Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2010 o 10:25, Mange napisał:

Mieliście racje, można grać potyczki z botami. Czyli trial jest mi nie potrzebny. Jeszcze
te parę dni zadowolę się tylko terranami, a potem kupuję pełną wersję.


Jakbys jednak chcial tego triala to zglos sie do mnie na adres wojman[at]moderator.gram.pl w miejsce [at] trzeba wstawic @. :) O ile sie orientuje rejetracja wersji trialowej pozwala od razu sciagnac calego clienta gry w wybranej wersji jezykowej, wiec jak kupisz pudelkowego SC II to juz drugi raz wybranej wersji nie bedziesz musial sciagac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:25, Wojman napisał:

Dzisiaj, tak okolo 19 lub 20 daloby rade?


Niestety nie, ponieważ mój laptop musi opuścić dom o 14:30 : (

Ale może jeszcze się to zmieni, a jak się zmieni to z chęcią zagram ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:27, Wojman napisał:

Jakbys jednak chcial tego triala to zglos sie do mnie na adres wojman[at]moderator.gram.pl
w miejsce [at] trzeba wstawic @. :) O ile sie orientuje rejetracja wersji trialowej pozwala
od razu sciagnac calego clienta gry w wybranej wersji jezykowej, wiec jak kupisz pudelkowego
SC II to juz drugi raz wybranej wersji nie bedziesz musial sciagac. :)

Wysłałem ci maila, nie wiem czy coś źle wpisałem, czy po prostu go nie odebrałeś. Triala z chęcią przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty pod rząd.
Czy są gdzieś opisane różne taktyki,np. takie jak "one one one", "two gate robo", "one rocks expand" i wiele innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 19:49, Mange napisał:

Sorry za dwa posty pod rząd.
Czy są gdzieś opisane różne taktyki,np. takie jak "one one one", "two gate robo", "one
rocks expand" i wiele innych?


TeamLiquid.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 18:40, Mange napisał:

Wysłałem ci maila, nie wiem czy coś źle wpisałem, czy po prostu go nie odebrałeś. Triala
z chęcią przyjmę.


Juz dawno odpisalem. :) Po prostu rano przegladalem forum bedac w pracy, a nim doatarlem do domu minelo troche czasu. A potem wizyta u fryzjera i przygotowania do swiat. :) Nic nie poradze na to, ze kod do wersji trial nadal trzymam w pudelku z Edycja Kolekcjonerska StarCraft II, ktora mam w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 22:33, Net_com napisał:

Mam problem , pobrałem sobie demo i gra mocno mi się scina w full hd w max detalach ,
mam 4gb ramu ddr2 1066mhz , procesor amd phenom X4 3ghz i radeona hd 4870 , więc wymagania
spełniam ...

To, że spełniasz wymagania nie oznacza, że będziesz mógł grać w maksymalnych ustawieniach. Poleciłbym co prawda aktualizację sterowników od karty graficznej... Swoją drogą, komu potrzebne full hd w max detalach w SC2? Wystarczy Full HD i wysokie ustawienia terenu + shaderów. Reszta może być na minimum, coby nie ścinało przy bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 00:23, SSj2 napisał:

To, że spełniasz wymagania nie oznacza, że będziesz mógł grać w maksymalnych ustawieniach.
Poleciłbym co prawda aktualizację sterowników od karty graficznej... Swoją drogą, komu
potrzebne full hd w max detalach w SC2? Wystarczy Full HD i wysokie ustawienia terenu
+ shaderów. Reszta może być na minimum, coby nie ścinało przy bitwach.

Dziwi mnie to bo w taką cywilizację mogę spokojnie pograć na wyższych detalach , chodź ma ona większe wymagania. Poza tym bo zmianie wszystkich ustawień z ultra na high specjalnej różnicy nie ma . Mam system 64-bitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 11:15, Net_com napisał:

Dziwi mnie to bo w taką cywilizację mogę spokojnie pograć na wyższych detalach , chodź
ma ona większe wymagania. Poza tym bo zmianie wszystkich ustawień z ultra na high specjalnej
różnicy nie ma . Mam system 64-bitowy.

Porównywanie CiVki piątej z SC2 jest troszkę chybione. CiVka dużo bardziej od SC2 wymaga potężnego proca. Gra może Ci działać dobrze w pierwszych turach na średniej mapie, ale dajmy na to przy huge w połowie rozgrywki zarżnie większość dostępnych na rynku konfigów (mowa o wysokich detalach).
A wracając do SC2, demo wydano dużo czasu po premierze więc ciężko podejrzewać, że umieszczono w nim wczesne fragmenty kodu. Gra powinna (dywaguję) działać tak jak pełniak. Co znaczy mocno ścina? Ile fps podczas potyczek (zarówno na początku jak i w kotle). Ja posiadam C2D 3.2ghz, praktycznie 3.5gb ramu, bo to win7 32bity, gf460gtx i dźwiękówkę Asusa Xonar DX. Przy mojej natywnej rozdzielczości 1280x1024 i najwyższych ustawieniach gra działa idealnie a minimalne spadki wydajności jakie odczuwam, mają miejsce tylko gdy na ekranie przelewa się (dosłownie) morze jednostek w zaawansowanych teamówkach. Nie wiem jakby to wyglądało w full hd. IMO jedyne co możesz zrobić to banały w postaci defragmentacji, czyszczenia rejestru i aktualizacji sterów. Nie pomoże (a pewnie nie pomoże) pozostaje cięcie ustawień/rodzielczości i/lub szukanie po forach jakichś informacji o problemach z Twoim systemem 64bit (jakim? vista/xp/7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 14:19, ChrisBgnr napisał:

...szukanie po forach jakichś informacji o problemach
z Twoim systemem 64bit (jakim? vista/xp/7).

Gwoli ścisłości moja konfiguracja: Core i5 2.27GHz, 4GB RAM, Radeon Mobility HD5650, Windows 7 64Bit. Śmigam na Ultra. Choć i tak tnie się przy większej ilości pylonów (i przy bitwach 3v3 i 4v4), ogółem i tak, żeby fajniej się grało używam tylko shaderów i terenu na ultra/high bo więcej nie trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 14:19, ChrisBgnr napisał:

> Dziwi mnie to bo w taką cywilizację mogę spokojnie pograć na wyższych detalach ,
chodź
> ma ona większe wymagania. Poza tym bo zmianie wszystkich ustawień z ultra na high
specjalnej
> różnicy nie ma . Mam system 64-bitowy.
>
Porównywanie CiVki piątej z SC2 jest troszkę chybione. CiVka dużo bardziej od SC2 wymaga
potężnego proca. Gra może Ci działać dobrze w pierwszych turach na średniej mapie, ale
dajmy na to przy huge w połowie rozgrywki zarżnie większość dostępnych na rynku konfigów
(mowa o wysokich detalach).
A wracając do SC2, demo wydano dużo czasu po premierze więc ciężko podejrzewać, że umieszczono
w nim wczesne fragmenty kodu. Gra powinna (dywaguję) działać tak jak pełniak. Co znaczy
mocno ścina? Ile fps podczas potyczek (zarówno na początku jak i w kotle). Ja posiadam
C2D 3.2ghz, praktycznie 3.5gb ramu, bo to win7 32bity, gf460gtx i dźwiękówkę Asusa Xonar
DX. Przy mojej natywnej rozdzielczości 1280x1024 i najwyższych ustawieniach gra działa
idealnie a minimalne spadki wydajności jakie odczuwam, mają miejsce tylko gdy na ekranie
przelewa się (dosłownie) morze jednostek w zaawansowanych teamówkach. Nie wiem jakby
to wyglądało w full hd. IMO jedyne co możesz zrobić to banały w postaci defragmentacji,
czyszczenia rejestru i aktualizacji sterów. Nie pomoże (a pewnie nie pomoże) pozostaje
cięcie ustawień/rodzielczości i/lub szukanie po forach jakichś informacji o problemach
z Twoim systemem 64bit (jakim? vista/xp/7).

Zmieniłem stery i w ultra w full hd fps waha się pomiędzy 30-60 fpsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, gdzie można dostać PUDEŁKOWEGO Starcrafta 2 w cenie do 150 zł? Empik ma za 2 stówy, a nawet Media Markt, na którego zwykle można było liczyć, żąda 180 -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełkowej edycji za 150 PLN raczej nie uświadczysz. W wielu sklepach internetowych znajdziesz trochę drożej ale należy doliczyć koszty przesyłki. Pudełko owszem jest świetnie wykonane, ale moim zdaniem lepiej zakupić sam klucz za około 139 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o godzinie 14:55 zostałem szczęśliwym nabywca SCII. Jeszcze raz dziękuję Wojmanowi za triala. Przez co mogłem się z grą zapoznać przed zakupem i wystarczyło, że aktywowałem pełną wersję na swoim koncie (Bez ściągania patchy i instalowania/ściągania klienta)
Mam 2 triala do SCII. Chętnych proszę o kontakt

Spoiler

mange.pz@gmail.com

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 21:59, Mange napisał:

Sory za dwa posty z rzędy.
Czemu nie mogę zmieniać w opcjach skrótów klawiszowych?


Możesz skorzystać z zestawów kombinacji skrótów w menu b.net.

Własne skróty będzie można ustawiać dopiero w następnym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 13:05, Michal256 napisał:

Możesz skorzystać z zestawów kombinacji skrótów w menu b.net.

Własne skróty będzie można ustawiać dopiero w następnym patchu.

Czyli, wszyscy kożystają z tych podstawowych? nawet diament?
Mam już za sobą 3 potyczki online. 2 wygrane i jedna przegrana(choć gdyby nie to, że na mapach dla nowicjuszy są skałki pewnie wygrał bym mecz bo ni jak nie mogłem wyskałtować co robi przeciwnik). Ogólnie bardzo fajnie mi się gra. Na razie tak sobie opanowałem korzystanie ze skrótów, ale średnie amp to 41 więc coś tam robię podczas gry, czasami podchodziło pod 170^^. Jak na początek jestem zadowolony. Mam jeszcze 46 free gier, więc się podszkolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować