Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

probuje zrobic witamy w dzungli na trudnym dla achi ale mi nie wychodzi, jakies podpowiedzi ? nie nadazam z produkcja jednostek i taldarimowie poprostu niszcza moja baze
nie mam sepow ani helionow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

probuje zrobic witamy w dzungli na trudnym dla achi ale mi nie wychodzi, jakies podpowiedzi ? nie nadazam z produkcja jednostek i taldarimowie poprostu niszcza moja baze
nie mam sepow ani helionow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 11:46, Malevyn napisał:

probuje zrobic witamy w dzungli na trudnym dla achi ale mi nie wychodzi, jakies podpowiedzi
? nie nadazam z produkcja jednostek i taldarimowie poprostu niszcza moja baze
nie mam sepow ani helionow

Może spróbuj zainwestować w Marinesów? Cała ich banda plus kilku medyków lub medivaków, obie grupy z wykupionymi ulepszeniami (tymi w zbrojowni) i rozniosą Taldarimów w pył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 20:43, B1SH0P napisał:

Pomijając fakt, że większość ZvZ to 6/7/8/9/10pool, to lubię ZvZ.


A w jakiej lidze jesteś? Bo w mojej (diamentowej) najczęsciej się gra raczej 14p16h, albo nawet 15h14p. Zdarzają się również 14g14p into baneling allinn, ale to na pewno nie większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa tu osoby ktore uzyskaly dostep do bety ? mozecie powiedziec cos wiecej na temat nowych jednostek ? jak to jest z tym terranskim battle helionem, jest on zamiast starego czy to inna jednostka i jak dokladnie dziala ten drugi tryb ?

wiem ze warhound nie zostanie wprowadzony bo protosi nie maja go czym skontrowac. tak wiec terranie dostaja jedna nowa jednostke, i to nawet nie a tymczasem protosi dostaja 3 czy 4 nowe. tez przekozacki jest viper zergow.
chyba terranie dostana mocno po dupie w hots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 14:40, Feno napisał:

A w jakiej lidze jesteś?

Master.
Najczęściej gdy jestem favored/slightly favored to trafiam na ludzi, którzy cheesują :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 18:56, Malevyn napisał:

sa tu osoby ktore uzyskaly dostep do bety ?


Ale do bety czego? :) No dobrze, dobrze, wiem, że o Heart of the Swarm chodzi. :) Mam dostęp od dwóch tygodni.

Dnia 30.09.2012 o 18:56, Malevyn napisał:

mozecie powiedziec cos wiecej na temat nowych
jednostek ?


Jakieś konkretne pytania? Osobiście do gustu przypadły mi Widow Mine u Terrana. Sa tanie, fajne i skuteczne. Lubię też Vipera u Zergów. Jeśli chodzi o Swarm Hosta to też go lubię, ale jeśli jest go sporo, szczególnie w połączeniu z Roachami to bio Terrana ma problem z pokonaniem takiego zestawu.

Dnia 30.09.2012 o 18:56, Malevyn napisał:

jak to jest z tym terranskim battle helionem, jest on zamiast starego czy
to inna jednostka i jak dokladnie dziala ten drugi tryb ?


Battle Helion się przemienia ze zwykłego Heliona. Coś jak transformersi - robisz update i możesz jednym przyciskiem miec albo zwykłe Heliony albo Battle Heliony. W trybie Battle przeciwko zwykłym jednostkom zadają o 1 obrażeń więcej niż zwykłe heliony, ale zasięg ataku wynosi chyba tylko 2. W tym trybie mogę też być leczone przez Medivaci, ale nie przez SCV. Przez SCV może być naprawiany w trybie zwykłego Heliona. No i samochodziki poruszają się szybko, a po przemianie w "ludzika" dość wolno.

Dnia 30.09.2012 o 18:56, Malevyn napisał:

wiem ze warhound nie zostanie wprowadzony bo protosi nie maja go czym skontrowac. tak
wiec terranie dostaja jedna nowa jednostke, i to nawet nie a tymczasem protosi dostaja
3 czy 4 nowe.


Terranie dostają Battle Heliony i Widow Mine, być może w jakiejś formie powróci Warhound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 20:10, B1SH0P napisał:

Master.
Najczęściej gdy jestem favored/slightly favored to trafiam na ludzi, którzy cheesują
:C


Może własnie dlatego, że jesteś favored? Przeciwnicy chcą szybko zdobyć więcej pkt za win :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 18:56, Malevyn napisał:

wiem ze warhound nie zostanie wprowadzony bo protosi nie maja go czym skontrowac. tak
wiec terranie dostaja jedna nowa jednostke, i to nawet nie a tymczasem protosi dostaja
3 czy 4 nowe. tez przekozacki jest viper zergow.
chyba terranie dostana mocno po dupie w hots.


Terranie 2, zergowie tez 2 i protosi 3. Blizz wspominał że Warhound powróci jak go na nowo przemyślą. W praktyce zatem mimo że jest to dodatek "zergowy", to tylko zerg będzie miał 2 nowe jednostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 18:56, Malevyn napisał:

wiem ze warhound nie zostanie wprowadzony bo protosi nie maja go czym skontrowac.


Zerg też nie ma czym tego kontrować po za locustami.

Dnia 30.09.2012 o 18:56, Malevyn napisał:

wiec terranie dostaja jedna nowa jednostke, i to nawet nie a tymczasem protosi dostaja
3 czy 4 nowe. tez przekozacki jest viper zergow.
chyba terranie dostana mocno po dupie w hots.


Tylko Protossom sie zabiera jednocześnie Carriera, Terranie i Zergowie nie tracą żadnej jednostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 21:47, Bambusek napisał:

Tylko Protossom sie zabiera jednocześnie Carriera, Terranie i Zergowie nie tracą żadnej
jednostki...


Tylko Protossom oddaje się Carriera w pierwszym patchu do bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh. Mój poziom nadal jest żałosny. Gra tossem zaczyna mnie nudzić, zergiem idzie mi raczej dobrze, a terran to wymasterowany już. :D
Tylko czekać aż znów spadnę do ligi drewnianej... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie skorzystać z promocji na gram.pl. Pobrałem demo i zastanawia mnie jedna rzecz, grę mam już pobraną w 100%, a przy ładowaniu map kampanii w prawym dolnym rogu pokazuje się napis "pobieranie" i licznik pobierania, o co chodzi? Pobiera zwykle 38 MB lub 11 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o wymaganiach Heart of the Swarm? Są gdzieś podane wymagania sprzętowe bety? Chciałbym wiedzieć, czy kupując WL będę miał w przyszłości możliwość pogrania również w HotS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba w patchu 1.5 wprowadzono zmiany grafiki ktore beda odpowiadac tej z hotsa.
poza tym grając w sc2 nia ma czasu na podziwianie widokow wiec na low gra sie tak samo dobrze i widac wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 20:30, Mange napisał:

chyba w patchu 1.5 wprowadzono zmiany grafiki ktore beda odpowiadac tej z hotsa.
poza tym grając w sc2 nia ma czasu na podziwianie widokow wiec na low gra sie tak samo
dobrze i widac wiecej :-)


Większości zmian graficznych nie wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować