Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Cienko widzę tego Arcade''a... Choć nowy interfejs jest ładny, to gra niemiłosiernie klatkuje, podczas gdy normalny SC2 zasuwa sobie ze sporą prędkością. A już nawet zainstalowałem cholerze tego Service Packa 1 :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-2 fps i to jeszcze w normalnej wersji gry... 200 zł za ten szajs dałem ;/.

Nie no, tak na serio to powinienem już zbierać kasę na nowego, porządnego kompa, który uciągnie mi SC2 na Extreme, ale bez przesady, woła to cholerstwo o SP1 tyle czasu, a potem jeszcze działa jak g**no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na moim powinno działać przynajmniej na wysokich w 60 fps a mam 60 a nagle spada mi do 15-20 i nie wiem czym to jest spowodowane;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 19:42, Demagol napisał:

Słyszałem o czymś takim, pojawiło się to po którymś z patchy.


Niektóre mapy są beznadziejnie zrobione i fpsy spadają, w którymś patchu spieprzyli robotę i fpsy spadły i polska wersja działa gorzej od angielskiej, trolololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy zdarza wam się, że single przestaje być aktywny, u mnie od czasu do czasu po wejściu w ekran nagród achievków itd. zakładka single przestaje być podświetlona i nie można wejść do kampanii. Nie wiecie co może być powodem takiego błędu?
Plus nie grałem w SC2 od jakiegoś czasu i myślałem że połatali grę i nie występują irytujące błedy w stylu zawieszania się gry podczas wychodzenia, a tu niespodzianeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak przechodziłem kampanię, a było to dość dawno, to występował taki błąd i chyba jedynym rozwiązaniem był relog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 21:25, darkwind21 napisał:

Takie pytanko czy zdarza wam się, że single przestaje być aktywny [...]


Powiem szczerze, że nie spotkałem się z takim błędem. Być może problemem jest wersja językowa, grałem na angielskim kliencie. Mało to prawdopodobne ale sądząc po innych błędach całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za durny system, człowiek siedział sobie w bronzie w poprzednim sezonie, całkiem nieźle mu szło aczkolwiek jak wbiłem się do top 8 to już było ciężej jak mi dobierało ludzi ze srebra. To w nowym sezonie po przegranym meczu sprawdzającym wrzuciło mnie jakoś na 40 ranku w srebrze gdzie dostaje bencki od wszystkich jak leci a zanim spadne spowrotem do broznu to nerwy strace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>//
A może by tak znaleźć kogoś, kto pomoże w polepszeniu swojej gry? Jaką rasą grasz? Gromo#209, pisz w grze, mogę pomóc. Gram Protossem na poziomie Gold/Platyna, jednak graczom na Twoim poziomie mogę pomóc niezależnie od rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 21:24, Gromo napisał:

A może by tak znaleźć kogoś, kto pomoże w polepszeniu swojej gry? Jaką rasą grasz? Gromo#209,
pisz w grze, mogę pomóc. Gram Protossem na poziomie Gold/Platyna, jednak graczom na
Twoim poziomie mogę pomóc niezależnie od rasy.


Protossem gram, chętnie skorzystam z jakiejkolwiek pomocy w nauce gry, więc na pewno się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jeśli ściągnę klienta gry w innym języku, to tak jakbym ściągną drugiego SC2 na dysk i na nim również od początku muszę zdobywać osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 18:22, matiz123 napisał:

No proszę, mamy szansę na polski półfinał na Dreamhacku. :) Właśnie się zaczynają ćwierćfinały:
Nerchio - Stephano: http://dreamhack.tv/?v=34, Mana - Hero - http://dreamhack.tv/?v=75
(ten mecz się zaraz zacznie).

Oglądam ManavsHero i Mana na 99% urwie pierwszą mapę Hero !!

Właśnie wygrał. Oby teraz wytrzymał nerwowo :) To jednak jest Hero.

BTW Dzisiaj miałem za mało czasu na oglądanie tego wszystkiego. DreamHack SC2 i czasem lola obserwowałem no i grupa E w GSL CODE S. (BOSS TOSS w RO16!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności chcę by Naniwa doszedł do finału i go wygrał. Mana/Hero w finale mogą być, ale mimo, że kocham tossa to PvP/inny mirror na finał się nie nadaje i najlepszą opcją dla mnie będzie Nani vs Stephano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować