Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

ja się przyznam że bardziej mi na singlu zależy niż na multi 30 misji dla mnie spoks byle singiel był rozbudowany co do multi już widzę plaga map RPG oraz tower defence (moje ulubione !!)XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 13:04, Dann napisał:

Apropo map, pokazano już jakieś naprawdę wielkie mapy ? Np. na 8 graczy. Bo te obecne,
to jakieś takie maleństwa.


Nie. W tej chwili w becie są jedynie rozgrywki 1na1 i 2na2.

sam edytor natomiast umożliwia tworzenie map w rozmiarach od 32x32 do 256x256
Przykładowo, Blistering Sands ( http://starcraft.wikia.com/wiki/File:BlisteringSands_SC2_Map1.jpg) ma rozmiar 176 na 152, przy czym obszar grywalny ma jedynie 138 na 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno małe pytanko, ile w tej chwili SC2 zajmuje, bo zarzuciłem już download i wyskoczyło mi tylko 1,64GB, podejrzewam, że jeszcze potem trochę patchy trzeba będzie dociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:39, Ostrowiak napisał:

Cóż, jeżeli został jakiś, to chętnie przyjmę na ostroviak2[at]o2.pl


Poszedł ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:41, darkwind21 napisał:

Jeszcze jedno małe pytanko, ile w tej chwili SC2 zajmuje, bo zarzuciłem już download
i wyskoczyło mi tylko 1,64GB, podejrzewam, że jeszcze potem trochę patchy trzeba będzie
dociągnąć.


U mnie w tym momencie katalog z betą zajmuje 4,35 GB z czego folder Versions (domyślam się, że są to pościągane patche) zajmuje 2,13 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 17:51, Wojman napisał:

A przy okazji jakby ktos mial takie zaproszenie i chialby zarobic +, to prosze o kontakt.
:)


Załapałeś się na kluczyk do bety lub też wyłud... dostałeś już jakiś w prezencie? Jak widać z postów powyżej, Blizzard wysłał nową falę zaproszeń i mam jedno na zbyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yh, pierwszy raz takie coś robię ale naoglądałem się różnych gierek z komentarzem huskyego i HD więc:

jak ma ktoś klucz do bety to plax o inva :* cerb3r@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Zauważyliście, że jak gracie i macie 2 miejsca z minerałami po za bazą, gdzie da się dostać tylko Air, to jak wam główną bazę rozwalą i wy wygracie to wyzywają was od island noobów? ^_^ I nie denerwuje was gra gdy ktoś próbuję od razu w mutale iść? I gdy mu się rozwali drugie miejsce z minerałami to wychodzi.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 20:11, Matteos napisał:

Załapałeś się na kluczyk do bety lub też wyłud... dostałeś już jakiś w prezencie? Jak
widać z postów powyżej, Blizzard wysłał nową falę zaproszeń i mam jedno na zbyciu...


Bede za nie bardzo zobowiazany. Najlepiej skontaktowac sie za pomoca maila wojman[at]moderator.gram.pl w miejsce [at] trzeba wstawic @.

UPDATE
Wyslalem Ci maila w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:18, B1SH0P napisał:

Hmm.. Zauważyliście, że jak gracie i macie 2 miejsca z minerałami po za bazą, gdzie da
się dostać tylko Air, to jak wam główną bazę rozwalą i wy wygracie to wyzywają was od
island noobów? ^_^ I nie denerwuje was gra gdy ktoś próbuję od razu w mutale iść? I gdy
mu się rozwali drugie miejsce z minerałami to wychodzi.. -_-''''


OMG. :D Nigdy takim wyzwiskiem nie dostałem. :D Island noob, dooobre. :) Ja nie rozumiem żółci wylewanej przez takich graczy. Nawet biedny Cannon ruch Protossa to tylko jedna z taktyk, a nie "noobskie zagranie". Szybkie Mutale to też taktyka i nie mam nic przeciwko niej, ale jak ktoś wychodzi to rzeczywiście musi wnerwiać (chociaż mi sie nigdy tak nie zdarzyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 21:22, Wojman napisał:

Jaby ktos chcial pograc w SC II to moze mnie dodac do znajomych. :) Latwo zapamietac:
wojman.wojman


No to wskakuj na BN, zrobimy mały sparing (ew. kooperację).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, w momencie gdy widać, że na pewno przegrasz lepiej jest poczekać, aż przeciwnik wszystko ci wykosi czy spokojnie można dać surrender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:02, darkwind21 napisał:

Mam takie pytanko, w momencie gdy widać, że na pewno przegrasz lepiej jest poczekać,
aż przeciwnik wszystko ci wykosi czy spokojnie można dać surrender.


Z tego co zauważyłem, na ogół jak już ktoś widzi że nie ma szans, wpisuje po prostu "gg" czyli good game i wychodzi z gry. Niektórzy czasem coś jeszcze dodadzą od siebie, np. "You f-ing noob" (czego nie polecam ;-)) lub "thx for the game", co już polecam nieco bardziej. :-)
A najlepszym rozwiązaniem jest... nie przegrywać. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować