Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2009 o 19:15, janoso napisał:

1.Ta gra wymaga abonamentu przez siec???


Nie.

Dnia 26.11.2009 o 19:15, janoso napisał:

2.pokazcie mi w linku na allegro tę najnowszą gre ...


Eee... co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:16, Revanchist napisał:

> 1.Ta gra wymaga abonamentu przez siec???

Nie.

> 2.pokazcie mi w linku na allegro tę najnowszą gre ...

Eee... co? :P



Heh a nic a jak nazywa siię ta gra w Pełni CZyli Starcraft:.... ;p Proszę o najnowszą wersję bez abonamętu :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

link który dałeś to Starcraft z dodatkiem. Pierwszy starcraft. Z 1998. Można grać przez sieć bez abonamentu, a kampania też jest niczego sobie. Starcraft II, którego zapowiedź zlinkowałeś jeszcze NIE WYSZEDŁ. I nie będzie wymagał abonamentu do gry przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 15:46, Galadin napisał:

Na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=h8q65mT3vpQ
Widać deszcz i ogólnie efekty pogodowe, oraz taką hmmm szarą kolorystykę. Jest to spowodowane
tym, że filmowano kamerą, czy gra nadal ewoluuje? Bo nie powiem, ale bardzo mi się podobałaby
taka ponura sceneria. :)


Gra cały czas się zmienia i na pewno będą mapy z różną kolorystyką, zapewne też i z ponurą.
Z tego co mi się wydaje po filmiku, to gra toczy się na Aiur (typowe ruiny, trochę zieleni). Na dużą szarość na pewno wpływ ma kamera. Można np. zauważyć, że zielona trawa momentami traci kolor i robi się szara, jest to z pewnością efekt nagrywania kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kerrigan, Zeratul, Raynor mówiący po naszemu... Dla mnie bomba, jeśli tylko polonizacja będzie trzymać poziom porównywalny (lub nawet wyższy) do tej znanej nam z Warcraft III, moim skromnym zdaniem była znakomita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... interesuje mnie teraz czy po zarejestrowaniu klucza w Blizzardzie będę mógł ściągnąć sobie oryginalną wersję językową. :P Ewentualnie trzeba pisać do Blizza, by zrobili jedynie kinową polonizację, bo strasznie zaboli mnie, jeżeli głosy postaci nie pozostaną oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, chcę poziom Tormenta lub filmów animowanych Disneya. Ale i tak pewnie pobiorę wersję angielską ze sklepu Blizza, chociaż to oznaczać będzie więcej czekania :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 20:45, Revanchist napisał:

Moim zdaniem nie, chcę poziom Tormenta lub filmów animowanych Disneya. Ale i tak pewnie
pobiorę wersję angielską ze sklepu Blizza, chociaż to oznaczać będzie więcej czekania
:(.


W Tormencie dużo nie mówili, a Disney... ich starsze kreskówki to było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wersja będzie jedynie kinowa - nie mam nic przeciwko, wtedy taką wersję zainstaluję. Jednak jeśli gra zostanie wydana w pełni zlokalizowana to wybiorę wersję angielską. Oby tylko był wybór wersji na koncie Battlenet, jak to obecnie można zrobić np. z W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to polski WIII był taki sobie. Co prawda w porównaniu do wersji angielskiej nie był gorszy, ale to dlatego, że wersja angielska WIII do pięt nie dorasta WII (tam to Orkowie byli "mięsiści", nie to, co te wymoczki z WIII :)).

Całe szczęście, że SCII na mojej liście zakupów jest, delikatnie mówiąc, na dość dalekiej pozycji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale teasujesz.
I znając życie, początek posta mówi jasno - "niczego nie będzie, bo przecież niczego nie obiecuję!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 13:22, ww3pl napisał:

Ale teasujesz.
I znając życie, początek posta mówi jasno - "niczego nie będzie, bo przecież niczego
nie obiecuję!" :D

chodzi o jutrzejszy dzień, dużo od niego zależy, a dokładnie jest to comiesięczne spotkanie developerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie oczy nie mylą? StarCraft II w pełni po polsku?! Nie no, powiedzcie mi, że to są tylko takie żarty i gra wyjdzie tak jak powinna czyli tylko i wyłącznie z napisami...

;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ponieważ jest nas mało, a im bliżej premiery StarCrafta tym więcej informacji będzie się pojawiało, przydałaby się pomoc.
Jeśli byłby ktoś chętny dołączyć do redakcji starcraft2.gram.pl to chętnie rozpatrzymy wszelkie zgłoszenia.
Więcej info tutaj: http://starcraft2.gram.pl/artykul.php?id=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować