Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2012 o 21:47, luzac napisał:

Jemu chodzi o finał kampanii. XD

trololo, że też na to nie wpadłem. No, ale tak to już jest jak się samemu nie skończyło singla :( Jakoś brak mi motywacji. Multi za bardzo mnie przyciąga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 20:40, B1SH0P napisał:

> 12 sprawia, że tempest to nietykalne wsparcie dla głównych sił. Dajmy na to, może
wparować
> w linie minerałów, zdjąć kilka dronek i odleć w siną dal.

Mutale. Mówisz o harrasowaniu jedną z najdroższych jednostek, już lepszy byłby drop zealotów.

Kluczem jest zasieg. Tej jednostki nie trzeba podprowadzac pod linie mineralow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:41, zerohunter napisał:

Piękna końcówka, chociaż jakoś mało epicka, drugą część w listopadzie?

Będzie kiedy będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:57, Jave napisał:

Kluczem jest zasieg. Tej jednostki nie trzeba podprowadzac pod linie mineralow.

Tylko, że terran zrobi parę vikingów i harras zakończy się klapą. U tossa parę fenixów, a zerg carruptory/muty. Tak droga jednosta nie nadaje się do harrasy. Z jej speedem nie ucieknie i TONY gazu zostaną stracone na rzecz kilku robotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 22:05, Mange napisał:

Tylko, że terran zrobi parę vikingów i harras zakończy się klapą. U tossa parę fenixów,
a zerg carruptory/muty. Tak droga jednosta nie nadaje się do harrasy. Z jej speedem nie
ucieknie i TONY gazu zostaną stracone na rzecz kilku robotników.


Z drugiej strony 1 taki może zmusić zerga/tossa do pójścia w lotnictwo, co chwile zajmuje i jest kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 07:27, Volvox napisał:

Z drugiej strony 1 taki może zmusić zerga/tossa do pójścia w lotnictwo, co chwile zajmuje
i jest kosztowne.


Teoretycznie w prawie każdym ZvP są corruptory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety MaNa odpadł :( Wejście do ro32 było i tak wielkim osiągnięciem, a przejście dalej było prawie niemożliwe. Mając przeciwko sobie chyba 2 najelpszych terran ciężko o awans.
Jutro liczę na awans Squirtle(przejdzie dalej bez problemu) oraz Naniwy(w jego przypadku będzie ciężko bo teraz ma lekki spadek formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 16:15, masterHADES napisał:

> Niestety MaNa odpadł :(

Szkoda :/ a powalczył coś chociaż ?

Niestety nie oglądałem meczu. Sprawdziłem tylko wynik. Urwał tylko jedną mapę vs Teaja. Mam nadzieję, że gry w jego wykonaniu nie były słabe.

Jave
Są VOD na gomtv.net, ale w 99% są płatne. Za darmo jest tyko jedna mapa z pierwszego meczu każdej grupy.
http://netwars.pl/temat/150586 tutaj znajdziesz linki które Ciebie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem mecze MaNy i nie grał źle, ale zdarzały mu się dość głupie błędy. Na przykład w swoim pierwszym meczu otoczył Robotics Facility Gateway''ami tak, że Colossus nie był w stanie wyjść. I trwało kilka minut, zanim zauważył swój błąd i zniszczył jednego Gate''a. Ta jego jedna wygrana gra to był 4 Gate, podczas gdy Taeja poszedł w szybkie podwójne expowanie.
Generalnie można było odczuć, że rywale są na odrobinę wyższym poziomie, ale to jednak było do przewidzenia, że MaNa nie wyjdzie z tej grupy śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na BN-ie (w realmie EU) rządzi Snipers Promod, remake, a właściwie to duchowy następca mapki Snipers z Brood Wara. Co prawda A + klikanie wkurza, ale gra jest prosta do opanowania i świetna, jak ktoś chce sobie pograć w taką "strzelankę", to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 12:33, Malevyn napisał:

jakie sa sposoby zeby dostac sie do bety hotsa ??


Sposobów jest kilka:

1. Należeć do rodziny lub znajomych pracowników Blizzarda
2. Być redaktorem strony fanowskiej lub portalu o grach
3. Wygrać w konkursach organizowanych przez Blizzard i strony fanowskie
4. Zadeklarować chęć udziału na swoim koncie battle.net, uzupełnić dane o swoim komputerze oraz mieć trochę szczęścia.
5. A szczęściu można pomóc grając w StarCraft II: Wings of Liberty
6. Być znanym pro-gamerem w SC II

Ja mam dostęp do bety HotSa od ostatniej soboty, trochę już pograłem i ogólnie dodatek zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Nowe jednostki wymuszają nowe taktyki i to jest w sumie najfajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostatnio wyrzucili Warhounda, a przywrócili Carriera. Chciałbym, żeby Warhound został chociażby jako dodatkowa jednostka w kampanii.

Na samą betę zaś nie czekam, bo mnie multi nie interesuje - czekam na kampanię, jak pojawi się kilka misji z singla lub Blizzard All-Stars to pewnie będę się o kluczyk domagał, a tak to jeśli multi, to tylko Snipers Promod :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 17:07, Demagol napisał:

Na samą betę zaś nie czekam, bo mnie multi nie interesuje - czekam na kampanię, jak pojawi
się kilka misji z singla lub Blizzard All-Stars to pewnie będę się o kluczyk domagał,
a tak to jeśli multi, to tylko Snipers Promod :D.


Misje z kampanii singlowej na pewno w becie się nie pojawią, bo Blizzard nie jednokrotnie wspominał, że testy obejmą wyłącznie tryb multi. Co nadal jest to pierwszy etap bety i w trakcie jej trwania zostaną prawdopodobnie dodane kolejne różne ficzery, które mają byś w HotS, ale na singla nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować