Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2010 o 17:58, ww3pl napisał:

A Volvox dostał zaproszenie na betę i nawet nie przyszedł się pochwalić.

Ech.


Może na razie nie ma się czym chwalić, w końcu BN nadal nie jest sprawny. Ja na przykład jestem przez ostatni megaresetbug kont uziemiony i nie mogę grać w ladderach. Chlip. Mają to poprawić w następnym patchu, ale kiedy wyjdzie, nie wiadomo. Chociaż w sumie to i tak już są zapowiedziane następne resety całej bety, zatem nie będę musiał się odzwyczajać od rankingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 21:10, B1SH0P napisał:

WoW.. zwątpiłem już miesiąc temu, a tu sobie wchodzę i jednak udało mi się dostać do
bety ^_^


Heh, teraz właściwie trudno się nie dostać. Co chwila nowe fale kluczy, a w efekcie o każdej porze dnia i nocy kilka tysięcy graczy na BN, dzięki czemu dopasowanie przeciwnika do meczu trwa kilka(naście) sekund. Większość gier nigdy nie osiągnie takiego poziomu nawet u szczytu popularności. A co to się będzie działo po premierze SCII...

Tym niemniej gratuluję i do zobaczenia na wirtualnym polu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 21:10, B1SH0P napisał:

WoW.. zwątpiłem już miesiąc temu, a tu sobie wchodzę i jednak udało mi się dostać do
bety ^_^


A u mnie nadal bieda. :/ Mam zarejstrowane 7 gier, aktywne konto do WoWa, komputer ktory spelnia wymagania ze spora nawiazka i... nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 22:36, Zarkadius napisał:

Może ściągnąłeś wersje beta z torrentów i próbowałeś się zalogować na swoje konto ;)


Nie sciagam gier z torrentow, nawet jesli sa to wersje beta gier, na ktore czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, klient do bety został ogólnie udostępniony nawet na serwisach pokroju fileplanet, także w tym wypadku nie ma co się torrentów bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 08:40, B1SH0P napisał:

Dlaczego nie mogę się zalogować do swojego konta w SC2..? Mam ver. angielskią bety.


Może ściągnąłeś amerykańską a masz dostęp do europejskiej bety? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 11:28, M1k3 napisał:

> Dlaczego nie mogę się zalogować do swojego konta w SC2..? Mam ver. angielskią bety.


Może ściągnąłeś amerykańską a masz dostęp do europejskiej bety? ;)


Jeżeli nazwa enUS to amerykańska to... niestety tak jest... -_-'''' Mam nadzieję, że polska ver będzie godna uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:06, B1SH0P napisał:

Jeżeli nazwa enUS to amerykańska to... niestety tak jest... -_-'''' Mam nadzieję, że
polska ver będzie godna uwagi...


EnUS jest faktycznie amerykańską wersją.
Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś, ale domyślna angielska wersja do ściągnięcia dla nas to EU. Nawet nie ma możliwości wyboru innej wersji, niż Europejskie, w Battle.net Account Management. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 13:36, Choinix napisał:

> Jeżeli nazwa enUS to amerykańska to... niestety tak jest... -_-'''' Mam nadzieję,
że
> polska ver będzie godna uwagi...

EnUS jest faktycznie amerykańską wersją.
Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś, ale domyślna angielska wersja do ściągnięcia dla nas
to EU. Nawet nie ma możliwości wyboru innej wersji, niż Europejskie, w Battle.net Account
Management. :P


Amerykańską przyniósł mi kolega na usb ;-p Bo mu napisałem, że mam betę, a on powiedział, że mi clienta przyniesie ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 15:08, Daimon_Frey napisał:

Warto się tym zainteresować i zagłosować jeśli jeszcze tego nie widzieliście:
http://starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/1034/Cena_StarCrafta_2__Sonda.html
Ankieta ile jesteście w stanie maksymalnie zapłacić za SC2. Może ta ankieta wpłynie na
Blizza i by u nas 60 euro było niższe.


Dziwna ta ankieta. Gdzie opcja 99-129?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 15:20, Volvox napisał:

Dziwna ta ankieta. Gdzie opcja 99-129?


No dziwna, ale nie do mnie to pytanie. Może autorzy ankiety nie są aż takimi optymistami i stwierdzili, że nie ma sensu robić przedziału od 99?
Jest też tam dziura między 180 a 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm sądzę że max będzie to kosztowało 130 zl jak większość premier w Polsce, w końcu nasz rynek trochę różni się od tego na zachodzie ;). A co do ankiety to dam max 150 inaczej

Spoiler

torenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować