Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Tak dla informacji - w Polsce otworzono pierwszego pro housea w starcrafta 2 :)
http://www.starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/2507/Pierwszy_Pro_Gaming_House_w_Polsce__Ministry_of_Win.html
Wszystko wygląda naprawdeprofesjonalniem, house rusza od 20 maja, zapisani już są pierwsi gracze. Trzymajmy kciuki, bo chłopaki naprawde się napracowali
tinyurl jak cos
http://tinyurl.com/c2u3fua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 09:07, Corporal napisał:

Witam, czy jeśli chcę mieć wersję angielską to muszę pobrać klienta w tymże jeżyku (który
waży 6 gb?!!) a potem go zainstalować na podstawce?


Wystarczy zainstalować samego klienta. Wersje PL będziesz mógł usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypową prośbę. Chcę ściągnąć wersje ENG. Problemem niestety jest transfer o połowę mniejszy od maksymalnego jaki oferuje moje łącze. No i nie ma możliwości zatrzymania i kontynuowania później. Znacie może jakiś torrent/serwer na którym jest wstawiona wersja angielska? Wiem, że może nie jest to do końca legalne ale inaczej nie pogram na tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:52, Mange napisał:

Mam dość nietypową prośbę. Chcę ściągnąć wersje ENG. Problemem niestety jest transfer
o połowę mniejszy od maksymalnego jaki oferuje moje łącze.


W opcjach downloadera wyłącz możliwośc ściągania przez P2P, wtedy transfer powinien być dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:52, Mange napisał:

Mam dość nietypową prośbę. Chcę ściągnąć wersje ENG. Problemem niestety jest transfer
o połowę mniejszy od maksymalnego jaki oferuje moje łącze. No i nie ma możliwości zatrzymania
i kontynuowania później. Znacie może jakiś torrent/serwer na którym jest wstawiona wersja
angielska? Wiem, że może nie jest to do końca legalne ale inaczej nie pogram na tej wersji.


Blizzard downloader pozwala na wznawianie sciagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 19:50, Volvox napisał:

Blizzard downloader pozwala na wznawianie sciagania.

Dziwne. Bo jakiś 5-6 miesięcy temu jak ściągałem to wyskakiwały mi zabezpieczenie po jakiś 2-3 godzinach ściągania i przerywało instalacje. No nic, na razie ściągam Dota 2 więc SC2 zainstaluje z płytki w wersji polskiej. Może w weekend ściągnę ( eh te formaty komputera ).
W każdym razie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 10:33, Miniu napisał:

Tez tak sadze.

No i chyba było by najlepiej jakby oni awansowali. MaNa ma największe doświadczenie na arenie międzynarodowej i nie zawiedzie nas. Nerchio też już zdobył trochę doświadczenia i może namieszać. Oczywiście Slider i DieStar też mają tego expa ale chyba są trochę słabsi :) Zapowiada się ciekawy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:07, Miniu napisał:

Forte pozytywnie mnie zaskoczyl w pierwszej grze. Przyznam sie ze nie kojarze go wogole
:).

Ja też nie. Może bardziej jest to gracz na go4sc2 jakies zotacki itp. Jak nericho odparł jego atak i był pod naturalem z masa roachy to myślałem, że będzie GG. A tu 3x robo i dobra obrona i imba push. Piękny mecz :) Oby więcej takich jak ten. Aż żałuje, że tak daleko mam do Wrocławia bo z chęcią bym pojechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaNa musi mocno poprawić swoje PvZ :) Brawa dla Nerchio :)
Bez niespodzianek, dwaj faworyci przeszli dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym Ministry of Win w Warszawie ? Mnie osobiście strasznie podoba się coś takiego i będę się starał śledzić informacje. Jak by ktoś nie wiedział o co chodzi to będzie to taki dom dla pro graczy Starcrafta w którym będą oni wspólnie trenować, generalnie mają tam niezły wypas, trenerzy, kucharz, Mercedes do ich dyspozycji i takie tam ;D
tutaj link do strony
http://ministryofwin.pl/
btw.
generalnie jestem dosyć nowy w sprawach starcrafta więc mógłby mi ktoś polecić jakieś interesujące strony (lub może kanały na yt lub streamy) związane ze starcraftem, jak by co liquidpedie i oficjalną strone SC 2 znam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam problemy z graniem w Diablo III ściągam sobie właśnie betę... StarCrafta II. :) Konkretnie jest to StarCraft II: Arcade (patch 1.5.0), który podobno wprowadza sporo nowości do gry. Starczy powiedzieć, że beta zajmuje ok. 10 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować