Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Wbijaj na BN, a nie na forum jakies dyskusje. :P Normalnie mam "szczescie" do wylosowanych sojusznikow w trybie 2v2. Na przyklad przed chwila Toss zalatwil sojusznika cannon rushem, ten nawet uciekl swoim Command Center i Barracks do mojej bazy i... nic. Sam prowadzilem batalie przeciwko dwom, nawet z sukcesami. A ten nic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 23:21, Matteos napisał:

Co jakiś czas do posiadaczy bety przychodzą te kultowe "inwajty" na e-mail. Czy do wszystkich,
nie wiem. Pewnie tak.


OK, to trzeba będzie poczekać. Jakby co, od razu przekażę go komuś na tym temacie. :-)

Dnia 15.05.2010 o 23:21, Matteos napisał:

Jest w tym samym panelu, w którym wybiera się gry rankingowe i customy.


OK, dzięki za info. przyjrzę się tym opcjom nieco bliżej i zobaczymy co uda mi się znaleźć. :-)

Dnia 15.05.2010 o 23:21, Matteos napisał:

A po co od razu rankingowe? Po tą są customy (nie ma za nie punktów, gra się for fun)
aby się nagrać do woli bez konsekwencji. Poza tym niedługo globalny reset... Wymiecie
wszystko łącznie z punktami, osiągnięciami (mój piękny awatar!) i listami znajomych.


Hmm... jak wcisnąłem zakładkę multiplayer od razu wyskoczyło jakieś okienko że nie jestem jeszcze sklasyfikowany i że muszę odbyć kilka bitew. Plus możliwość określenia jak dobrym się jest w te klocki: beginner, średniak i bodajmy weteran.
Także nie wiem czy to chodzi właśnie o to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zaraz zobaczę co i jak. Thanks anyway.
BTW, muzyka jednak nie jest wcale taka zła. Im dłużej jej słucham, tym bardziej mi się podoba. :-)
Signing out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za info , nie dostalem zadnego emaila od nich wiec nie sprawdzil bym nawet czy beta dodana jest do konta . Do tej pory nie udalo mi sie w zaden sposob do niej dostac wiec teraz przynajmniej sprawdze czy warto bylo preorder robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 01:01, Miniu napisał:

Wielkie dzieki za info , nie dostalem zadnego emaila od nich wiec nie sprawdzil bym nawet
czy beta dodana jest do konta . Do tej pory nie udalo mi sie w zaden sposob do niej
dostac wiec teraz przynajmniej sprawdze czy warto bylo preorder robic :)


Właśnie jakoś tak dziwnie, że żadnego mailowego powiadomienia... znaczy się dostaje się maila z potwierdzeniem uzyskania zaproszenia, ale to dopiero wtedy kiedy się już zaloguje i zainstaluje grę na dysku. A uprzednio trzeba faktycznie sprawdzać konto na battle.necie, czy coś nie wpadło. :-)
A czy warto było zamawiać... ciężko powiedzieć. ;-)
Mnie interesuje głównie kampania singleplayer, więc i tak bym zamówił.
Natomiast po rozegraniu trzech krótkich potyczek z SI (każda inną rasą, żeby sprawdzić co i jak) muszę potwierdzić, że jest jeszcze szybciej niż było (choć to trudne do uwierzenia :-)). Doszło sporo nowych opcji, a co za tym idzie, dużo nowego klikania i jeszcze więcej rzeczy do spamiętania. Innymi słowy Starcraft stał się jeszcze bardziej zręcznościowy niż był.
Grając z SI (które nota bene faktycznie w zasadzie nie wyściubia nosa z main base :-)) starałem się powoli techować, żeby zobaczyć wszystkie jednostki poszczególnych ras. SI nie atakowałem, coby go zbyt szybko nie wyeliminować z gry. Zakładam, że z żywym graczem takie coś by nie przeszło. :-)
Klasyczny RTS jak się patrzy, ale odrobinę za szybki. Nie mam pojęcia, jak w to można byłoby grać na padzie. ;-)

PS. Czy jest jakiś sposób na oddalenie kamery jeszcze bardziej do góry niż na to pozwalają klawisz End / Home lub przewijanie kółkiem ?
Bo na replayach które oglądałem kamera była jednak znacznie wyżej, a jednostki znacznie mniejsze. Tutaj zaczynam grę, oddalam kamerę kręcąc kółeczkiem na ile tylko się da, a mimo wszystko nadal te jednostki jakieś takie duże, a pole widzenia małe. :-) Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, i jeszcze jedno pytanko. ;-)
Jak mogę skontaktować się z kimś z kim grałem, ale niestety wywaliło mnie z gry ? Znam jego pierwszą część nicka, (samo imię bez identyfikatora, bo ten nie wyświetla się w opisie owej przerwanej gry), ale jak można zdobyć tą drugą część, to ID ? Aby, nie wiem, dodać go do friends list i go powiadomić o crashu ?
Jest w ogóle taka opcja ?

Nota bene to wywalanie z gry, to mam nadzieję nie jest standard... moja pierwsza gra z innym żywym graczem, już było po GG, On o coś się zapytał, a tu nagle BOOM... muzyka zamienia się w rwący rwetes, obraz czarnieje i po chwili i owy szarpiący dźwięk też cichnie... klawiatura / mysz pada i tylko reset zostaje. :-(
Niezbyt to przyjemne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 08:59, Dann napisał:

dodać go do friends list i go powiadomić o crashu ?


Nie musisz nikogo powiadamiać o crashu.. Ponieważ już każdy gracz wie, że jeżeli musi czekać minutę aby Cie wywaliło to wie także, iż Cie zcrashowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 09:07, B1SH0P napisał:

> dodać go do friends list i go powiadomić o crashu ?

Nie musisz nikogo powiadamiać o crashu.. Ponieważ już każdy gracz wie, że jeżeli musi
czekać minutę aby Cie wywaliło to wie także, iż Cie zcrashowało


Nie jestem pewien czy zrozumiałem... jak mnie zcrashuje, to wywala mnie dopiero po minucie, zgoda. Ale nie jestem pewien czy każdy tak by to odebrał.
W każdym razie jak w takim razie mogę poznać czyiś pełny nick ? Imię + ID, żeby w razie czego można było jednak po walce do kogoś takiego się odezwać (jeśli np. był uprzejmy, fajnie się z nim grało i w ogóle ;-)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to już drugi raz w ciągu ostatnich... trzech godzin ? Raptem dwie, trzy walki i znowu crash. Czy Wam też tak często podczas gry zawiesza się cały PC i tylko reset pozostaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 11:14, Dann napisał:

OK, to już drugi raz w ciągu ostatnich... trzech godzin ? Raptem dwie, trzy walki i znowu
crash. Czy Wam też tak często podczas gry zawiesza się cały PC i tylko reset pozostaje
?


A jaki klient? Tzn. jaka wersja językowa? Moja wersja UE EN jest stabilna i nigdy nic mi się nie zawiesiło czy scrashowało (pomijając ten ostatni bug przy wyłączaniu gry). Sprawdź na odpowiednim forum Blizza, może ktoś ma podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na polskim kliencie i póki co nie zaliczyłem żadnego crasha. Fakt, gra potrafiła czasem spauzować się na parę sekund, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 11:22, Matteos napisał:

A jaki klient? Tzn. jaka wersja językowa? Moja wersja UE EN jest stabilna i nigdy nic
mi się nie zawiesiło czy scrashowało (pomijając ten ostatni bug przy wyłączaniu gry).


Mam dokładnie taką samą wersję.

Dnia 16.05.2010 o 11:22, Matteos napisał:

Sprawdź na odpowiednim forum Blizza, może ktoś ma podobny problem.


Będzie trzeba niestety. :-(
Thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 11:51, luzac napisał:

Skłamałem, miewałem crashe gdy występował ten bug z odbudową głównego budynku. :P


Żałuj za grzechy. Jako pokutę otrzymujesz: kupisz mi kolekcjonerkę ENG SC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudo, ja mam ponad 10 gier zarejestrowanych i zaproszenia ciągle nie dostałem. Także testuj grę również w moim imieniu, a ja wracam do Azeroth ;)

ps. za to nowe warunki użytkowania battle.net to i owszem, dostałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 12:22, GanD napisał:

Marudo, ja mam ponad 10 gier zarejestrowanych i zaproszenia ciągle nie dostałem. Także
testuj grę również w moim imieniu, a ja wracam do Azeroth ;)


Tak właśnie sprawdziłem czy czasem nie dostałem na maila jakiegoś friend invite, ale niestety not yet. :-(
Generalnie co to za testowanie, kiedy co drugą bitwę zawiesza mi całego PC. :-( Mam nadzieję, że w wersji finałowej takich akcji nie będzie.
Z chęcią oddałbym tą betę komuś innemu, gdybym tylko mógł.

Dnia 16.05.2010 o 12:22, GanD napisał:

ps. za to nowe warunki użytkowania battle.net to i owszem, dostałem ^^


Ja też dostałem, ale jakoś nie chce mi się ich czytać. :-)

PS. Zapraszam do rozegrania jakiegoś custom game. Nazywam się Shanhaeveral.danpl. Feel free to add me. :-) Bo jak gram z randomami, to zwykle dostaję baty w pierwszych minutach po zergling lub zealot rushach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 14:37, Magok napisał:

Ile ta beta ma mniej więcej jeszcze trwać ?


Wypowiedź Dustina B. z 6 maja:
Q: How long do you expect that the beta test will last?

We’re definitely gonna push it as long as we can, we have some hardware deployment that we have to do. We’re definitely be going on here for about another month and then we’ll see what we can do after that. When we have to deploy hardware, when we have to bring it down, prepare for launch but we’re gonna run as long as we possibly can.

Q: This will be few days before release date or maybe some more?

It won’t be necessarily just a few days. We do have to take down the servers to prepare for the launch so there will be some time between the launch and when the beta comes down. I don’t know how long it’s gonna be right now. There will be at least couple weeks or maybe more where the beta is down before launch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 14:37, Magok napisał:

Ile ta beta ma mniej więcej jeszcze trwać ?


Jeszcze może potrwać z miesiąc do dwóch. Premiera wyznaczona jest na 27 lipca, także jeszcze ponad dwa miesiące do niej zostało. Sporo czasu na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować