Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

http://www.videogamer.com/pc/starcraft_2/download/starcraft_2_feature3_hd.html
I Love Nukes Battle Report 4

Spoiler

Po serii kapitalnych psi storms sądziłem, że już jest po grze, a tu proszę, jak się wszystko pozmieniało w ciągu kilku sekund. Jednak ciągle nie widzieliśmy żadnej sensownej walki w powietrzu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek od dawna jest "zdechły", a newsów o StarCrafcie II w ostatnim czasie pojawiło się sporo. Najważniejszym z nich jest chyba przebudowanie i spore uaktualnienie oficjalnej strony produkcji. Cała masa nowych screenshotów, artworków, charakterystyka postaci Tychusa Findlaya, przerobione biografie Jima Raynora oraz Zeratula, wgląd w powstawanie misji single oraz map do trybu multi i opowiadanko "Changeling". Jest tego całkiem sporo i warto poczytać. Dla przypomnienia - adres strony:
http://starcraft2.com/

Co do samego SC - wolę WarCrafta (a od tego oczywiście Star Wars), ale jestem pod wrażeniem świetnej historii i klimatu zbudowanych przez specjalistów z Blizzarda. Fajny space western zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statek Zeratula wygląda bardzo fajnie. Nic tylko się cieszyć, że po długim okresie posuchy coś zaczęło dziać się an stronie... Ino czasem przeginają z rozmiarem napisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie poza 2 artykułami na temat kampanii i multi oraz biografiami głównych postaci to nie za wiele się zmieniło (jednak nowe logo strony z Raynorem, Kerrigan i Zeratulem prezentuje się dobrze). Nadal brakuje uaktualnienia listy jednostek (np. Nomad już dawno wyleciał z gry, a niektóre jednostki otrzymały inne modele) i uzupełnienia jej o nowe. Lista zergów nadal jest lakoniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:25, Arcling napisał:

W sumie poza 2 artykułami na temat kampanii i multi oraz biografiami głównych postaci
to nie za wiele się zmieniło


Zapominasz o kilkustronicowym opowiadaniu Changeling oraz nowych artach i screenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 16:17, Daimon_Frey napisał:

Zapominasz o kilkustronicowym opowiadaniu Changeling oraz nowych artach i screenach :)

Nie zapomniałem tylko nie wymieniłem :P Arty i screeny są do artykułów, galeria pozwala po prostu obejrzenie ich osobno. Nie zmienia to faktu, że nadal nie dodali i nie uzupełnili tych najważniejszych informacji - nowych jednostek, ich modeli, opisów zastosowań itd. A na takich informacjach by mi właśnie najbardziej zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zaniepokojeni pocięciem gry na 3 części i martwiący się o długość gry chyba zaspokoi fakt, że kampania w WoL będzie składała się z 28 misji :)
Pewnie nie wszystkie z misji zobaczymy w ciągu jednej rozgrywki, za sprawą wyborów którą następną wykonać, Jednak przygotowanie 28 map, ich oskryptowanie, nagranie dialogów itp. Do tego cinematiki chyba są jednak dowodem na twierdzenia Blizzarda o przygotowaniu dużej kampanii dla samej jednej rasy :)

To i kilka innych faktów ( z czego większość znanych od jakiegoś czasu), jak np. działanie systemu lig i drabinek w SC2 wyjawili na IgroMirze: http://starcraft2.gram.pl/news.php?id=130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jakoś mi się wydaje, że te 28 misji to mało xD. Dobra, a tak na serio: ciekawe ile zajmie ta mini-kampania Protossów, o której była mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 misji czyli prawie tyle ile miały razem wszystkie 3 kampanie z SC1 (30). Dodajmy do tego fakt braku misji typu "zniszcz wszystkie bazy wroga" i postawienie na bardziej zróżnicowane misje. Możliwe, że dodatki z kampaniami zergów i protossów również zaoferują taką samą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dodajmy do tego fakt braku misji typu "zniszcz wszystkie bazy wroga"

Szczerze mówiąc mnie to trochę zasmuciło. Fajnie, że są ciekawe oskryptowane misje, ale czasem przydała by się "rozpierducha" w której nie przeszkadzają nam gadające postaci, w której możemy radośnie oddać się destrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że jednak parę takich misji się pojawi. Może nie będzie to pół kampanii, ale jedna czy dwie większe rozpierduchy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 00:43, Volvox napisał:

czasem przydała by się "rozpierducha" w której nie przeszkadzają nam gadające postaci,
w której możemy radośnie oddać się destrukcji :)


Od tego to multiplayer jest i pojedyncze mapy do gry z komputerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 22:42, Revanchist napisał:

Nie wiem czemu, ale jakoś mi się wydaje, że te 28 misji to mało xD. Dobra, a tak na serio:
ciekawe ile zajmie ta mini-kampania Protossów, o której była mowa.


te 28 misji to w trzech kampaniach które trzeba będzie kupować oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:07, Pawlo09 napisał:

te 28 misji to w trzech kampaniach które trzeba będzie kupować oddzielnie?



Czytaj dokładnie co się pisze :)
28 misji w Wings of Liberty, czyli w podstawce. Tyle będzie miała kampania terran.
Ile misji będą miały same dodatki do się dopiero okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś obawiam się, że prawdziwych filmików (takich, z których znany jest Blizzard), a nie jakichś animek generowanych na silniku gry, będzie niewiele (stawiam, że co najwyżej dwa - intro + outro).
Ale tak serio, najbardziej gryzie mnie ta integracja z BN i to wykastrowane konto gościa dla trybu offline :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 00:43, Volvox napisał:

Szczerze mówiąc mnie to trochę zasmuciło. Fajnie, że są ciekawe oskryptowane misje, ale
czasem przydała by się "rozpierducha" w której nie przeszkadzają nam gadające postaci,
w której możemy radośnie oddać się destrukcji :)

Od tego będzie multi. Poza tym po premierze będzie na tyle duży zalew misji i kampanii tworzonych przez graczy, że zapewne w wielu z nich bez problemu znajdziesz pożądaną ilość rozpierduchy ;)

Blackhand: Integracja ma swoje dobre i złe strony - np. dobrymi będą sejwy na serwerze, czyli reinstalując grę lub grając na innym kompie nie stracisz swojego postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować