Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

damlon
nie, protoss nie moze naprawiac budynkow i leczyc jednostwk.
w zamian za brak tych mozliwosci kazdy budynek i jednostka posiada tarcze ktora samoczynnie sie regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 23:10, damlon napisał:

Kupiłem grę wczoraj i wielu rzeczy nie ogarniam. Proste pytanka: czy protossi mogą leczyć
jednostki i naprawiać budynki?


Oprócz tego, co napisał Mange:

W grach drużynowych Medivaci Terrana mogą leczyć biologiczne jednostki Protossów - Zealoty i Templary. Reszty nie naprawisz, budynków też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 15:01, Feallan napisał:

W grach drużynowych Medivaci Terrana mogą leczyć biologiczne jednostki Protossów - Zealoty
i Templary. Reszty nie naprawisz, budynków też nie.


Jak nie naprawisz jak naprawisz? SCV Terran potrafią naprawiać jednostki Protossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 01:51, Wojman napisał:

Jak nie naprawisz jak naprawisz? SCV Terran potrafią naprawiać jednostki Protossów.


o.O

Aż sprawdziłem, rzeczywiście mogą naprawiać jednostki (budynków nie). Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś z kumplem w dwójce miałem wlot 10 pool i 4rax przez skałki, 15 scv na auto repair przy 2 immortalach (później już 3) posprzątało bałagan przy minimalnych stratach (nie licząc mojej armii, którą straciłem błyskawicznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować (a niektórym pewnie przypomnieć), że jutro o godzinie 8:00 polskiego czasu odbędzie się finał Code S, czyli mecz między MVP i Life, który na pewno warto obejrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 10:37, matiz123 napisał:

Pragnę poinformować (a niektórym pewnie przypomnieć), że jutro o godzinie 8:00 polskiego
czasu odbędzie się finał Code S, czyli mecz między MVP i Life, który na pewno warto obejrzeć.
:)

A na tych którzy nie boją się wczesnego wstawania w weekend o 6:00 będzie czekał mecz o 3. miejsce OSL: MC vs Last. (finał Rain w DRG za tydzień)
http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/2012_Global_StarCraft_II_League_Season_4/Code_S#Playoffs
http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/2012_OnGameNet_Starleague_Season_1/Main_Tournament#Playoffs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3-4 dni miałem same problemy z połączeniem. Albo nie mogłem odpalić klienta, albo jak już się połączyło to nie chciało mnie zalogować. Tragedia. D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła strona mistrzostw świata, które odbędą się już za kilka dni: http://us.battle.net/bwc/en/. Fajnie, że w grupach obowiązuje system z Code S, który jest niezłą alternatywą dla tradycyjnego "każdy z każdym". Aha, nie mam pojęcia czy w zeszłym roku też tak nie grali, więc proszę nie bić jakby co. :P Nerchio gra swój pierwszy mecz o 7 rano, przypuszczam, że następne będą o 11 i ewentualnie o 13. Szkoda, że gry się zaczynają wcześnie - 4 rano w sobotę i 3 w niedzielę, ale przynajmniej finał będzie o ludzkiej godzinei - 11. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:30, kryst90 napisał:

Edycja kolekcjonerska jest wypasiona. Na ultimie można już zamawiać ale wolę na gram.pl
ciekawe kiedy będzie pre-order.


Poważnie? Nowe portrety, pet do WoWa i skrzydła do Diablo są wypasione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:30, kryst90 napisał:

Edycja kolekcjonerska jest wypasiona. Na ultimie można już zamawiać ale
wolę na gram.pl ciekawe kiedy będzie pre-order.

A co złego w Ultimie? Wyjaśnisz mi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:43, Janek_Izdebski napisał:

A co złego w Ultimie? Wyjaśnisz mi? :)

Po akcji z d3 wielu się zraziło do Ultimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:43, Janek_Izdebski napisał:

> Edycja kolekcjonerska jest wypasiona. Na ultimie można już zamawiać ale
> wolę na gram.pl ciekawe kiedy będzie pre-order.
A co złego w Ultimie? Wyjaśnisz mi? :)


M.in tak jak Feno napisał nie chcę żeby akcja taka jak w przypadku D3 się powtórzyła a w ogóle jakoś do gram.pl mam większe zaufanie. A co do zawartości to widze ,że przybywają miłośnicy zawartości w postaci digital. Mi bardziej chodzi o sam wygląd i zawartość w postaci soundtracku, artbooka itp. Posiadam 3 edycje kolekcjonerskie WoWa i na żadnej się nie zawiodłem, żałuje ,że nie kupiłem sobie ek sc2 WoL ale myślę ,że w najbliższym czasie to nadrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:11, kryst90 napisał:

M.in tak jak Feno napisał nie chcę żeby akcja taka jak w przypadku D3 się
powtórzyła a w ogóle jakoś do gram.pl mam większe zaufanie. A co do zawartości to
widze ,że przybywają miłośnicy zawartości w postaci digital. Mi bardziej chodzi o sam wygląd
i zawartość w postaci soundtracku, artbooka itp. Posiadam 3 edycje kolekcjonerskie WoWa i
na żadnej się nie zawiodłem, żałuje ,że nie kupiłem sobie ek sc2 WoL ale myślę ,że w najbliższym
czasie to nadrobię .

Znam ich wersję i IMHO weszli na minę zastawioną przez CDP, ale nie chcę się tutaj rozpisywać nad tym. Ostatnio mocno pracują nad poprawą obsługi - uważam, że zasługują na drugą szansę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 01:05, Inuki napisał:

Pytanie z innej beczki: można jeszcze gdzieś kupić kolekcjonerkę
"Wings of Liberty"?

Będzie ciężko, ale podstawka już po 99 zł w Saturnach czy MM na przykład... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować