Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2010 o 19:17, Gosu napisał:

Nie mam pojecia o czym piszesz, ja tam zadnych kolek i kresek nie widze, dla mnie jest
to zle zrobione, ja nie mam czasu sie przygladac, powinno byc point i klik a nie ze ja
mam jeszcze celowac.


Jest point&click, zupełnie nie wiem o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 23:27, Michal256 napisał:

A po cholerę korzystasz z frapsa skoro gra ma wbudowany wskaźnik FPS pod skrótem CTRL + ALT + F?

Bo jak tego użyję to mi gra się wiesza!!!

Dnia 22.09.2010 o 23:27, Michal256 napisał:

Spróbuj zresetować/zmniejszyć ustawienia graficzne.

to gówno daje zresztą pomyśl wcześniej działało bez zarzutu a po patchu wszystko diabli wzięło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób obronić się przed wczesnym atakiem banelingów? Gram terranami i to małe cholerstwo jest wrzodem na czterech literach-we wczesnej fazie gry rozwala walla, po czym nieskończona liczba zerglingów wpada do bazy. Później też nie lepiej, gdy dochodzą muty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo niedawno ukończyłem kampanie po raz drugi (tym razem hard) i gram tą ligę treningową gdzie mapy mają poblokowane wejścia do baz. Jaka jest nalepsza taktyka grając terranami ?? Jak na razie jak zawsze szybko szedłem w banshe to udawało mi się dość szybko wygrać. Oczywiście z Cloak''iem. Jakieś inne propozycje czy ulepszenie tego. Wiadomo, jak dojde do normalnej ligi to 3 rax (chyba że to już obecnie nieaktualna taktyka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 23:03, Matteos napisał:

Enigmatyczna zapowiedź patcha 1.2. Trochę opcji e-sportowych (tylko dlaczego ich nie
było od razu w chwili premiery?) i mgliste zmiany w balansie przy 2v2.

http://www.pcgamer.com/2010/09/26/blizzard-on-starcraft-ii-1-2-patch-zerg-balance-issues/

Lepiej później niz wcale ,ale szkoda że nie będzie żadnych zmian w balansie 1n1 bo zmian powino byc jeszcze kilka np osłabic marudera by sie przydało bo jest bardzo silna jednostką jak na swój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup keya do SC2 na Allegro co wiąże się z brakiem nośnika z grą i tu rodzi się pewien problem. Zakładam, że klient tej gry jest sporawy, a ja niestety mam neostradę która ma reset co 24 godziny i który powoduje błąd podczas ściągania blizzardowskim downloaderem. Czy można to jakoś ominąć lub czy da się ściągnąć całego klienta gry jakoś inaczej? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 13:24, darkwind21 napisał:

Czy można to jakoś ominąć lub czy da się ściągnąć całego klienta gry jakoś inaczej? Z
góry dzięki za odpowiedź.


Jaka masz predkosc tej neostrady? Po za tym z tego co pamietam Blizzard Downloader zapamietuje ile danych masz sciagnietych, wiec po ponownym uruchomieniu nie sciaga od nowa wszystkich danych, tylko te brakujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 512tkę, niestety po resecie neostrady i ponownym odpaleniu downloadera wyskakuje błąd(There was problem authenticating your download. Please go to www.blizzard.com/acount to start a new download i wyłącza downloadera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 14:43, darkwind21 napisał:

Tylko 512tkę, niestety po resecie neostrady i ponownym odpaleniu downloadera wyskakuje
błąd(There was problem authenticating your download. Please go to www.blizzard.com/acount
to start a new download i wyłącza downloadera.

Najlepiej może będzie pójść do kolegi i tam ściągnąć a potem sobie skopiuj i już będzie po problemie ja tak zrobiłem i nie mam żadnych już problemów od razu polecam ang bo wersja pl jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 14:43, darkwind21 napisał:

Tylko 512tkę, niestety po resecie neostrady i ponownym odpaleniu downloadera wyskakuje
błąd


Wtedy wchodzisz na swoj profil w serwisie BN, od nowa sciagasz downloadera, a on zaczyna pobieranie od miejsca, w ktorym skonczyl poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dziś przeszedłem SCII (przynajmniej tak mi się wydaje bo byli twórcy

Spoiler

(i zginą tychus i kerriagan zmieniła się w człowieka))

Ale nie dodało mi osiągnięcia ani nagrody że ukończyłem kampanię. Ostanti save miałe w starej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 19:17, marc95x napisał:

Witam.


Witam,
Proszę używać spoilera, jeśli masz zdradzać część fabularną gry, może ktoś nie ukończył gry, a Ty właśnie odebrałeś mu przyjemność... Z edytowałem twojego posta, ale na przyszłość proszę pamiętać. Przypomnę by dać spoiler zaznaczasz tekst, który chcesz zaznaczyć jako spoiler i naciskasz "S".

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować