Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2010 o 22:00, darkwind21 napisał:

Właśnie pytanie odnośnie Brood lordów, ile one mogą wyprodukować tych małych larw bo
nie mogłem już nic przeciwlotniczego wyprodukować i w bazie przed nimi broniłem się działem
z głównego budynku i 2 skuterkami z miotaczem płomieni a 4 broodlordy cały czas dosyłały
to tałatajstwo.


Z każdym atakiem dodają ich coraz więcej i więcej. Trzeba zabić samych lordów w powietrzu, jedyny sposób.

PS. Te małe tałatajstwa skutecznie destabilizują SI jednostek i pogarszają ich skuteczność... podobnie zresztą jak force field od Sentry.
Blizzard powinien nad tym popracować lub zwyczajnie usunąć całkowicie tego typu akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś spamuje same MMM to faktycznie brood lord może być problemem, ale moment w którym on się pojawia spokojnie powinniśmy mieć już sporo vikingów które go zinstagibują + te nieszczęsne Heliony, których nikt nie robi a ja nadal będę się upierał, że warto mieć ich parę żeby ściągały marinów/zealotów i wszelakie -lingi.

Przynajmniej to u mnie wydaje się działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto znamy już datę premiery jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku ;]. Ja już parę zielonych odłożyłem. Zleci ten czas szybko mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasę na SC2 mam już odłożoną odkąd przeczytałem , że w ogóle powstaje :P
Jeszcze tylko chwila i juz będę grał!! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jesteś hardkorem grającym w SC2 non stop, to im dłużej nie grasz, tym więcej punktów bonusowych ci przybywa. Dzięki temu nie musisz się bać, że będziesz musiał odrabiać straty w laderze w stosunku do tych, co od gry nie odchodzą na dłużej niż dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze rozdają na gry-online.pl, starcraft2.net.pl, scarea.pl czy wielu innych stronach tematycznych... Zdobyć klucz wcale nie jest tak trudno jak mogłoby się wydawać, spójrzcie na mnie...

P.S. Ale ze mnie dupny Zerg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 13:46, Vantor_Zorin napisał:

Jakby ktoś miał klucz to proszę :) gg 626350

Szefie, wyżej masz jeszcze jeden wolny o ile nikt go nie zabrał już :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 14:03, GanD napisał:

Oba są już zajęte, ale to był niewątpliwie miły gest.


Ludzie nie mają co robić z zapro więc oddają je na różnych forach :_p

A tak na marginesie.. To u każdego jest tak, że dostaje 4 cd-keye zapro do US i 2 do GB? Czy to tylko ja tak miałem.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia, bo nie uczestniczę w becie, a o klucz nie proszę, bo gram namiętnie w WoW i sądzę, że inni lepiej z nich skorzystają niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol - ktos rzucil kluczem na /b/. Zdazylem go zarejestrowac.
Szkoda tylko, ze chwilowo nie mam jak gry odpalic. :< Spodziewam sie rozwiazania problemu za najdalej 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 14:14, B1SH0P napisał:

A tak na marginesie.. To u każdego jest tak, że dostaje 4 cd-keye zapro do US i 2 do
GB? Czy to tylko ja tak miałem.. -_-''''


Ja w ogóle nie dostałem tych tysiąca zapro ;P. Ostatnie to było to pierwsze invitation, później nic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają wam strony starcraft2.net.pl i scarea? Ja na obu mam 403-Forbidden :/
Jakby ktoś miał niepotrzebny klucz to z chęcią go przyjmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po kilku rundkach online i ja vs pc. Zdecydowanie do grania po sieci nie jestem jeszcze przygotowany : P. Noob ze mnie totalny. Trening z komputerem na chwilę obecną musi mi wystarczyć, poznać jednostki itd. Świetnie się w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować