Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2012 o 17:56, Akoss-94 napisał:

Haha. Toć było streama w tło odpalić : D

To wtedy bym wygrał :), a tak miałem fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się spodziewałem - lamię niesamowicie. Przeciwnik zawsze wykorzysta brak dokładnego scouta przez co nie mogę wyjść z bazy... Cannon rushe są żałosne :/ Ale też skuteczne. Aż wstyd mi za siebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 12:00, Akoss-94 napisał:

Tak jak się spodziewałem - lamię niesamowicie. Przeciwnik zawsze wykorzysta brak dokładnego
scouta przez co nie mogę wyjść z bazy... Cannon rushe są żałosne :/ Ale też skuteczne.
Aż wstyd mi za siebie xD

poczatki są trudne. Ja zanim kupiłem grę chyba przez miesiąc oglądałem streamy więc miałem dość spore pojęcie o grze. Najważniejsze to się nie zrażać. W brązie mogą być tzw łowcy portretów, którzy mogą grać na poziomie mastera ale specjalnie spadli aż do brązu by szybciej farmić. Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 12:00, Akoss-94 napisał:

Tak jak się spodziewałem - lamię niesamowicie. Przeciwnik zawsze wykorzysta brak dokładnego
scouta przez co nie mogę wyjść z bazy... Cannon rushe są żałosne :/ Ale też skuteczne.
Aż wstyd mi za siebie xD


Nie martw się, w master league też lubią spamować cannony przy Twojej rampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na start załapałem się do srebra. Spadnę do brązu niedlugo takim tempem :P. Nie wychodzi mi nawet 6/8pool już. Masakra. Mam nadzieję, że jakoś wreszcie ogarnę i zacznę się odbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 20:01, Akoss-94 napisał:

Na start załapałem się do srebra. Spadnę do brązu niedlugo takim tempem :P. Nie wychodzi
mi nawet 6/8pool już. Masakra. Mam nadzieję, że jakoś wreszcie ogarnę i zacznę się odbijać.


Ogólnie nie polecam grać 6pool i innymi taktykami typu "cheese", lepiej nauczyć się grać makro, a to, że zostaniesz rozwalony przy robieniu 15hatch, przez kogoś kto Cie zrushował to nie Twoja wina, po prostu Twój przeciwnik jest nudny. Może i rush jest efektywny, ale co z tego jak się nie potrafi grać makro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 11:37, revolt505 napisał:

Podaj swój nick i kod to może pogramy w drużynie.


Odpalę sc to podam. Chcę się nauczyć grać 1v1. Ze znajomym gram 2v2 to w goldzie jesteśmy i jakoś idzie, a 1v1 trafiam na ludzi co sobie achievmenty wbijają (np. mają 500 winów i są w brązie, do tego full achievmentów...) i przegrywam dosyć często. Niedługo pożegnam się ze swoim sreberkiem :P

Na makro aż tak nie narzekam. Większy problem mam z microwaniem i multi taskingiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wam też zmieniło język z EN na PL po najnowszym patchu (oczywiście tym którzy używali gry w języku angielskim)? czy teraz jedynym rozwiązaniem żeby wrócić do angielskiej wersji to pobranie klienta w tym języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 13:47, Paweuu napisał:

czy wam też zmieniło język z EN na PL po najnowszym patchu (oczywiście tym którzy używali
gry w języku angielskim)? czy teraz jedynym rozwiązaniem żeby wrócić do angielskiej wersji
to pobranie klienta w tym języku?

mozna zmienic juz normalnie bez sciagania klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a możesz mi powiedzieć gdzie? ja w opcjach takiej opcji nie widze, więc albo jestem ślepy albo to się zmienia gdzieś indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 14:50, Paweuu napisał:

a możesz mi powiedzieć gdzie? ja w opcjach takiej opcji nie widze, więc albo jestem ślepy
albo to się zmienia gdzieś indziej :P

W "Moje dokumenty"/"Dokumenty" jest folder StarCraft 2 - tam plik "Variables". Trzeba zmienić dwa wpisy z "plPL" na "enGB".

localeidassets=enGB
localeiddata=enGB
na

localeidassets=plPL
localeiddata=plPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 15:42, Akoss-94 napisał:

Arrr. przerażająco wolno ściaga mi tego patcha : /... Albo to obciążone servery albo
jakiś bug... :<

ten patch to zaraz po premierze diablo 3 najwiekszy fail blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 16:16, Mange napisał:

> haha, jakieś szersze info? :P
wejdź na forum blizza to sie przekonasz :)


Boże. Zlutuj się... : O ja nadal ściągam update, z prędkością po 5.75kb/s więc czekam tylko na moje błędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 17:20, Akoss-94 napisał:

Boże. Zlutuj się... : O ja nadal ściągam update, z prędkością po 5.75kb/s więc czekam
tylko na moje błędy :P


Milion pięcset dwa dziewiećset razy mówiłem już, że jak są tego typu problemy to należy w opcjach instalatora wyłączyć opcję pobierania P2P, ale mogę sobie o tym mówić i w wątku o StarCraft II i w wątku o Diablo III i w wątku o World of WarCraft, zawsze się znajdzie kolejny co będzie narzekał na "super szybkie" ściąganie, zamiast poświęcić dwie minuty wujkowi Googlowi i znaleźć rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączałem P2P to nie ściągało. Ostatecznie prędkość wzrosła (zapewne zmniejszyło się obciążenie) i ściągnąłem.

Błędów nie mam, zaraz zaczynam pykać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować