Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Jestem teraz w sliverze. Jako, że niedługo zbliża się sezon 3, a ja dalej nie dostałem awansu, a ukryty ranking nie jest kasowany mam szansa po dobrze rozegranym meczu trafić do platyny? Ponieważ teraz dostaje cały czas platynę ( wyrównane siły) i wygrywam. Golda dostawałem przez chwile ale wygrywałem bardzo dużo i system zamiast awansu raczy mnie teraz platyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej gownianej grze zagrac terran vs terran???? Same protossy iz etgowie, teleportuja sie z nikad. ;/
Nie znam tych ras, bo ciulowy blizzard nie zrobił ich kampanii...jak mam przeciwko nim grac? x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci kampania ?? Możesz przecież grać protosami lub zergami.
Podałem ci wcześniej strony z opisami jednostek każdej z rasy. W necie masz filmy z meczy.
Wystarczy pooglądać. Możesz też poszukać kogoś kto pogra z tobą i ci pokaże co i jak.
Tu masz jeszcze stronę z powtórkami każdych kombinacji ras. http://www.sc2replayed.com/
Wystarczy ściągnąć i uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 21:27, Pupu2 napisał:

Jak w tej gownianej grze zagrac terran vs terran???? Same protossy iz etgowie, teleportuja
sie z nikad. ;/
Nie znam tych ras, bo ciulowy blizzard nie zrobił ich kampanii...jak mam przeciwko nim
grac? x_x

Polecam przejście wszystkich wyzwań na Gold, pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

khem . NASAL to o której streamy rozpoczyna (zgodnie z naszą polską godziną). Bo coś mi się ubzdurało, że turniej jest 14-16 xDD Wczoraj były już jakieś mecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 10:47, Mange napisał:

khem . NASAL to o której streamy rozpoczyna (zgodnie z naszą polską godziną). Bo coś
mi się ubzdurało, że turniej jest 14-16 xDD Wczoraj były już jakieś mecze?


Wczoraj było w godzinach 22-6 rano chyba. Dzisiaj o 20 jeśli się nie przesunie i też 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/2614942#blog

Dla mnie zła wiadomość. W Dawn of War 2 zdarzyło mi się grać z Rosjanami i gry prawie zawsze wyglądały tak samo- pingi w tysiącach, lagi co trzy sekundy ( w trakcie meczu mógłbym pójść załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, a w czasie gry minie z 10s.), a na jakiekolwiek reakcje odpowiadają swoimi bukwami (że umiem coś po rosyjsku to zazwyczaj odpowiadają: co? Wy nie Rosjanie? Nie rozumiem. Ponadto informacje o dużej liczbie hackerów wśród braci ze Wschodu pogłębiają moje wątpliwości. Pożyjemy zobaczymy, ale póki co mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaną teraz chyba tylko 3 bramki, bo prócz Europy z Rosją łączą obie Ameryki i kraje azjatyckie (w tym przypadku Korea z Tajwanem). Może jest to też jakiś krok aby podział regionalny całkowicie zlikwidować... Warcraft 3 miał cztery bramki (dwie dla Ameryk, Europa i Azja) i można je było wybierać niezależnie od tego, gdzie grę się kupiło (aczkolwiek trzeba było tworzyć wtedy osobne konta do gry, no ale teraz to już przeszłość - jeden klucz, jedno konto). Inny powód to pewien spadek liczby aktywnych graczy (na dodatek pewnie sporo wróci), ale jest to normalne, bo nigdy gra nie osiąga takiej ilości ludzi jak zaraz po premierze.

Jak pewnie wiesz złe doświadczenia z Rosjanami grającymi w Dawn of War 2 również mam. Tylko różnica jest taka, że tutaj nie można w idiotycznym głosowaniu wykopać innego gracza zamiast prawdziwego laggera i serwery zdają się działać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeżeli jest spadek liczby graczy to pewnie właśnie w Rosji, Tajwanie i Ameryce łacińskiej, dlatego je doczepiają do większych regionów. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Rozumiem, że 20 lipca nowy sezon i pewnie balance patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 12:23, Maddey napisał:

Czy jeśli ściągnę demo będę miał okazję poszperać w opcjach graficznych?Bo chcę zobaczyć
jaki sc2 by mi chodził.


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 11:15, Bambusek napisał:

Rozumiem, że 20 lipca nowy sezon i pewnie balance patch?


Patch balansujący chyba nie wchodzi w grę. Ale będzie łączenie regionów (do Europy dołącza Rosja). Nie wiem czy też nie pojawią się nowe mapy w ladderze. Z tego co widziałem nie są rewelacyjne i nastawione trochę na cheesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:26, Bambusek napisał:

Ale sezon 3 zaczynamy wtedy? Bo z tego co wiem to właśnie jest blokada laddera i nie
da się awansować ani spadać.


Nie da się awansować do innej ligi. Awanse i spadki w obrębie swojej dywizji nadal są możliwe. Punkty bonusowe nie są w tej chwili przyznawane. Reset laddera nastąpi 20 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:36, Feno napisał:

Nie da się awansować do innej ligi. Awanse i spadki w obrębie swojej dywizji nadal są
możliwe. Punkty bonusowe nie są w tej chwili przyznawane. Reset laddera nastąpi 20 lipca
:)


No to właśnie miałem na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, dziewczyny (i cała reszta) - czy ktoś ma może jeszcze na zbyciu kod trialowy do StarCrafta 2? Próbuję wciągnąć znajomego w wir spędzania emocjonujących wakacji przed komputerem, a bez kodu niestety się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować