Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Zalezy po co chcesz sobie SC2 kupowac.
Jesli dla singla to sobie daruj. Fabula zostala mi zaspoilowana, wiec wiem, ze najwyzszych lotow to ona nie jest.
Za to multi CHYBA bedzie dobre. W czasie bety wszystkie rasy zostaly w miare zbalansowane, wiec jesli chodzi o ladder to nie powinno byc wiekszych problemow w grywalnoscia. Na lepsze UMSy bedziesz musial jednak jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które zamawiały swoją grę w Hmv (a wiem, że prócz mnie przynajmniej 2 osoby w tym temacie zamawiały tam) - czy już otrzymaliście swoją paczkę? Gra wysłana 23 lipca, opłata z karty pobrana już dawno, a póki co jeszcze do mnie nie dotarła. Zastanawiam się w ogóle jak dystrybucja odbywa się po dostarczeniu paczki na teren Polski - czy dostawą jej zajmie się jakiś kurier czy poczta polska. Z drugiej strony to patrząc na to ile ludzi narzeka na bugi, zwłaszcza w kampanii, to może dobrze, że grę otrzymam trochę później (o ile do tego czasu Blizzard wyda jakiegoś fixa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:44, Abomek napisał:

Jesli dla singla to sobie daruj. Fabula zostala mi zaspoilowana, wiec wiem, ze najwyzszych
lotow to ona nie jest.


Taka fabula zaspoilerowana fabula faktycznie moze sie okazac malo ciekawa. Na przyklad we Wladcy Pierscieni taki niziolek idzie zaniesc pierscionek do wulkanu. Nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 17:46, Arcling napisał:

Pytanie do osób, które zamawiały swoją grę w Hmv


Ja zamówiłem i też jeszcze nie dotarła. Ale luzik, prawdopodobnie będzie jutro lub pojutrze.
Po dostarczeniu paczki na teren Polski przejmuje ją Poczta Polska. Oczywiście przy tej przesyłce za 2,5 funta :) Bo jeśli wybrałeś jakąś inną opcję to może to być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:05, Phobos_s napisał:

Ja zamówiłem i też jeszcze nie dotarła. Ale luzik, prawdopodobnie będzie jutro lub pojutrze.
Po dostarczeniu paczki na teren Polski przejmuje ją Poczta Polska. Oczywiście przy tej
przesyłce za 2,5 funta :) Bo jeśli wybrałeś jakąś inną opcję to może to być inaczej :)

Mam tą standardową za 2,5 właśnie. Cóż, w takim razie to gra może na środę/czwartek być dopiero. Poczta polska niestety jest dość wolna (z mojego doświadczenia przynajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:
byłem w Empiku,gra leży na półce ( od rana zeszło 10 sztuk + dwie kolekcjonerki ) za 199 zł,ale ponoć tylko przez dwa pierwsze dni,później ma być jeszcze drożej - słyszał ktoś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:11, lis_23 napisał:

Mam takie pytanko:
byłem w Empiku,gra leży na półce ( od rana zeszło 10 sztuk + dwie kolekcjonerki ) za
199 zł,ale ponoć tylko przez dwa pierwsze dni,później ma być jeszcze drożej - słyszał
ktoś o tym?


U mnie w empiku jest po 189, w saturnie po 179 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:58, Revan91 napisał:

Mam problem z SC2, kupiłem pudełkową polską wersję, dodałem grę z poziomu przeglądarki
z cd-keyem na battle.net, zainstalowałem i nie mogę grać. Wyskakuje mi błąd, że do tego
konta nie jest przypisany SC2, chociaż gdy loguje się na swoje konto normalnie widzę
aktywną licencję. Region EU PL i w grze i na koncie. Ma ktoś podobny problem?



Mama ten sam problem :[.
Reset hasła nie pomógł.

Czy komuś z takim problemem udało się już odpalić grę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:27, Bish0p napisał:

Czy komuś z takim problemem udało się już odpalić grę???


Pisz do pomocy technicznej, załóż nowe konto na EU i poproś o przeniesienie klucza CD, jedyne co można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:11, lis_23 napisał:

byłem w Empiku,gra leży na półce ( od rana zeszło 10 sztuk + dwie kolekcjonerki ) za
199 zł,ale ponoć tylko przez dwa pierwsze dni,później ma być jeszcze drożej - słyszał
ktoś o tym?


Nie chce mi się wierzyć w to żeby później cena gry poszła w górę. Jakby nie patrzeć 199zł jest już cena sugerowana, a Empik zwykle po takiej właśnie sprzedaje swoje gry. Może zależy im na jak najlepszej sprzedaży więc Ci tylko tak powiedzieli ;) A jak chcesz mieć taniej to w komputroniku StarCraft 2 kosztuje "tylko" 179zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:33, Darkstar181 napisał:

Najlepiej w miarę obiektywnie. W pierwszą część grałem bardzo mało, raptem pierwsze 5
misji z kampanii Terran. Nie porwało mnie. Fanom gry pewnie i tak będzie się podobać,
chciałbym usłyszeć opinię kogoś, kto nie grał w poprzednią część.


Jak jedynka się nie podobała, to i dwójka się nie spodoba. Gra jest dość podoba. Jedyne zmiany to troszkę bardziej zróżnicowane misje, więcej pogaduch między misjami, i jakby bardziej nastawione misje na akcje (rzadziej w spokoju można sobie dłubać pojedynczo wojska).
Misji z tego co widzę jest 26 (30+5 w SC1), a o dziwo fabuła na razie (po ok.8 misjach) rozwija się strasznie wolno (ale gra się miło ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:46, logray napisał:

Mam dość debilne pytanie. Jak pobrać: "unikalna zawartość battle.net do pobrania"?


To juz masz pobrane. Sa to dodatkowe portrety (Diablo Marine rulez!) oraz ozdoby do budynkow. Nic wiecej pobierac nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:45, Laczus napisał:

czy SC2 wymaga ciągłego dostępu do neta czy można offline


Można offline ale trzeba najpierw aktywować przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować