Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 14:22, Ostrowiak napisał:

Bo to Blizzard. Traktuje się go specjalnie, z pewnych ciekawych względów których nie
będę podważał, bo mnie zjedzą.

No właśnie... Blizzard jest święty i nietykalny, cokolwiek by nie zrobił. DLC, które powinny być częścią podstawowej gry. Abonament, za to, żeby sobie pograć przez neta. Jedna gra sprzedawana w 3 częściach...
Zastanawiam się do kiedy może trwać taka naiwność ludzi i graczy...
Ale jak to powiedział pewien Fizyk:
"Na świecie są dwie nieskończone rzeczy. Kosmos i ludzka głupota. Chociaż nie jestem pewien co do tego pierwszego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:33, Karol44 napisał:

Widzę tyle ludzi tu posiada starcrafta 2 a nikt nie chce się podzielić kluczem do dema.


Nie znam Cie kolego, to czemu niby mam Ci udostępnić demo? Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo po to dostałeś 2 keye żeby się podzielić bo po co ci pełna wersja i do tego demo proszę tych którzy nie mają komu oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>RPG, który daje zabawy na kilkaset godzin już wyżej

Dnia 29.07.2010 o 14:18, Arry napisał:

jak 200 złotych się nie wyceni?


Pokaż mi takiego rpga z ostatnich lat to ci postawię piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:33, Arry napisał:

"Na świecie są dwie nieskończone rzeczy. Kosmos i ludzka głupota. Chociaż nie jestem
pewien co do tego pierwszego."

Jesteś bardzo inteligentny,wyższy niż wszyscy i jesteś królem życia.

"Gdzie kucharek sześc,tam nie ma co jeść"

Ciekawi mnie poziom trudności następnych kampanii.Bo z tego co pamiętam dodatki do RTS'ów Blizzarda zawsze były trudniejsze niż podstawki,ale to dość nietypowa sytuacja,do tego czasy się trochę zmieniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:40, M1k3 napisał:

>RPG, który daje zabawy na kilkaset godzin już wyżej
> jak 200 złotych się nie wyceni?

Pokaż mi takiego rpga z ostatnich lat to ci postawię piwo.

Z ostatnich lat... no dobra trudno może być, ale Dragon Age ma kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Zakładając że chcesz zdobyć większość achików, to musisz przejść grę ze 2-3 razy (przyjmijmy, że nie grasz z poradnikiem), to razem się prawie 100 godzin uzbiera... ale faktem jest, że ostatnio wszystkie gry dążą do minimalizacji czasu rozgrywki, co mnie osobiście irytuje, bo cena wcale nie spada, ale to wina naiwności klientów i pazerności deweloperów.
Ale mogę ci podać takiego Might and Magic(6, 7, 8 też mógłby być), czy Baldur''s Gate, przy których spędziłem naprawdę o wiele więcej czasu niż 100 godzin, a wcale nie mam tych gier dosyć.

Dnia 29.07.2010 o 14:40, M1k3 napisał:

Jesteś bardzo inteligentny,wyższy niż wszyscy i jesteś królem życia.

Bo co? Bo zacytowałem Einsteina? Jeżeli fakt, że zna się kilka dzieł i cytatów ważnych dla świata osobistości sprawia, ze jest się królem życia, to nim jestem... pytanie tylko, co chciałeś udowodnić swoim sarkazmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... wydaje mi się że brak dema to kolejny element zagrywki która ma sprawić że klienci będą walić drzwiami i oknami do sklepu żeby kupić kontynuację tak " legendarnej " gry jak " StarCraft II " - być może Blizzard uznał że nawet ponad 10 - cio letnia przerwa pomiędzy obiema częściami nie uzasadnia wprowadzenia dema bo ten kto grał w jedynkę na pewno kupi i dwójkę - moim zdaniem zapomnieli tu jednak o nowych graczach ( jak,np.ja ) którzy nie mięli do czynienia z ich " legendarną " grą i chcieliby się przekonać czy SCII daje coś więcej niż każdy inny ( tańszy ) RTS na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest demo ale klucze do niego posiadają posiadacze pełnej wersji dla mnie takie myślenie jest chore demo powinno być dostępne dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs - oddam klucz do dema dla osoby, która będzie miała w awatarze najfajniejszą, najseksowniejszą, narysowną babkę evah - obojętne, czy styl anime, normalny, realistyczny.

Ot, taki mały konkurs. : D

'Konkurs' trwa do jutrzejszego wieczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:15, ww3pl napisał:

(dłuższa od SC1+BW)


Kurcze gdzie kupiłeś swoją wersje? Moja chyba jakaś wybrakowana, bo jest krótsza niż sam SC1, a co dopiero BW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:50, Karol44 napisał:

Właśnie jest demo ale klucze do niego posiadają posiadacze pełnej wersji dla mnie takie
myślenie jest chore demo powinno być dostępne dla każdego.


W polskiej wersji jest to zle oddane. Nie jest to tyle demo co dostep do pelnej wersji przez 7 godzin albo 14 dni w zaleznosci co uplynie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można było czegoś łatwiejszego;-D Musze sobie regulamin przypomnieć czy zdjęcia erotyczne nie są tu zakazane;-D

Wojman a może się podzielisz;-Djak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:50, Karol44 napisał:

Właśnie jest demo ale klucze do niego posiadają posiadacze pełnej wersji dla mnie takie
myślenie jest chore demo powinno być dostępne dla każdego.


Tęgie głowy od marketingu wymyśliły, że nawet grając w demo, masz sie czuć elitarnie, a nie hop siup i grasz. W końcu SC2 to religia, a nie jakaś tam zwykła gra. Fakt, chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:33, Arry napisał:

No właśnie... Blizzard jest święty i nietykalny, cokolwiek by nie zrobił.
DLC, które powinny być częścią podstawowej gry.


DLC? W grach Blizzarda? e?

Dnia 29.07.2010 o 14:33, Arry napisał:

Abonament, za to, żeby sobie pograć przez neta.


Ten jest tylko w MMO. To raczej normalne dla tego gatunku.

Dnia 29.07.2010 o 14:33, Arry napisał:

Jedna gra sprzedawana w 3 częściach...


Pierwsza w zasadzie już była w 2 częściach. Przynajmniej kolejne będą sporawe, a nie tak jak dodatki do Company of Heroes (pierwszy był ok, ale drugi to tragedia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:56, Wojman napisał:

W polskiej wersji jest to zle oddane. Nie jest to tyle demo co dostep do pelnej wersji
przez 7 godzin albo 14 dni w zaleznosci co uplynie szybciej.


No to jest demo (od słowa demonstracja). Jak inaczej chciałbyś to 'oddac'?. W zasadzie to Trail, ale to słowo nie jest używane wśród graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 15:00, Volvox napisał:

DLC? W grach Blizzarda? e?

Nie mówię o grach Blizzarda ale o ogólnym trendzie na rynku.

Dnia 29.07.2010 o 15:00, Volvox napisał:

Ten jest tylko w MMO. To raczej normalne dla tego gatunku.

Ale kiedyś go nie było...

Dnia 29.07.2010 o 15:00, Volvox napisał:

Pierwsza w zasadzie już była w 2 częściach. Przynajmniej kolejne będą sporawe, a nie
tak jak dodatki do Company of Heroes (pierwszy był ok, ale drugi to tragedia)

Ale w pierwszej mogłeś grać wszystkim. Miałeś ponad 30 misji Single Player i zamkniętą fabułę, a tutaj jest jedna rasa i multi player...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:53, ww3pl napisał:

Konkurs - oddam klucz do dema dla osoby, która będzie miała w awatarze najfajniejszą,
najseksowniejszą, narysowną babkę evah - obojętne, czy styl anime, normalny, realistyczny.


Ot, taki mały konkurs. : D

''Konkurs'' trwa do jutrzejszego wieczoru ;-)


Heh,babek to ja rysować nie potrafię ;) postaci z anime zresztą też nie ( chyba że spróbowałbym z Naruto ale też czarno to widzę ;) ) - preferuję raczej rysunek realistyczny,zwłaszcza zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam rysować - możesz i z images.google.pl wziąć.

Ten o najlepszym guście wygra : D

Furry dozwolone, niech będzie, choć coś czuję, że przez zwierzaki nie rozumiałeś furry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować