Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2015 o 11:50, Malevyn napisał:

przypominajac sobie opowiesci co sie wyrabia w krakowie (siekiery i palki) chyba podziekuje
:)


Taaak. Wszyscy tylko juz na ciebie czekają z siekierami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2015 o 19:53, damlon napisał:

Premiera Legacy of the Void: 10 listopada xD


Dla mnie świetna wiadomość. Nie będę musiał się zastanawiać co kupić w pierwszej kolejności plus - premiera wypada tuż po Blizzconie, więc wielu graczy będzie mogło już zacząć przygotowywać się do nowych sezonów "dla zawodowców" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne intro :) Świetny cały turniej - atmosfera, ludzie i doping! Warto był spędzic tam dzień. Na deser autograf Tasteless''a i Artosis''a na plakacie LotV :) Kto nie był, niech żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy lotv będzie miał taką edycje kolekcjonerską jak poprzednie części żeby do siebie pasowały? Bo sprawdziłem teraz to pudełko inaczej wygląda od poprzednich kolekcjonerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 19:04, Noma napisał:

Czy lotv będzie miał taką edycje kolekcjonerską jak poprzednie części żeby do siebie
pasowały? Bo sprawdziłem teraz to pudełko inaczej wygląda od poprzednich kolekcjonerek.


Tak to wygląda: http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/19907624/przedstawiamy-edycj%C4%99-kolekcjonersk%C4%85-legacy-of-the-void-02-10-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zdziwiony gdyby pudełko nie pasowało do dwóch poprzednich. Z tego co można wywnioskować z grafik zamieszczonych w sieci, poza zupełnie innym projektem graficznym, kartonik będzie pasował jak ulał do kolekcji, nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 10:09, Runners_High napisał:

Odpaliłem Battle.net a tu niespodzianka: Starcraft zaktualizował się do wersji 3.0 z
nowym UI i możliwością grania w prolog do LotV.

NICE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 16:44, Runners_High napisał:

Ukończyłem prolog, oj słabiutko panowie z Blizzarda. Mam nadzieję, że właściwa kampania
będzie prezentowała dużo wyższy poziom.


Nie było tak źle. Nie liczyłbym na jakies zachwyty we właściwej kampanii. Bedzie porównywalna zapewne z tą z WoL
i HotS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 17:06, Feno napisał:

> /.../ Mam nadzieję, że właściwa kampania

> będzie prezentowała dużo wyższy poziom.

Nie było tak źle. Nie liczyłbym na jakies zachwyty we właściwej kampanii. /.../


Sam nie wiem. Z jednej strony gra się jak w starego RTSa, z drugiej Blizz przyzwyczaił do lepszych fabuł... Choć wygląda lepiej niż z poprzedniego dodatku (gdzie Kerrigan nie mogła się zdecydować czego chce, głównie atakując randomowe planety i narzekając, że musi się zemścić za śmierć bezmózgich zergów które sama wysłała na mieszkańców tych planet. Facepalm ciągły...). Zmiany w interfejsie są fajne, a dialogi trochę mniej patosowe (i to w dodatku o protossach), zobaczy się po premierze jak będzie ostatecznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować