Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2010 o 22:27, luzac napisał:

Dann... czy ty w ogóle kojarzysz, co to jest "Tower Defense"? -,-


Chyba jednak nie do końca... :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 22:21, Wojman napisał:

Nie wiem, ale za to wiem, ze jestem na BN i czekam na Ciebie. :)


Hehe, no to sobie trochę poczekasz. Na razie jestem trochę zajęty, ale powinienem jeszcze dzisiaj wpaść na łowy. Nie zanihiluj wszystkich noobów, zostaw trochę dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 22:29, luzac napisał:

To wskocz na "Join Custom Game" i wybierz jakąś grę TD.


OK, will do. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze kolejny patch bedzie za chwile aplikowany do StarCraft II. BN grzecznie wszystkich wyprosil z gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 22:09, Dann napisał:

I na pro games (z tego co patrzyłem na replayach ;-)) też się sprawdza, jeśli ma się
szczęście i dobrze ustawi pilona.
Natomiast po co jeszcze gateway ? Wystarczy pilon, a potem warping units.


proxy gate
zrobisz to szybciej niż bawienie się w fast 4 gate, a przynajmniej moze rozwalić ekonomie lub ty zyskasz kontrole nad mapą (oczywiscie potem sie idzie a robo + gate lub 4 gate)

a sentry jest głównie dla FF, shieldy nie sa tak czesto stosowane

zreszta voidy na air przeciwnika? -.-''

2 baza dla prota nie jest konieczna, zalezy od tego w co idziemy, jest konieczna w fast forge

jesli chodziło by o strategie dla tossa, jak najszybciej stalker, zeby rozwalic scouta lub wymikrowac zerglingi, potem albo 4 gate (4 warpgate + pylon jak najblizej wroga) albo robo + gate (stalkery + collosusy) voidy bym unikal jako glowne sily, latwo je skontrować (mariens, stalker, hydraliski)
ale nic ci to nie da, jesli nie masz dobrego makro i nie zlego mikro i scouta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając 2v2 lub więcej niemal zawsze idę w 4 gates, niezależnie od tego, czy potem pójdę w kolosy i immortale czy w air. Po prostu nigdy nie wiadomo co zrobią przeciwnicy, czy zrushują akurat Ciebie ? A na Allies zwykle nie można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co wyjeżdżasz z pro skora tam jest 1v1
obejrzyj gry WhiteRa, tam to jest ciągle 4 gate albo robo gate
a nigdy nie widziałem u niego dużej ilosci air, tylko jednostkowe ilości (dobra, raz widziałem jak WhiteRa zrobił atak Voidami przeciwko TLO który grał Zergami, cóż, queens won)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 00:15, Aku230 napisał:

to co wyjeżdżasz z pro skora tam jest 1v1


Bo na tych replayach nie miałem okazji widzieć proxy Gateways. A jeśli już to sfailowane. Przeważnie jakiś ukryty pilon lub coś takiego.

Dnia 26.05.2010 o 00:15, Aku230 napisał:

obejrzyj gry WhiteRa, tam to jest ciągle 4 gate albo robo gate
a nigdy nie widziałem u niego dużej ilosci air, tylko jednostkowe ilości (dobra, raz
widziałem jak WhiteRa zrobił atak Voidami przeciwko TLO który grał Zergami, cóż, queens
won)


A to było Genialne... tylko TLO mógłby wpaść na coś takiego. ;-) Do dziś się zastanawiam, c by było gdyby TLO w jednej z tych trzech ostatnich gier wylosował Terran lub Zergów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 01:03, Wojman napisał:

U mnie dziala BN. :)


Jakaś nowa generacja dropów. Wywala mnie z gry (oczywiście przeciwnikowi liczy wygraną) a przy następnym logowaniu wyświetla się "Playtime added to your account" czy coś takiego. Super, dodano mi czas gry do konta! Zaraz, jaki czas gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 02:54, Matteos napisał:

a przy następnym logowaniu wyświetla się "Playtime added to your account" czy coś takiego.
Super, dodano mi czas gry do konta! Zaraz, jaki czas gry...


W Rosji ma byc dostepny StarCraft II w nizszej cenie za to z abonamentem do gry w multi. Podejrzewam, ze to o to chodzi. Jeszcze kilka dni temu na forum Blizzarda przedsawiciele firmy sie zarzekali, ze m. in. w Polsce nie bedzie sie placic za dostep do gry wieloosobowej. A moze po prostu dodali Ci gratisowy czas gry do World of WarCraft? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować