Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2010 o 23:56, Angmir napisał:

Witam chciałbym sie spytać czy jest możliwośc grania w Engielskiej wersji językowej w
Starcrafta II na Polskiej wersji gry (z Empika)


Jak najbardziej.
Pobierasz angielskiego klienta gry i grasz na polskim cd keyu :-) Możesz kupić tez sam cd key. No chyba, że chcesz mieć pudełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 22:49, Mafoski napisał:

Ciekawe czy sprzedający jest świadomy, że jak kupujący zrobi zdjęcia pudełek to mogą mu klucz zresetować i z konta grę usunąć (pamiętam, że z WoWem takie akcje się zdarzały) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:35, Darkstar181 napisał:

Jeżeli to co piszesz na temat filmów to prawda, to tutaj nieco jestem zawiedziony. Myślałem
że się bardziej postarają.

W SC było mistrzowskich przerywników 10, w BW 4, tutaj na razie 1 - intro, które już wcześniej widziałem. Jestem jednak w 8 misji więc istnieje szansa, że 4 w sumie może będą.

Dnia 27.07.2010 o 21:35, Darkstar181 napisał:

Ogólnie na razie nie jest źle, ale jeżeli gra jest głównie do multi, to się porządnie
zastanowię nad wydaniem kasy, bo raz że za często nie gram w RTS przez neta (za dużo
wyjadaczy którzy potrafią ograć ciebie w pierwszych minutach) a dwa że są jeszcze inne
rzeczy do roboty w życiu... i inne gry do pogrania, nie będę się więc wiecznie szkolił
nad SC 2.

Paradoksalnie dzięki osiągnięciom i wyzwaniom jest singla więcej. No i jest też nacisk na tryby multi takie jak 2v2, 3v3 i coop. Więc może to wymiatanie nie jest bardzo potrzebne, żeby się bawić. Po kolejnych 2 godzinach z grą może bym nawet 7 dał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 02:10, PawelR1 napisał:

Dlaczego nie moge dac shaderow na ekstremalne tylko na ultra czy to przez xp?


Zgaduję, że pewnie najwyższe shadery są na DX10 albo 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 00:08, Namaru napisał:

W SC było mistrzowskich przerywników 10, w BW 4, tutaj na razie 1 - intro, które już
wcześniej widziałem. Jestem jednak w 8 misji więc istnieje szansa, że 4 w sumie może będą.


Jak na razie ja widziałem 3 ;)
Intro - z Tychusem
Wspomnienie jak pozostawiono Kerrigan

Spoiler

Walkę Zeratula z Kerrigan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na dziś koniec grania :)
W sumie jest całkiem miło, ale lubię sobie pomarudzić, więc parę rzeczy które mi się do tej pory nie podobały (postaram się bez spoilerów ;):
- Początek gry jakiś taki niemrawy fabularnie. Przez kilka misji nic się nie dzieje.
- Dalej fabuła metodą mocno WarCraftową. Do tej pory jakoś nie miałem skojarzeń z WC, ale jednak w SC2 wymyślali to chyba ci sami ludzie.
- Jeszcze co do fabuły to moim zdaniem jest trochę na siłę i spodziewałem się więcej.
- Brakuje mi także spokojniejszych misji. Takich w których mogę spokojnie wybudować bazę, tonę czołgów i zmasakrować wroga, bez obawy o tykający zegar (tj. cokolwiek co ogranicza czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft II demo https://eu.battle.net/account/sc2-demo.html

Mini FAQ:
Czy da się grać w innej wersji językowej niż ta zakupiona?
Tak. Wystarczy ściągnąć wybrana przez siebie wersję językową ze strony Blizzarda

Chce mieć angielskie odgłosy postaci w grze mając polską wersję
W katalogu (z polską wersją) StarCraft II\Mods\Liberty.SC2Mod podmień plik plPL.SC2Assets na wersję angielską (trzeba pobrać klienta). Oczywiście zachować trzeba tę samą nazwę "plPL.SC2Assets" i najlepiej zrobić kopię zapasową katalogu.

Gdzie mogę się zapoznać z fabułą pierwszej części gry?
Dostępna jest już cała kampania:
http://www.sc2mapster.com/maps/starcraft-mass-recall/


[m -AK 29-12-2015]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 23:40, 4ny4 napisał:

PS Zastanawiam się nad kupnem SC2, bodajże nawet jutro, właśnie wersję elektroniczną.
Czy Ci co już pograli mogą coś powiedzieć na temat gameplay''a ? Warto brać i wydać 150zł
?

O ile nie wykluczasz gry na multi. Sama kampania jest niezła, ale to w multi gra rozwija skrzydła.
Swoją drogą, jakoś dziwnie się teraz gra na B.necie. Co jakieś 9-10 minut jest lekki lag, który jednak przycina rozgrywkę (choć grałem jeden mecz, to nie wiem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 02:35, Volvox napisał:

- Brakuje mi także spokojniejszych misji. Takich w których mogę spokojnie wybudować bazę,
tonę czołgów i zmasakrować wroga, bez obawy o tykający zegar (tj. cokolwiek co ogranicza
czas)

Mi z kolei bardzo coś takiego pasuje. Tego typu misje są w każdym RTSie - przetrzymujesz pierwszą falę ataków, dostawiasz kilka wieżyczek/cokolwiek służy w danej grze do obrony, po czym rozgniatasz wroga dziesiątkami najlepszych jednostek. Tutaj? Zazwyczaj nie ma tak prosto, są jakieś dodatkowe rzeczy, którymi musisz się zająć i nie możesz sobie zrobić 200/200 - czy wręcz potrzebujesz tego limitu, by w ogóle mieć szansę powodzenia (misja z laserem na brutalu?^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 21:52, Darkstar181 napisał:

I sam pomysł z formą kampanii również pojawił się najpierw w Dow II.


DoW II wyszedł w 2009 roku. To jak będzie wyglądać kampania w SC2 można było już zobaczyć na Blizzconie ''07 i wiele się od tamtego czasu nie zmieniła. Więc chybiłeś. ;) Zresztą taka formuła kampanii, gdzie sami decydujemy co robimy najpierw, pojawiała się jeszcze wcześniej, chociażby w Rise of Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 10:49, Undertaker napisał:

Ile czasu potrzeba na ukończenie kampanii? Jestem po misji, w której niszczyło się pociągi.

yyy, i tu ciężko powiedzieć, bo tu jest duża swoboda robienia misji. Te pociągi mogłeś robić jak tylko je dostałem, a mogłeś robić inne misji i potem pociągi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam.. Chciałem o coś zapytać.. dlaczego jest tyle szumu o to, że nie da się grać komfortowo? Zapytałem już 7 znajomych czy też mają problemy z grą (chodzi o to o czym pisano na gram.pl, że gra się zawiesza) i każdy mówi, że działa spoko bez problemów.. -_-'''' I ile zajmuje ten patch co się ściąga po instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:47, B1SH0P napisał:

Zapytałem już 7 znajomych czy też mają problemy z grą (chodzi o to o
czym pisano na gram.pl, że gra się zawiesza) i każdy mówi, że działa spoko bez problemów..


Mi tez gra dziala spokojnie i bez problemow.

Dnia 28.07.2010 o 11:47, B1SH0P napisał:

I ile zajmuje ten patch co się ściąga po instalacji?


Ok. 80 mb jesli dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę otrzymałem od kuriera wczoraj dopiero przed 16. Mówiłem UPS to nienajlepszy spedytor. Ale dostałem. I na początku problem przy instalacji: gra zainstalowała się poprawnie choć strasznie długo i o matko 12 GB zajęła. Problem pojawił się przy pobieraniu patchy. Pierwszy pobrał i zainstalował ale drugi pobierał jakoś dziwnie: po kilka MB z pełną szybkością potem przerwa kilka minut i znowu. Gdy został pobrany do zera, status jego instalacji zatrzymał się na 70% i tu się jakby zresetował. Okno aktualizacji znikło i po kilku minutach wszystko od nowa: pobieranie patcha, status dochodzi do 70% i tak w kółko. Żadne okienko o tym nie informowało ale okazało się że lekarstwem jest zrestartowanie kompa. Instalacja i pobieranie poszło wtedy błyskawicznie - to tak na przyszłość, gdyby ktoś też miał z tym problem.

Mam jeszcze pytanie: jak jest z licencją tej gry, bo widzę, że można ją uruchomić bez płyty. Czy mogę ją sobie zainstalować na kompie stacjonarnym i na lapku? Wiadomo, że będę mógł grać tylko na jednym kompie na raz, ale chyba tak się da. Rozumiem też, że aby pograć sobie na dwóch kompach jednocześnie muszę dokupić jeszcze jeden klucz i wtedy można pograć w multi. Czy dobrze rozumuję? :)
I kwestia "sejwów": czy to prawda, że są zapamiętywane na koncie BNa? Jeśli tak to zabieram lapka do pracy i mogę tam kontynuować singla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:47, B1SH0P napisał:

Witam, witam.. Chciałem o coś zapytać.. dlaczego jest tyle szumu o to, że nie da się
grać komfortowo?


Bo hejterzy nie mieli się do czego przyczepić. Teraz przynajmniej mogą kontynuować swoją pustą krucjatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:56, Lolko13 napisał:

Mam do was pytanie czy w Starcrafta II można grać trochę tak jak w dotę?


Jak ktoś stworzy porządną mapę to czemu nie? Chociaż w czasie bety nie było konkretnego następcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować