Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2010 o 11:06, Wojman napisał:

Chocby to, ze mozna przed premiera bezplatnie i legalnie przetestowac StarCraft II. Po
graniu w bete wiem, ze pena wersje kupie, nawet Edycje Kolekcjonerska juz zamowilem.


Wydaje mi się, że do tego wystarczy wejść na jakąś stronkę albo kanał z replayami (jak np. HD Starcraft na YT) i obejrzeć parę bitew. Grając osobiście wiele więcej się o grze nie dowiesz, tym bardziej, że sam gameplay jest bliźniaczo podobny do SC1.
To raz, a dwa, ja kupiłbym tą grę nawet gdyby nagle okazała się być turówką, bo w pierwszej kolejności interesuje mnie fabuła, czyli dalsze losy tak znanych mi i bliskich bohaterów jak Jim Raynor lub Zeratul.
Jestem przekonany, że nie tylko ja tak na to patrzę. Także dla wielu osób to czy zagrają w betę czy nie tak naprawdę nic nie znaczy.
Zresztą do premiery gry niecałe trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:08, Dann napisał:

Zresztą do premiery gry niecałe trzy miesiące.


Ja tam wole twierdzic, ze zostaly dwa miesiace z kawalkiem, a nie niecale trzy. Jakos lepiej brzmi. W sumie dobrze, ze zajrzalem do sklepu, w ktorym zamowilem EK StarCraft II. Okazuje sie, ze jest dostepne 10 funtow taniej. Stare zamowienie anulowalem i zrobilem nowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może coś, czy polskie sklepy będą miały EK, bo jak nie, to wolę już sobie zaklepać z hmv. Wolałbym jednak złożyć zamówienie w polskim sklepie, bo ostatnio z hmv szło do mnie tydzień, a tak się weźmie kuriera i w dniu premiery mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:08, Dann napisał:

Grając osobiście wiele więcej się o grze
nie dowiesz, tym bardziej, że sam gameplay jest bliźniaczo podobny do SC1.


Rozumiem, że pływać także proponujesz uczyć się z obrazków instruktażowych, a o prowadzeniu bolidu Formuły 1 czy skokach narciarskich wystarczająco dużo wie się dzięki filmikom na YT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:29, Matteos napisał:

Rozumiem, że pływać także proponujesz uczyć się z obrazków instruktażowych, a o prowadzeniu
bolidu Formuły 1 czy skokach narciarskich wystarczająco dużo wie się dzięki filmikom
na YT?


A czego ty chcesz się uczyć ? Wojman pisał o możliwości zapoznania się z gra, jej przetestowania przed premierą.
Po tym co dotychczas zobaczyłem i przeczytałem, jestem w stanie stwierdzić, że wiem o grze na tyle dużo aby wyrobić sobie jako takie zdanie w kwestii kupić czy nie kupić.
Wiem jaka jest grafika i muzyka, jaki jest gameplay, jak prezentują się poszczególne rasy, na ile zmienił się klimat, jak przebiegają bitwy, jak wygląda ranking (o czym sam mi chyba nawet pisałeś ;-)) i ogólnie czego się spodziewać.
I możliwość zagrania w betę nic by tu nie zmieniła.
Tyle co w momencie dołączenia do gry w sieci dopiero w dniu premiery brakowało mi będzie doświadczenia, które beta-testerzy już teraz zdobywają. But that''s beside the point, now isn''t it ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:16, Wojman napisał:

Ja tam wole twierdzic, ze zostaly dwa miesiace z kawalkiem, a nie niecale trzy. Jakos
lepiej brzmi.


:-)
Tak jak z tą anegdotą o do połowy napełnionej szklance.

Dnia 09.05.2010 o 17:16, Wojman napisał:

W sumie dobrze, ze zajrzalem do sklepu, w ktorym zamowilem EK StarCraft
II. Okazuje sie, ze jest dostepne 10 funtow taniej. Stare zamowienie anulowalem i zrobilem
nowe. :)


Ja jednak zamówię w Polsce... no, chyba że nie będzie możliwości pobrania z Battle.netu wersji angielskiej po zarejestrowaniu polskiej (oraz w wersji PL nie będzie można samemu zmienić języka na angielski). Wtedy nie będę miał wyboru, jak poszukać za granicą. Ale nad tym będę się zastanawiał jak już będzie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 18:16, Oloninho napisał:

Dasz linka do tego sklepu gdzie o 10 funtów taniej? ;s


Juz dawalem. Wczesniej bylo za 79.99 funtow, teraz jest za 69.99 funtow. Nalezy doliczyc jeszcze 2.5 funta za przesylke.

http://hmv.com/hmvweb/simpleMultiSearch.do?searchUID=&pGroupID=0&adultFlag=false&primaryID=0&simpleSearchString=starcraft+2+collectors+edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najpierw poczekam aż kolekcjonerka będzie do zamówienia w Polsce. 280 za kolekcjonerkę? Tyle nie kosztują nawet EK na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo LEM macza palce w polskim wydaniu SC2?

EDIT: oh awans na Przodownika. Fuck yeah. :D
Teraz moge zarobic kolejne -2 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 20:56, Abomek napisał:

Teraz moge zarobic kolejne -2 do statusu.


Jestes pewnien, ze chcesz? Bo tym razem bylbyby "awans" na Wroga Ludu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 20:59, Wojman napisał:

Jestes pewnien, ze chcesz? Bo tym razem bylbyby "awans" na Wroga Ludu...

Ech, mam zaznaczac sarkazm w swoich postach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś ochotę, że tak powiem, nauczyć mnie grać w SC2? ^^ Nieważne jaką rasą. W jedynkę nie grałem, więc jest mi ciężko. Mój nick to "Olo.oloninho".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 22:33, Oloninho napisał:

Miałby ktoś ochotę, że tak powiem, nauczyć mnie grać w SC2?


Obejrzyj powtorki na YouTube, sprobuj sam zagrac, a pozniej poogladaj powtorki jak rozwijali sie przeciwnicy. Najlepiej jest sie nauczyc grac wlasnie ogladajac replaye i duzo ciwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to również zamówiłem EK na hmv, funt może spadnie trochę do tego czasu. Zresztą pewnie taniej to wyjdzie niż w Polsce, gdzie już bardziej opłaca się ściągać podstawkę z zagranicy i lepiej się na tym wychodzi (empik i ultima 200 zł, a zavvi.com £29.95).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:23, lukaszczup napisał:

No to również zamówiłem EK na hmv, funt może spadnie trochę do tego czasu. Zresztą pewnie
taniej to wyjdzie niż w Polsce, gdzie już bardziej opłaca się ściągać podstawkę z zagranicy
i lepiej się na tym wychodzi (empik i ultima 200 zł, a zavvi.com £29.95).


Co ciekawe wedlug empik.com cena sugerowana StarCraft II w Polsce to 209.90 PLN, a wedlug ultima.pl to az 239.90 PLN. Nawet korzystajac z super promocji i jednego i drugiego sklepu (w empik.com mozna zamowic te re 197,49, na ultimie za 199 PLN) taniej wychodzi zamowic gre w... Wielkiej Brytani. Z kosztami przesylki edycja podstawowa kosztuje 37.49 funtow co na polskie wychodzi 182,35... Jesli za edycje podstawowa chca ponad 200 PLN to ja sie wole nie zastanawiac ile bedzie kosztowac Edycja Kolekcjonerska. 399 PLN? 439 PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre ordery gier blizza zawsze kosztowały chore pieniądze. Z wowem było podobnie. Chociaż on w dniu premiery te 200 kosztował
Ja narazie dość poważnie zastanawiam się czy warto. Niby się fajnie gra, ale mimo wszystko wolę jedynkę. Od dwójki odrzuca mnie przeraźliwie nudny zerg oraz spora ilość bezużytecznych jednostek.
Zobaczy się, jakiego kształtu gra nabierze po dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować