Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2010 o 20:25, Daimon_Frey napisał:

Ludzie nie mający nic wspólnego z grami Blizzarda też dostają tego typu spam.

Ja przykładowo dostaję spam po japońsku :/.
Swoją drogą, co tam z turniejem się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, może jakoś ruszyć ten turniej? Ja bym proponował, że jeśli ktoś z przegranych w 1. rundzie chce w ogóle jeszcze grać, to niech gra z kimś innym chętnym, a jak nikogo nie ma to dać Tomkowi wina i wtedy od razu pójdzie to do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 20:57, iPeXx napisał:

Właśnie, może jakoś ruszyć ten turniej? Ja bym proponował, że jeśli ktoś z przegranych
w 1. rundzie chce w ogóle jeszcze grać, to niech gra z kimś innym chętnym, a jak nikogo
nie ma to dać Tomkowi wina i wtedy od razu pójdzie to do przodu.


Ja chcę grać, ale mało kogo to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 20:57, iPeXx napisał:

Właśnie, może jakoś ruszyć ten turniej? Ja bym proponował, że jeśli ktoś z przegranych
w 1. rundzie chce w ogóle jeszcze grać, to niech gra z kimś innym chętnym, a jak nikogo
nie ma to dać Tomkowi wina i wtedy od razu pójdzie to do przodu.


Myślę ,że win dlal tomka będzie najlepszym wyjściem z tej sytuacji bo turniej stoi w miejscu i może zwiększyć liczbę adminów o 2 to jeszcze szybciej rozegramy tego cupa bo to chyba najważniejsze jest im szybciej to zakończymy tym lepiej dla wszystkich bo ten cup to jakaś porażka nie to co pierwszy bardzo szybko z nim poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:57, Wojman napisał:

> Ja chcę grać, ale mało kogo to interesuje.

Nagle zapomniales namiarow na mnie?


Jakiś czas temu ziloh powiedział, że wycofał się z turnieju i.. to oznacza, że mam 2 winy tak? I z kim mam teraz grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W weekend bedziemy kontynouwac turniej. Ostatnio mialem dosc nieprzyjemna sytuacje, zostalem pobity w bialy dzien. Mam teraz sporo chodzenia po policji, lekarzach i roznych instytucjach, a w kazdej nim laskawie obsluza to trzeba swoje odsiedziec, dzieki czemu wracam do domu dosc pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 09:40, Wojman napisał:

Ostatnio mialem dosc nieprzyjemna sytuacje, zostalem
pobity w bialy dzien.


Damn! Ale ogólnie wszytko ok? Bardzo Cię poturbowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:57, Wojman napisał:

Nagle zapomniales namiarow na mnie?


A odpowiedzi na posty to mało?

Na maila się nie dobijałem, bo uznałem że skoro nie odpowiadasz = turniej ruszył dalej/odwołany.

Zresztą, nieważne. Nadal mam grać z FranTheMan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:08, jacob27 napisał:

Czy istnieje możliwość zmiany nicku w Starcraft 2? Jeżeli tak, to gdzie?


Taka opcja dopiero nadajdzie na dzien dzisiejszy nie jest jeszcze dostepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, coś słabo działa ten system przydzielania do lig. Dzisiaj sobie gram, a tu nagle po wygranym meczu pojawia mi się komunikat, że mnie do diamentowej ligi przenieśli. :P To chyba jakiś błąd musiał być. ;)
A tak poza tym to trochę dziwne rzeczy się dzieją po tych problemach z BN-em. Dziś raz wygrałem (mniej więcej o godzinie 13, może nieco później) i w ogóle nie dostałem za to punktów. Jakieś dwie godzinki temu też trochę pograłem i tym razem nie dostaję punktów bonusowych. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na dodatek. Zero strategii. O dziwo prawie zawsze trafiam na grę przeciwko zgranej grupie i zabawa kończy się w 4 minuty. Rush, rush, rush... Sam się nie obronię przed 3 czy 4 przeciwnikami. Szkoda, bawiłem się dobrze od premiery do teraz. Może gdybym i ja trafiał na rozgarnięty team to grałoby się lepiej.A tak nikt dupska z pomocą nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować