Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Aha, dobrze wiedzieć. Bo teraz mam dostęp do sieci a później mogę nie mieć :D Czyli dziś już kupuje SC2, szkoda że będę miał możliwość instalacji/grania dopiero w sobotę wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 02:20, PawelR1 napisał:

Moze ktos powiedziec jak przypisac skroty klawiszowe do danych jednostek?Zeby z calej
grupki wybrac np samych marine?Wiem ze np tabem moge poszczegolne jednostki zmeniac.


Zeby wybrac jeden typ jednostek klikajac na jedna to trzeba przytrzymac shift albo ctrl jesli dobrze pamietam. Po za tym w opcjach gry masz mozliwosc przejrzenia klawiszologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 02:34, Dann napisał:

Hehehe, "A zerg, a shotgun and you" plus do tego "Sweet home Alabama". Tak, szafa grająca
zdecydowanie FTW, ;-)


Mi najbardziej sie podoba "Suspiction Minds", szczegolnie, ze w bardzo fajnej wersji jest zrobiona. Szkoda tylko, ze te piosenki nie znalazly sie na soundtracku z Edycji Kolekcjonerskiej.

Dnia 29.07.2010 o 02:34, Dann napisał:

Już dawno temu tak się nie śmiałem patrząc na te tytuły. :-D
Dzięki Blizzard.


Co wiecej wiekszosc z tych tytulow to piosenki, ktore naprawde istnieja. Taki "I am Murlock" zostal np. zrobiony przez zespol muzyczny Blizzarda na potrzeby World of WarCraft. Mozesz go posluchac np. wchodzac na te strone: http://www.wow-europe.com/en/downloads/movies.html#c i wybierajac WarCraft mp3 player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 08:50, Krondar napisał:

Chcesz powiedzieć że ktoś nagrał "I kissed a Zerg"?! :D


Aż tak dobrze to nie ma ; ) Ale może kiedyś znajdzie się ktoś, kto to zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, dopiero co gra wyszła a już niektórzy przeszli kampanie? Ile Wam to zajęło? A miało być kilkadziesiąt godzin niesamowitej gry! :) Zjeść takie ciasto tak szybko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 09:52, Galadin napisał:

Lol, dopiero co gra wyszła a już niektórzy przeszli kampanie? Ile Wam to zajęło? A miało
być kilkadziesiąt godzin niesamowitej gry! :) Zjeść takie ciasto tak szybko? :)

Grałem cały czas(z przerwami)od kiedy mam grę czyli ok.cztery dni.Cztery dni fabuły lepszej niż w niejednym cRPG''u i intensywnymi misjami.A to był dopiero normalny poziom trudności z pominięciem większości achievmentów więc gra pewnie może zająć dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 09:52, Galadin napisał:

Lol, dopiero co gra wyszła a już niektórzy przeszli kampanie? Ile Wam to zajęło? A miało
być kilkadziesiąt godzin niesamowitej gry! :) Zjeść takie ciasto tak szybko? :)


27 misji jest i przechodzi się je szybciej niż w jedynce, bo praktycznie wszystkie są na czas. Zostało mi jakieś 4-5 misji do końca i nie kojarzę żadnej trwającej ponad godzinę. W zasadzie chyba nawet 30 minut to szczyty długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam prośbę. Wyskoczyło mi, że mam stare sterowniki, więc właśnie ściągam najnowszy do karty graficznej, ale nie wiem jaki jest najnowszy DirectX dla windowsa xp. Ktoś mógłby mi podać jaki to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 10:16, revolt505 napisał:

Dobra mam prośbę. Wyskoczyło mi, że mam stare sterowniki, więc właśnie ściągam najnowszy
do karty graficznej, ale nie wiem jaki jest najnowszy DirectX dla windowsa xp. Ktoś mógłby
mi podać jaki to jest?


DX 9.0c z czerwca.
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 10:16, revolt505 napisał:

Dobra mam prośbę. Wyskoczyło mi, że mam stare sterowniki, więc właśnie ściągam najnowszy
do karty graficznej, ale nie wiem jaki jest najnowszy DirectX dla windowsa xp. Ktoś mógłby
mi podać jaki to jest?


Przy instalacji wersji Angielskiej też mi to wyskoczyło, ale sterowników nie aktualizowałem i wsio jest ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 10:23, revolt505 napisał:

Hmmm. Sprawdziłem na moim kompie mam zainstalowany DirectX 9.0c , ale nie wiem czy z
czerwca. :D


To nie ma większego znaczenia więc jeśli nic Ci się wywala to nie musisz aktualizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 10:11, Volvox napisał:

27 misji jest i przechodzi się je szybciej niż w jedynce, bo praktycznie wszystkie są
na czas.


Misje faktycznie dosc szybko sie przechodzi, przez co gra jest dynamiczna, ale nie zgadzam sie z twierdzeniem, ze prawie wszystkie sa na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 10:44, Wojman napisał:

Misje faktycznie dosc szybko sie przechodzi, przez co gra jest dynamiczna, ale nie zgadzam
sie z twierdzeniem, ze prawie wszystkie sa na czas.

A ile nie jest ?
Niezbyt mi się podoba granie "pod presją". Rozumiem że dzięki temu gra nabiera dynamiki, ale czasem człowiek chciałby po prostu spokojnie rozbudować bazę, i spuścić łomot jednym silnym uderzeniem. A na to potrzeba czasu. Nie lubię jak gra przez całą kampanię zmusza mnie do pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się czasy, gdy beta Quake Live przeszła z zamkniętej do otwartej bety... wtedy to się perfidnie stało w takiej kolejce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem limit czasowy narzuca nijako bardziej dynamiczne działania, jednak moim zdaniem jest to na plus, nie ma już sytuacji że grzybimy się całą misje w bazie i tylko w końcowej fazie robimy wjazd na bazę wroga z hordą najlepszych dostępnych jednostek. maksymalnie napakowanych dostępnymi upami.
Na granie pod presją nie ma bardzo też co liczyć, misje na czas nie są jakoś specjalnie przyspieszane i nie ma tak że nie da się pobawić w nich jednostkami.
Sam sposób ograniczeń czasowych jest rozwiązany ciekawie a to musimy coś osłonić dostatecznie szybko przed zniszczeniem, a to musimy gdzieś dotrzeć w określonym czasie zanim zrobi to wróg lub też tak przemieszczać budynki zanim zostaną zniszczone przez niesprzyjające okoliczności przyrody. Dodam że na poziomie normalnym nie ma zapewne takiego ciśnienia ja na trudnym / brutalny i można sobie spokojnie pozwolić nawet na chwile "leniuchowania" poświęcając je np. na szukanie upów technicznych, bądź wykonywanie dodatkowych zadań misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 10:44, Wojman napisał:

Misje faktycznie dosc szybko sie przechodzi, przez co gra jest dynamiczna, ale nie zgadzam
sie z twierdzeniem, ze prawie wszystkie sa na czas.


Znaczna ich ilość jest jakoś na czas. Niby pociągi, eskorta konwoju czy laser nie, ale w rzeczywistości są ograniczone czasowo.

Nie grałem jeszcze wszystkich map (zostało mi 7 + te w których wybiera się stronę). Ale do tej pory wygląda to tak:

Spoiler


Raynor - 1 z 3 misji
Hanson - 2 z 3
Horner - 1 z 5 (w zasdzie to 2 bo połowa jednej jest na czas) (3 jeszcze nie grałem)
Tosh - 0 z 3 (chociaz blokowanie gazu częsciowo jest ograniczeniem)
Tychus - 4 z 5 (jednej nie grałem)
Zeratul - 1 z 4 (chociaż gdy atakuje po raz pierwszy Hybryda robi się ona coraz silniejsza i grając nie wiesz czy to zwiększanie mocy ma kres)


9 misji ograniczonych czasowo (+kilka w których presja jest spora) na 19 które przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować