Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Jeżeli zamierzają dźwięki zmienić - to super. Duża ich ilość mi się nie podobała, całe szczęście, że odzywki są naprawdę dobre. Tylko ta muzyka... (chodzi mi o Terran, reszta jest spoko, ale Zergów praktycznie w ogóle nie pamiętam) No i jeszcze Protossi nie mają chyba kompletnego soundtracka, ale może i mi się tylko tak wydaje, bo na YT był tylko jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 12:41, GanD napisał:

http://www.starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/1153/quotW_patchu_13_nikt_nie_uslyszy_Twojego_krzykuquot.html

A nie jest czasem tak, że już wprowadzono tę postulowaną zmianę?


Wraz z wydaniem patcha nr 13 znikną wszystkie efekty dźwiękowe słyszane podczas nawigacji na Battle.net w StarCraft II.

Czy to obejmuje również odgłosy jednostek w samej grze ?
Lub inaczej, czy ktokolwiek inny czytający tego posta ma taki sam problem ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pracy zlapalem wirusa. :( Poszedlem do lekarza, a ten wypisal mi antywirusa. I nakazal lezec w lozku. :( Hurra, bede mogl pograc w bete StarCrafta II. :) Mam kilka dni zwolnienia, a skoro mam lezec to trzeba jakos spozytkowac ten czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 12:46, Revanchist napisał:

(chodzi mi o Terran, reszta
jest spoko, ale Zergów praktycznie w ogóle nie pamiętam)


A mi wlasnie muzyka u Teran najbardziej sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale sądzę, że pewnie wyłączą wszystko. Łącznie z krzykami umierających marines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 13:23, GanD napisał:

Nie mam pojęcia, ale sądzę, że pewnie wyłączą wszystko. Łącznie z krzykami umierających
marines.


OK, ale wtedy nie tylko ja miałbym dźwięki w grze off, ale wszyscy użytkownicy. A z tego co tu czytam, to jestem odosobnionym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że jest słaba, bo nie, ale nie ma zupełnie dawnego klimatu. O ile początkowo jakieś tam nawiązania i smaczki się pojawiają, to czym dalej w las, tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 10:58, Dann napisał:

Dokładnie tak... na samym battle.necie też nie mam żadnych dźwięków.


To sobie włącz dźwięk w opcjach, co za problem... Nacisnąłeś skrót przypisany do "sound off", chyba nie tak trudno się domyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 13:06, Wojman napisał:

W pracy zlapalem wirusa. :(


Obliterator? A nie, na to nie ma antywirusa. Zatem idealny przykład symbiozy w ekosystemie! Współpraca drobnoustroju z człowiekiem ku obustronnej korzyści. Mikrob ma żywiciela na kilka dni, a homo sapiens trochę wolnego na jedyną słuszną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 15:57, Matteos napisał:

> Dokładnie tak... na samym battle.necie też nie mam żadnych dźwięków.

To sobie włącz dźwięk w opcjach, co za problem... Nacisnąłeś skrót przypisany do "sound
off", chyba nie tak trudno się domyśleć?


Właśnie tego nie wiem... nie przypominam sobie, żebym wyłączał dźwięk. Owszem, zmieniałem jakość dźwięku i muzyki, ale nie sądziłem, że w ten sposób jestem w stanie wyłączyć ją całkowicie. :-)
Jak tylko wrócę z pracy, sprawdzę dokładnie co i jak. Dotychczas nawet nie przyszło mi to do głowy (byłem pewien, że to jakiś efekt tego komunikatu Blizzarda o dźwiękach ;-)), ale jak teraz o tym pomyślałem, to bardzo prawdopodobne, że masz rację, a ja robię tu niepotrzebny Sajgon. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ctrl+M, Ctrl+S, często w grach Blizz te skróty są przypisane do muzyki/efektów dźwiękowych. W ogniu bitwy nie trudno o pomyłkę. Mnie to się w DotA też zdarzało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "fajne rzeczy w StarCraft II". Gram sobie dzisiaj 2v2 i w pewnym momencie po ataku na przeciwnika ten wychodzi z gry. Akurat mialem pod kontrola Thora i ten mowi: get in back to the fight. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wysiadłem, jak robiłem na początku gry zwiad SCV w bazie wroga i kazałem mu coś zaatakować, żeby zaczepić przeciwnika. A SCV drwiąco rzucił:

"What, you are out of Marines?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, czuję się teraz jakbym zrobił coś naprawdę głupiego w obecności tłumów. ;-)
Naprawdę miałem wyłączone głosy... I jako że z pewnością nie zrobiłem tego świadomie, musiało być to spowodowane przypadkowym wciśnięciem Ctrl + S.
O_O

Matteos i GanD... dzięki Wam wielkie. Normalnie macie u mnie darmowe kolekcjonerki Starcrafta 2. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 18:22, Dann napisał:

Normalnie macie u mnie darmowe kolekcjonerki Starcrafta 2. ;-)


O, to już druga po tej od luzaca. Nic to, sprzeda się na Allegro. Jak ktoś się jeszcze chce zaoferować, niech się nie krępuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=25026392616&sid=5015 - Tłumaczenie Blizza dlaczego takie a nie inne zmiany. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ten patch. No może oprócz buffa marina, który, moim zdaniem był niepotrzebny. Ostatnio i tak dało się zauważyć powrót Marinów do łask, szczególnie przeciw Protossom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Targets a single biological unit which deals 25% more damage and is immune to snare, stuns, and mind control for 30 seconds."

Normalnie jakbym czytał patch notes do WoWa.
Teraz będzie nowa imba, połączenie Ultralisków z Infestorami. :-)

Postanowiliśmy zmienić trochę niektóre jednostki i zdolności zergów, które rzadko widzimy w grach na wyższym poziomie.

U Protossów musieliby zmienić tak ze 3/4 jednostek.
Dlaczego Blizzard zauważa u nich tylko pojedyncze "IMBY" (void ray, force field) i je nerfuje, a nie zauważa, że rasa jako całość jest delikatnie rzecz ujmując, do bani ?

Zakładam, że razem z 3v3 i 4v4 doszły też odpowiednio duże mapy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 10:39, Macios napisał:

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=25026392616&sid=5015 - Tłumaczenie Blizza
dlaczego takie a nie inne zmiany. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ten patch.
No może oprócz buffa marina, który, moim zdaniem był niepotrzebny. Ostatnio i tak dało
się zauważyć powrót Marinów do łask, szczególnie przeciw Protossom.

Mała korekta przy ulepszeniu terków - to jest buff Marine i Marauder (bo obydwa korzystają ze stimpack!!). Teraz przez zmniejszenie kosztów możesz wydać te surowce na co innego np. 2xMarines XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 10:55, Dann napisał:

U Protossów musieliby zmienić tak ze 3/4 jednostek.
Dlaczego Blizzard zauważa u nich tylko pojedyncze "IMBY" (void ray, force field) i je
nerfuje, a nie zauważa, że rasa jako całość jest delikatnie rzecz ujmując, do bani ?


Eee no, nie przesadzaj. Z Zergami w końcowej fazie gry Protoss ma problem, ale rzadko kiedy się do niej dochodzi. Jeśli tylko Zerg nie idzie w Mutaliski - Carrriery = win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować