Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 20:56, B1SH0P napisał:

Keye do bety są rozsyłane falami tak jak było z WoL? Czy muszę błagać na kolanach ze
łzami w oczach kogoś w internecie?


I tak i tak. :) Jednak myślę, że jak bardzo będziesz chciał to klucz zdobędziesz. Sam mam betę prawie od początku jej trwania, chciałem też, żeby mój brat miał więc poszukałem w kilku źródłach i dostałem. Wiem, że na empik.com do zamówień na SC II: HotS dodają betę, a niedługo pewnie będzie lawina konkursów w różnych serwisach internetowych, w możliwością zdobycia kluczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to taki pewien pan, który ma nick "Hdstarcraft" rozdaje klucze w swoich filmach na yt, ale jest jedno ale, ten pan zadaje pytanie, ten kto odpowie pierwszy dostaje klucz... 1 minutę po dodaniu filmu jest już 300 wyświetleń, więc życzę szczęścia jeżeli ktoś się skusi aby spróbować. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 20:21, ZubenPL napisał:

Jako że terranie już nawet nie dostają się do żadnych turniejów

Co za bzdura. Jak w takim razie wyjaśnisz, że w Code S w tym sezonie było 14 Terran (przy 9 Zergach i Protossach), już jest jeden w półfinale i być może będzie też drugi? Z Protossów tylko Creator dotarł do 1/4 i dzisiaj odpadł. Na Dreamhacku będzie 5 Terran, co akurat jest najmniejszą ilością, bo będzie też 7 Zergów i 8 Protossów. W Iron Squid stosunek P/T/Z wynosi 9/9/14, w IPL 5 15/21/29, w Code A 23/26/15.

Równie dobrze mogę powiedzieć, że Protossom potrzebny jest buff, bo nie wygrywają żadnych turniejów (ba, nawet do finałów nigdy się nie dostają!) i dać link do drabinki minionego sezonu Code S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie DreamHack Winter ?
MaNa wygrał wszystkie mecze w swojej grupie, natomiast Nerchio na razie przegrał jeden mecz z monchi (0:2) i jeden mecz wygrał z TLO.
Tutaj można zobaczyć tabele i rozpiskię meczy:
http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/2012_DreamHack_Open/Winter

a tutaj linki do dwóch streamów:
http://www.twitch.tv/dreamhacksc2
http://www.twitch.tv/dreamhacksc2b

Dzisiaj faza grupowa, jutro Round of 12 a w sobote finały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam. :P A raczej oglądałem, bo właśnie wyłączam komputer. Ale Nerchio na pewno sobie poradzi i wyjdzie z grupy. :)
Co do streamów, to poza tymi dwoma oficjalnymi można na Twitch.tv znaleźć parę innych (jest też polski kanał), dzięki czemu da się chyba każdy mecz obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 21:06, Jeggred napisał:

Oglądacie DreamHack Winter ?


szkoda ze apollo sie rozchorowal. roterdama nie trawie (wymowa), wiec drugi stream odpuscilem w calosci. a incontrol przez pol dnia zasmiewal sie z byle czego jakby byl nacpany ;) jakosc audio tez pozostawiala wiele do zyczenia. ale gry poki co bardzo przyjemne i bardzo mala liczba koreancow cieszy - ile mozna ich ogladac ;) szkod ze jutro dopiero po 22 bede mogl poogladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda, że Nerchio i MaNa spotkają się (prawdopodobnie, aktualnie jest 2:1 dla polskiego zerga w BO5 z Fraerem) już w 1/4 finału, z drugiej - bardzo mnie ciekawi, jaki będzie wynik tego pojedynku. Niby Nerchio zawsze miał patent na MaNę, ale nie grali oni ze sobą od dobrych paru miesięcy (a przynajmniej nie pamiętam, żeby grali), natomiast "nasz protoss" jest ostatnio w formie, także każdy rezultat jest możliwy. :) Ten mecz będzie jutro o 12, jakby co. A raczej kilkanaście minut po 12. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Nerchio spotka się z MaNa w ćwierćfinale. To znaczy, że będziemy mieli jednego polaka w półfinale, który to spotka się tam z TaeJa albo ThroZaIN. Ciekawie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak MaNa ciągle nie znalazł sposobu na Nerchia. :P Tymczasem w World of Tanks (w sensie że w drugim ćwierćfinale) jest aktualnie 1:1, Thorzain ma dość sporą przewagę na trzeciej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 20:21, ZubenPL napisał:

Jako że terranie już nawet nie dostają się do żadnych turniejów http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/IEM_Season_VII_-_Global_Challenge_Singapore
może w końcu blizzard da im buffa.

I co teraz powiesz, po tym, jak IEM Singapore właśnie został wygrany przez Terrana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od empiku klucz do bety za pre-order i mam pytanko techniczne. Mam zainstalowane WoL, nie stracę do niego dostępu jak zainstaluję betę HotS? Nie ma jakiś komplikacji z uruchamianiem jednej, bądź drugiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 11:29, matiz123 napisał:

> Jako że terranie już nawet nie dostają się do żadnych turniejów http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/IEM_Season_VII_-_Global_Challenge_Singapore

> może w końcu blizzard da im buffa.
I co teraz powiesz, po tym, jak IEM Singapore właśnie został wygrany przez Terrana? :D

To że był znacznie lepszy od wszystkich innych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów, ma ktoś lekkie "opóźnienie" w hots? W sensie ping większy. I raczej nie jest to problem związany z moim internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować