Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

A może zrobimy transakcje wymienną? Ja zaoferuję jedno 7 godzinne demo do S2, a ktoś w zamian zaoferuje coś innego z tematyki gier komputerowych, dostęp do jakiejś bety/jakiś ciekawy gadżecik online''owy :).

Albo po prostu doładuje mi kartę orangę kwotą 5zł ;p - proszę mnie nie rugać za to zdanie, żartowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuuuuufffffff nareszcie szesnasta godzina :), koniec pracy, mój kochany starcrafciku: biegnę, lecę, pędzę do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety,nie gram w MMO,nie mam dostępu do żadnej bety - miałem kiedyś kluczyk do Guild Wars ale chyba go już komuś dałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:21, lis_23 napisał:

Jeśli chodzi o prawdziwe rysunki to ja rysuję tak ;)
a jeśli chodzi o " babki " - czwarta fotka ;P

Rysunki masz naprawdę fenomenalne, chociaż nie sądzę, by kwalifikowały się pod "hot babes" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 16:05, DragonLord napisał:

Rysunki masz naprawdę fenomenalne, chociaż nie sądzę, by kwalifikowały się pod "hot babes"
:P.

Mówiłem że tylko takie rzeczy potrafię rysować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wolną kopię Half-Life 2, którą mogę wysłać przez Steama (extra za kupienie Orange Boxa, gdy posiadacz ma już HL2 na koncie). Jeżeli jeszcze nie grałeś, to mógłbym z nią w końcu zrobić użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:55, diablolod napisał:

oczywiscie ze wole placic abonament. Wolisz miec w grze mikrotransakcje? To powodzenia

To w WoWie nie masz mikro-transakcji? Choćbyś nie wiem jak pilnował, choćbyś nie wiem jak banował i tak się znajdą mikro-transakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podam swój numer GG ( 12154718 ) gdyby ktoś chciał się podzielić kodem - niestety,w szybkim reagowaniu na wrzucone na forum klucze nie jestem zbyt dobry ;) a chcę się przekonać czy warto za dwa tygodnie wybulić prawie 200 zł na grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:33, lis_23 napisał:

Ze strony Battle.net gdzie założyłem konto nie da się wpisać tego kodu


Da sie. Wchodzisz na strone, logujesz sie, wybierasz zakladke "account" (konto), a pozniej na zielony przycisk "add a game", wpisujesz kod i aktywujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem słabym psychicznie człowiekiem. Podatnym na sugestie. Ubezwłasnowolnionym.

Właśnie zamówiłem sobie SC2. A obiecywałem sobie, że zaczekam, choć trochę. Chlip, chlip, żegnajcie, moje kochane 173 złote. :( Co się ze mną dzieje...

Ale za to będzie dużo fajnego grania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 16:16, Arry napisał:

To w WoWie nie masz mikro-transakcji? Choćbyś nie wiem jak pilnował, choćbyś nie wiem
jak banował i tak się znajdą mikro-transakcje...


Widzę, że w WoWa nie grałeś skoro nie wiesz czy są tam mikrotransakcje czy nie. Nie ma, Są jedynie dodatkowo płatne usługi, które nikomu do szczęścia potrzebne nie są. Nic nie płacisz za nową zbroję czy broń. Nie kupujesz niczego co dawałoby ci przewagę nad innymi graczami.

Co do abonamentu, Blizzard nie był pierwszy. O ile dobrze pamiętam to Ultima była pierwszą płatną grą MMO. Gry MMO w ogóle są zazwyczaj płatne. Przynajmniej te większe, z cały czas dodawanym contentem i z utrzymywaną dużą bazą serwerów. Za coś to wszystko trzeba opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie ze sklepu ze swoją kopią gry. ;D Podobnie jak Feallan obiecywałem sobie, że zaczekam - niestety nie mogłem się oprzeć. Nie wiem nawet czy SC2 pójdzie na moim starym blaszaku (choć beta działała płynnie na najniższych ustawieniach), a zabuliłem za niego 59 euro...

Mam za to na zbyciu jeden Guest Pass - jak by co pisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 16:12, DragonLord napisał:

Mam wolną kopię Half-Life 2, którą mogę wysłać przez Steama (extra za kupienie Orange
Boxa, gdy posiadacz ma już HL2 na koncie). Jeżeli jeszcze nie grałeś, to mógłbym z nią
w końcu zrobić użytek.



Jak najbardziej zainteresowany. Napisz do mnie na gg to się wymienimy,

gg: 339 2227

PS: wiem, że to trochę lame ale nie wiem jak zrobić spoiler, wpisuję spoiler: [ i nic :/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Chętnie przygarnę kodzik, jeżeli jeszcze go masz. ;> gg: 1373369 ewentualnie mail: lex012.jap[at]gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z zamawiających w Hmv dostał już swoją przesyłkę? Mojej nadal nie ma pomimo wysłania jej 23 lipca. 5 dni na dostawę już minęło dlatego obawiam się czy paczka mogła nie zaginąć. Można coś z tym zrobić jeśli paczkę dostarcza poczta polska na terenie Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 16:38, Wojman napisał:


Da sie. Wchodzisz na strone, logujesz sie, wybierasz zakladke "account" (konto), a pozniej
na zielony przycisk "add a game", wpisujesz kod i aktywujesz.


Cóż,mi w tamtym momencie firefox wykrył tę stronę jako " zagrożoną " i chwilę minęło zanim się z tym uporałem i zalogowałem ponownie a to już wystarczyło żeby się spóźnić
Wy jesteście zapewne " wyjaaczami ",ja dopiero co założyłem konto na Battle.net i jeszcze się tak dobrze nie orientuję w jego opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 16:39, Wojman napisał:

Nie przesadzasz troche, ze w kazdym niemal poscie prosisz o kod? Mowilem, ze mozna prosic,
byle nie nachalnie.


Widzisz,tylko że jeżeli ja kupię tę grę to od razu rozdam tu klucze chętnym którzy chcą przetestować tę grę,nie będę robił żadnych cyrków,po prostu kto napisze na gg dostanie klucz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować