Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2010 o 12:16, Feallan napisał:

> Jak to nie? Przecież ST brał takich marinów praktycznie na hita, a teraz robiąc
35 dmg
> - już nie.

Zwykle nie brał na hita, bo mało kto robiąc MMM nie dawał Marinom shielda.


Akurat na samym starcie mariny prawie nigdy nie maja shielda, chyba że facet biega samymi rinami. A wtedy ja mając 1 czołg mam znaczną przewagę, teraz będzie mniej różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 12:44, M1k3 napisał:

facet


A Kobiety nie grają w SC2? BTW.. teraz to będzie jazda wpieprzasz się super armią byle czego co ma dużo hp i terk ma przesrane ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 08:37, Undertaker napisał:

Jak to nie? Przecież ST brał takich marinów praktycznie na hita, a teraz robiąc 35 dmg
- już nie.


teorie odrobiłeś, to teraz praktykę, która niszczy teorię...

czasami są tu dyskusję na poziomie, szkoda, że nie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem patcha i po prostu no comment nie mogę nawet kampani zagrać na lapie wcześniej 45 fps frapsem mierzone na high teraz ledwo 4 fps po czym zwiecha gry i nie mogę nawet grać kampanii po mi się wyłącza single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak dziala Fungal od investora zergow na latajace jednostki, 4 razy kliknalem 3 infestorami na Mutaliski zeby to zrobily a one nie trafily, strasznie wkurzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:41, luzac napisał:

Nie klikaj na, tylko pod jednostki latające.


Jak klikam pod to castuje to na ziemie i tez sie nic nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2010 o 21:58, Gosu napisał:

Jak klikam pod to castuje to na ziemie i tez sie nic nie dzieje.

masz to castowac pod air a nie na ziemie, takie kółko i pionowa kreska kończąca się na jednostce, to masz castowac w to kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 16:43, Numenpl napisał:

zainstalowałem patcha i po prostu no comment nie mogę nawet kampani zagrać na lapie wcześniej
45 fps frapsem mierzone na high teraz ledwo 4 fps po czym zwiecha gry i nie mogę nawet
grać kampanii po mi się wyłącza single player.


A po cholerę korzystasz z frapsa skoro gra ma wbudowany wskaźnik FPS pod skrótem CTRL + ALT + F?

Spróbuj zresetować/zmniejszyć ustawienia graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko jakich wiele pewnie już było.
Przy sprzęcie: Athlon 3000+, 2 GB ramu, Radek 4600 HD(1024 mb) jest sens zawracać sobie głowę Starcraftem 2? Czy lepiej najpierw robić upgrade bo inaczej nie ruszy, albo jak ruszy to nie da się pograć na battlenecie?
Łącze jest raczej dobre jakieś 20 czy 25 mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinna śmigać, oczywiście nie ze wszystkimi bajerami :)

Dnia 23.09.2010 o 09:23, mrocznygram napisał:

Szybkie pytanko jakich wiele pewnie już było.
Przy sprzęcie: Athlon 3000+, 2 GB ramu, Radek 4600 HD(1024 mb) jest sens zawracać sobie
głowę Starcraftem 2? Czy lepiej najpierw robić upgrade bo inaczej nie ruszy, albo jak
ruszy to nie da się pograć na battlenecie?
Łącze jest raczej dobre jakieś 20 czy 25 mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z achievementem w misji Cutthroat "Solitaire" - Don''t train additional SCVs before purchasing Han''s contract on Hard difficulty. Dwa razy to robiłem, żadnego SCV nie trenowałem od początku do końca misji i nic...miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:24, tkoeman napisał:

Witam.
Mam problem z achievementem w misji Cutthroat "Solitaire" - Don''t train additional SCVs
before purchasing Han''s contract on Hard difficulty. Dwa razy to robiłem, żadnego SCV
nie trenowałem od początku do końca misji i nic...miał ktoś podobny problem?

Może Hard nie włączyłeś? :) Mi tam zaliczyło bezproblemowo, wskakuje od razu po wykupieniu kontraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.
Było na hard na pewno, problem jest chyba innego rodzaju, zrobiłem właśnie A Sinister Turn w 21 min na hard (a achiev jest za mniej niż 25min) i też achiev nie wyskoczył, myślę, że musi by z tym jakis tymczasowy problem na battle necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 22:22, Aku230 napisał:


> Jak klikam pod to castuje to na ziemie i tez sie nic nie dzieje.
masz to castowac pod air a nie na ziemie, takie kółko i pionowa kreska kończąca się na
jednostce, to masz castowac w to kółko


Nie mam pojecia o czym piszesz, ja tam zadnych kolek i kresek nie widze, dla mnie jest to zle zrobione, ja nie mam czasu sie przygladac, powinno byc point i klik a nie ze ja mam jeszcze celowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:24, tkoeman napisał:

Witam.
Mam problem z achievementem w misji Cutthroat "Solitaire" - Don''t train additional SCVs
before purchasing Han''s contract on Hard difficulty. Dwa razy to robiłem, żadnego SCV
nie trenowałem od początku do końca misji i nic...miał ktoś podobny problem?


nie było komunikatu o wyłączeniu achievement ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś w menu gry, czy masz to osiągnięcie odblokowane (może tylko nie wyświetlają Ci się stosowne komunikaty a BN i tak zalicza acziki)? Oglądałeś swój profil z poziomu przeglądarki www (może zawierać informacje aktualniejsze niż te wyświetlane z menu gry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować