Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2010 o 16:00, Feallan napisał:

Ale chamstwo na Zavvi. Było 30 funtów, a teraz podnieśli do 35. Szkoda, że nie zamówiłem
wtedy preordera. Bo dodając do tego rosnącą cenę funta cena przestaje być atrakcyjna...


Rzeczywiście, wszędzie poznikały ceny poniżej 30 funtów. Robi się niewesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch. Poprawili błąd z logowaniem, znerfili Tossa (co za niespodzianka), a dokładniej Forge, zmniejszyli rozmiary Thora i powiększyli supply za Roacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zla wiadomosc dla tych co zamawiali Edycje Kolekcjonerska w sklepie merlin.pl. Przed chwila otrzymalem takiego oto maila:

Najmocniej przepraszamy, niestety nie możemy zrealizować zamówienia nr 000
złożonego 11-05-2010.

Pozycje
(tytuł, liczba egzemplarzy, wartość)
1. STARCRAFTIIKOLEKCJONERSKA - StarCraft II: Wings of Liberty Edycja Kolekcjonerska, 1 szt., 267,99zł
nie są dostępne u naszych dostawców
Byliśmy zmuszeni anulować to zamówienie, jeszcze raz przepraszamy.
Jednocześnie informujemy, że aktualizacja informacji o terminie realizacji i dostępności produktu wyświetlana na naszych stronach uaktualni się w ciągu najbliższej doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się chyba jeden z największych failów wydawniczych w historii Polski. Wydawcy powinni się zabijać o taki tytuł, a mamy do czynienia z jedną wielką farsą...

Z kolei w Agardzie egzemplarze chyba będą sprowadzane. Pamiętam jak kupowałem u nich CnC: TFD, otrzymałem wersję EA Classics, której póki co nie było u nas w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie - czy StarCraft 2 trzyma ściągnięte łatki w folderze versions? Jeżeli tak, mogę bezpiecznie usunąć całą jego zawartość?
Wiecie, trochę miejsca to zajmuje, a mi stare patche do niczego potrzebne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 12:36, ww3pl napisał:

Takie małe pytanie - czy StarCraft 2 trzyma ściągnięte łatki w folderze versions? Jeżeli
tak, mogę bezpiecznie usunąć całą jego zawartość?
Wiecie, trochę miejsca to zajmuje, a mi stare patche do niczego potrzebne nie są.


Ten folder jest po to, by Starcraft mógł odpalić starszą wersję gry. Przydaje się gdy chcesz obejrzeć jakiegoś replaya z gry, która była rozegrana na poprzednim patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Podobnie jak inni chciałbym prosic o podesłanie na

Spoiler

tkoeman@poczta.fm

klucza do bety jeśli ktoś ma jednego na zbyciu. :>
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 13:09, ww3pl napisał:

Czyli w momencie, gdy nie obchodzą mnie replaye, całą jego zawartość mogę skasować?


Myślę, że tak ;) Chociaż nie jestem pewien czy SC nie będzie wtedy robił jakiś problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 10:05, luzac napisał:

Szykuje się chyba jeden z największych failów wydawniczych w historii Polski. Wydawcy
powinni się zabijać o taki tytuł, a mamy do czynienia z jedną wielką farsą...

Dlatego ja chyba w końcu zamówię kolekcjonerskę na brytyjskim Amazonie, bo to co się dzieje w pre-orderami w polskich sklepach to wielka ściema. Nikt nic nie wie, podają dość różne ceny i wydawców. No i szkoda, że jednak Merlin nie będzie miał gry. Też mnie ta cała sytuacja dziwi, a nawet już trochę irytuje. Do premiery już dość blisko a tutaj nadal brak jakichś sprawdzonych pre-orderów (takich pewnych na 100%, a nie podających sprzeczne informacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj najpierw w innych sklepach internetowych z UK bo Amazon niesamowicie ma wygorowane ceny przesylek do naszego kraju .
edit Zavvi ma narazie cene od 17 funtow nizsza od Amazona a u nich cena za przesylke wynosi jeden funt (w samym Amazonie az 7-10 lol ).
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/starcraft-ii-wings-of-liberty-collectors-edition/10173769.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 15:26, Miniu napisał:

Poszukaj najpierw w innych sklepach internetowych z UK bo Amazon niesamowicie ma wygorowane
ceny przesylek do naszego kraju .
edit Zavvi ma narazie cene od 17 funtow nizsza od Amazona a u nich cena za przesylke
wynosi jeden funt (w samym Amazonie az 7-10 lol ).
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/starcraft-ii-wings-of-liberty-collectors-edition/10173769.html

Faktycznie wychodzi tam taniej. Może warto rozważyć tą alternatywę. Jedynie zastanawia mnie w jakiej liczbie egzemplarzy otrzyma ten sklep kolekcjonerkę. Amazon to duży sklep, więc tam raczej nie powinno zabraknąć w dniu premiery, tylko czy w tym nie okaże się, że w dniu premiery może nie wystarczyć. W każdym razie dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowy Terms of Use usługi Battle.net. Zwłaszcza punkt 2 i podpunkt 3 tegoż punktu. Tak w skrócie: turnieje i e-sport na b.net tylko za zgodą Blizzarda. Co oznacza, że każdy event SC2 będzie musiał być zgłoszony i zatwierdzony przez Blizza.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 22:38, Deathscythe napisał:

Tak w skrócie: turnieje i e-sport na b.net tylko za zgodą Blizzarda. Co oznacza, że każdy
event SC2 będzie musiał być zgłoszony i zatwierdzony przez Blizza.


To akurat mało porażające. Te ważniejsze imprezy i tak starają się o "błogosławieństwo", a tych mniejszych nikt nie sprawdzi (bo będą na customach - z punktu widzenia systemu nieodróżnialne od grupki kumpli robiących sobie sparing). Chyba, że znajdą się "życzliwi"... Ale nawet wtedy - co zrobią? Zbanują kawiarenkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, Blizzard się zlitował i dał mi betę w prezencie. Prawdopodobnie rozdają je teraz wszystkim z przynajmniej jedną grą na koncie, bo inaczej nigdy bym jej nie dostał. ;-)
Co prawda so far tylko na sekundę ją uruchomiłem (jak na razie w ogóle nie grałem), ale wszystko wydaje się być in order. Niestety nie dostałem samego klucza, tylko od razu zarejestrowaną betę na moim koncie. Bo gdybym dostał klucz, sam bym go nie wykorzystywał, tylko komuś przekazał. ;-)
Anyway, w związku z tym mam pytania:
1. Czy każdy otrzymujący dostęp do bety ma możliwość "zaproszenia przyjaciela" ? Jeśli tak, to gdzie taki beta key znajdę ?
2. Jak można (i czy w ogóle można) rozegrać partyjkę z SI ? Chciałbym najpierw zapoznać się z jednostkami, budynkami itd.

No i oczywiście, jeśli ktoś ma ochotę zarobić kilka łatwych punktów rankingowych grając z największym noobem w całym sektorze, to zapraszam. :-)
Nie sprawdzałem, czy istnieje gdzieś tam opcja friend list, ale jeśli tak, to z chęcią was poszukam... sam bym podał swoje dane, ale ich nie pamiętam. :-) Podam je następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 23:13, Dann napisał:

1. Czy każdy otrzymujący dostęp do bety ma możliwość "zaproszenia przyjaciela" ? Jeśli
tak, to gdzie taki beta key znajdę ?


Co jakiś czas do posiadaczy bety przychodzą te kultowe "inwajty" na e-mail. Czy do wszystkich, nie wiem. Pewnie tak.

Dnia 15.05.2010 o 23:13, Dann napisał:

2. Jak można (i czy w ogóle można) rozegrać partyjkę z SI ? Chciałbym najpierw zapoznać
się z jednostkami, budynkami itd.


Jest w tym samym panelu, w którym wybiera się gry rankingowe i customy.

Dnia 15.05.2010 o 23:13, Dann napisał:

No i oczywiście, jeśli ktoś ma ochotę zarobić kilka łatwych punktów rankingowych grając
z największym noobem w całym sektorze, to zapraszam. :-)


A po co od razu rankingowe? Po tą są customy (nie ma za nie punktów, gra się for fun) aby się nagrać do woli bez konsekwencji. Poza tym niedługo globalny reset... Wymiecie wszystko łącznie z punktami, osiągnięciami (mój piękny awatar!) i listami znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować