tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety :/\

Ale widziałbym taki podtytuł dla jakiejś kampanii w arcade. W ogóle ostatnio dopracowali StarCraft: Mass Recall i zastanawiam się czy nie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik pierwszego sezonu koreańskiego GSL: Zest vs. soO

Spoiler


Frost - soO
Habitation Station - Zest
Heavy Rain - soO
Yeonsu - Zest
Polar Night - soO
Alterzim Stronghold - Zest
Deadelus Point - Zest

Zest nowym mistrzem GSL, pierwszym Protossem w KT Rolster który zdobył mistrzostwo, a także jako pierwszy w historii z kwalifikacji (Code B) przechodząc przez Code A i potem Code S stał się mistrzem. Gry były naprawdę fajne, nie ma co gadać, że Protoss imba, bo i jeden i drugi pokazali się z dobrej strony, każdy błąd wykorzystywany był od razu. Więc nic tylko czekać na kolejny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że nowy sezon plus ludzie grają w Diablo... Ale to moje takie przemyślenia.

A tak w ogóle to wczorajszy finał WCS EU był naprawdę dobry do oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka na randoma pod koniec sezonu jak się nie umie grać jedną rasą to najlepsza decyzja jaką mogłem zrobić. Dzięki temu że terkiem i zergiem gram jeszcze gorzej niż tosem, ostatni tydzień przyniósł zmianę w/l ratio z 83:86 (kiepskie ale i tak ok ja na pierwszy sezon który zaczął sie od 1:17) do 86:100. I z top 8 srebra wylądowałem w brązie. Żeby było ciekawie z tych 3 zwycięstw dwa były zergiem a jedno terkiem, wszystkie mecze tosem wtopiłem :D

No i teraz zamiast grać z niskim złotkami którzy byłoby rozjeżdżali mnie zanim w ogóle byłem wstanie poprzyglądać się ikonkom nowych ras znowu jestem w odpowiedniej lidze. Choć wątpię żeby to długo ta zabawa trwała. Ja może nie ogarniam nowych ras, moje makro leży a mikro mam tak dobre, że potrafię przegrać wymianę mając 2 razy większy supply ale jak ktoś mi robi takie prezenty jak mass dt albo bunker "rush" stawiając bunkier w 4 i pomiędzy 3 a 4 bazą na King Sejong to zaczynam żałować że trochę psuję zabawę ludziom w brązie.


Swoją drogą jak grać terkiem na tosa? Bio z minami to jednak za dużo mikro wymaga jak na początek, a jak idę w mecha (pseudo, hellbat, mass thor i trochę czołgów z wikingami to taki trochę niepełnosprytny mech) mnie Immortale zjadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio testuję sobie build chyba Polta, bo tak mi teraz przy bawieniu się terkiem podpasowało - Banshee w linię minerałów przeciwnika z cloakiem, potem czołgi i Marine-Marauder. Ale nie testowałem jeszcze tego na ladderze, tylko prywatnie. Niby jeszcze dodałem do tego przy możliwym szybkim oracle wierzyczkę w mainie, ale muszę zobaczyć czy to jako tako pomoże w obronie. Tak czy inaczej jak wyskakuje mi czołg i mam te 8 marinów to raczej się bronię przed atakami plus Banshee robi swoje, bo harass to harass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapytam ogólnie - jak tam nowe mapy na ladderze? Bo tak jak sobie pograłem to chyba teraz z całego zestawu najbardziej mi pasuje Overgrowth czy jak to się tam pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 11:03, Muradin_07 napisał:

Tak się zapytam ogólnie - jak tam nowe mapy na ladderze? Bo tak jak sobie pograłem to
chyba teraz z całego zestawu najbardziej mi pasuje Overgrowth czy jak to się tam pisze
:D


Na jednej z map jest expo gdzie gas jest bardzo oddalony od minerałów
oraz http://www.teamliquid.net/forum/sc2-strategy/378561-8-faster-gas-mining

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze ciekawiej wychodzi na to, bo akurat tego to nie widziałem. Tam robili też takie porównanie które są najlepsze do wydobycia na niektórych mapach, ale nie wiem czy to uda mi się znaleźć. Tak czy inaczej Blizz będzie łatał jak rampę na Daedalusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 13:48, Muradin_07 napisał:

Tak czy inaczej Blizz będzie łatał jak rampę na Daedalusie.


Nie wydaje mi się aby coś z tym zrobili, ponieważ ten problem występował już w WoLu, najpierw blizzard zbuffuje protossa, dopiero później pomyśli nad tym co zrobić z gazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyne, czego teraz u Tossa się obawiam to ten wcześniejszy buff na Oracle. Wielu teraz się skarży na to, że masowo na ladderze są grane i ciężko jest się przed tym bronić. Ale się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 13:51, Muradin_07 napisał:

Chyba jedyne, czego teraz u Tossa się obawiam to ten wcześniejszy buff na Oracle. Wielu
teraz się skarży na to, że masowo na ladderze są grane i ciężko jest się przed tym bronić.
Ale się zobaczy


Ja na szczęście nie mam problemów z oracle, a wkurzające jest to, że przegrywasz przez jakiegoś randomowego all ina od tossa z 60APM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować