Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 20:14, Revanchist napisał:

Bo i tak jest - nie zaimplementowano formacji jak w WarCrafcie 3, nad wszystkim kontrolę
gracz musi sprawować manualnie.


Skill, moi mili. Skill... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Terran, czy Protosów jeszcze rozumiem zachowanie formacji, ale u Zergów? Raczej ciężko jest mi sobie wyobrazić Zerglingi, czy Hydrasy stojące w szeregu. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 21:54, dizzy1942 napisał:

U Terran, czy Protosów jeszcze rozumiem zachowanie formacji, ale u Zergów? Raczej ciężko
jest mi sobie wyobrazić Zerglingi, czy Hydrasy stojące w szeregu. ;>


Chyba odwrotnie. "Kupą" mogą lecieć Zergi (czy nie powinno być "Zerg"), a nie Protosi czy Terranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:07, Volvox napisał:

> U Terran, czy Protosów jeszcze rozumiem zachowanie formacji, ale u Zergów? Raczej ciężko
> jest mi sobie wyobrazić Zerglingi, czy Hydrasy stojące w szeregu. ;>
Chyba odwrotnie. "Kupą" mogą lecieć Zergi (czy nie powinno być "Zerg"), a nie Protosi czy Terranie.

Przeciez wlasnie to wynika z wypowiedzi dizzy''ego. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:10, Abomek napisał:

Przeciez wlasnie to wynika z wypowiedzi dizzy''ego. :X


Heh racja, źle przeczytałem. Pewnie przez to że wcześniej wspominaliśmy o braku formacji w SC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:32, Lord_Avatar napisał:

Dizzy... ona ma

Spoiler

cycki

. Ponoć... ^^


Macki też

Spoiler

ponoć

i jakoś nie robi to ludziom problemu. xP /EOT


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:37, dizzy1942 napisał:

Macki też

Spoiler

ponoć

i jakoś nie robi to ludziom problemu. xP /EOT


Przestań mnie podniecać. Uwielbiam laski z mackami. Jakbyś jeszcze miała ogon, ech... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*nagly atak kaszlu* arbuz, BetA SC2, ser *kaszel* ziolo, CracK, amfa...
Mam nadzieje, ze ten nagly potok niezwiazanych ze soba slow nikogo nie obrazil i nikt nie pomyslal sobie czegos dziwnego.
Moj email w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 18:04, Numenpl napisał:

No taki bezpodstawny whine to nie był widziałem repy oraz czytałem fora i zgadzam się
że mothershipa trzeba osłabić !!


Ale mother jest drogi i wymaga sporo techu. W momencie, w którym się pojawia już powinno sie mieć na niego kontrę, a wcale niezniszczalny nie był. Mocny to jest w połączeniu z Prismami i Carrierami, ale takie cuda to już późna faza gry. On był uber z tańszym vortexem i teleportacją do budynku. Teraz to prawdziwy żółw, pod którym trudno armię w cloak trzymać.

Dnia 27.02.2010 o 18:04, Numenpl napisał:

Zmiana banshee była potrzebna bo prawie nikt jej nie używał (roach ma tylko atak ground).


Wiem, że tylko ground. Dlatego banshee były teoretycznie najlepszym sposobem, bo rozwalały je bez draśnięcia.

Dnia 27.02.2010 o 18:04, Numenpl napisał:

Natomiast na roach niektórzy mają pomysł dość prosty armor:1 60hp i znerfować regenerację


No i dobry pomysł. Szkoda tylko, że Blizz zamiast nerfować Roach to buffuje Zergom inne jednostki jak na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie z tego co mi wiadomo było na odwrót bo te zmiany MS chcieli między innymi dobrzy TOSS players którzy pisali w feedback że to przegięcie teraz jest dobrze natomiast zergowie zaliczą w końcu jakiegoś nerfa i to na bank!!

Banshee bez cloak był marnym counterem na dowolną jednostkę jesli przeciwnik mial jakies anti ze względu na takie możliwe scenariusze
podstawowy to jest taki masz techlab to reszta tez osiągnęła t2
versus terk - stado marines już na starcie,w bazie wieżyczki, OC i sensor tower
versus toss - stalker wystarczy,sentry
versus zerg - w tym samym momencie co ty masz banshee koleś ma hydry

a teraz coś z innej beczki
2vs2 na immortal+zealot lub stalker+zealot najlepszą teoretycznie(choć widziałem i to w praktyce) kontrę mają terranie czyli grupa M&M z 2 duchami jako support robisz 3 raksy 2 z techlab i jeden z reaktorem produkujesz 8-10 marines(upem do życia)+ 6-8 marauder+2 duchy z emp(dla 200 damage oslon)+opcjonalnie 1 nuke jeśli masz okazję (gram w sc1 i widzę repy z sc2 dla mnie on się niczym nie różni no może poza kosztami 100/100 a nie 200/200) koleś z I+Z/S+Z wpada odpalasz 2x Emp. na koniec M&M+G robią jatkę jeśli to jest przy bazie prota tym lepiej bo wtedy nuke można użyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuke jest ok. Dzisiaj go użyłem. Protoss zabunkrował się w bazie (dosłownie: szybko poszedł Forge i potem miał jakaś chorą ilość wieżyczek). ja tam zrobiłem z dwa ataki Reaperami na jego probów, ale nic wielkiego. On nie atakował wcale. Spokojnie doszedłem do Banshee, potem drugi Starport z reactorem i mass vikingów. Druga baza, tam Ghost Academy i go nukowałem (combo scan + nuke - piękne). On próbował się odgryźć kilkoma carrierami i gdyby się nie czaił tak mocno to nawet by mu się udało, bo Vikings teraz szybko spadają bez upgradów. Ale trzecia "fala" dała radę Carrierom i było po grze właściwie.

Nawet miał mothership, ale jedyne co nim zrobił to zdjął kilka banshee, które i tak poszły na stracenie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bety nie mam ale jak widzę te repy(na youtube i xfire) oraz czytam fora to dla mnie (po przejściach z DoW) wiadomo jacy ludzie tak narzekają na te patche! Bo robią tech na pałę i może to jest główna przyczyna marudzenia (wiesz tech woja nie mają a potem się dziwią że przeciwnik jest w FAZIE OWNAGE)!!

A używasz MULE?? Chciałbym wiedzieć ile w jednej dostawie dostarczają minerałów/gazu!

Czy używasz EMP ghosta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 04:02, Volvox napisał:

Filmik z zabawnymi tekstami jednostek Terran :)


Niektóre są rewelacyjne :D Dobrze, że nie opuszczają poziomu odzywek z pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować