Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Powiem Ci tak: to akurat małe ma znaczenie, nawet więcej: im gorsza grafika tym szybciej chodzi wszystko i masz same plusy z tego. Ja na swom, o wiele gorszym sprzęcie gram na mediumie i jest całkiem spoko :)

BTW: czy ktoś mi zaproszenie wysyłał, a ja nie dostałem. Bo do B1SH0Pa wysłałem, ale coś chyba nie styka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:00, Akoss-94 napisał:

Ja tobie wysłałem zaproszenie. jak złapię cię kiedyś online to napiszę ci wiadomość ;)


To ewentualnie teraz sobie zaocznie załączę SC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłałeś zaproszenia, Ty mnie dodałeś do znajomych tylko, ja Ciebie też mam dodanego, zaproszenie jest jak podajesz maila. Jak będziesz online to napisze do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Nerchia nie będzie. Ja liczę na powtórkę z ostatniego turnieju, czyli przynajmniej jeden mecz komentowany przez MaNę i Tarsona, a także trollowanie Carmacka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:24, B1SH0P napisał:

Nie wysłałeś zaproszenia, Ty mnie dodałeś do znajomych tylko, ja Ciebie też mam dodanego,
zaproszenie jest jak podajesz maila. Jak będziesz online to napisze do Ciebie.


Aaaa... no tak. W sumie to się właśnie zastanawiałem dlaczego to aż dwa razy jest. Ok, to zagadka wyjaśniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:44, matiz123 napisał:

Szkoda, że Nerchia nie będzie. Ja liczę na powtórkę z ostatniego turnieju, czyli przynajmniej
jeden mecz komentowany przez MaNę i Tarsona, a także trollowanie Carmacka. :D

Ja czekam rowniez na super gierke z piciem "soczku". Tarson imo wygra. Trio mc mkp i reis. I wszytko co nie jest zwiazane z grami xD. Oczywiscie dobre gry sa rowniez oczekiwane. Dodatkowo mam nadzieje na speszal taktiks w wykonaniu graczy. Bo szczegolnie na tym turnieju liczy sie fun.Chyba na ostatnim hsc MC zrobil 2 base cariers vs T. Bedzie awesome!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt w podpisie. OS to Windows 8. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego gra na maksymalnych detalach w 1680x1050 ledwo chodzi i fps oscyluje w granicach 10-15 ? W szczególności, że gra na takich samych detalach jakiś czas temu chodziła bez zarzutu ? Kolejny genialny patch, który roztrzaskał optymalizację czy coś innego ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal jeszcze problemów z framerate''em nie naprawili? W ogóle to te ich "wspaniałe" usprawnienia zepsuły świetną optymalizację z czasów po premierze. Co prawda w pewnym momencie sytuacja się poprawiła, ale naprawdę nie bawiły mnie sytuacje, gdy gra działa bardzo szybko, a nagle bez przyczyny zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było tak, że w jednej grze było +30-35 FPSów, a potem po jakimś dziwnym crashu DirectX/OpenGL nagle FPS nie przekracza 15, więc ogólnie rzecz biorąc grać się nie da. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że aby oglądać HSC w jakości lepszej, niż 480p, trzeba zapłacić. :/ A przynajmniej tak to wygląda w tej chwili na głównym streamie, który aktualnie prezentuje odliczanie do startu. W sumie to nawet nie pamiętam, czy podczas ostatniego turnieju trzeba było płacić za sensowną jakość - wydaje mi się, że nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to, co się na streamie dzieje, powinni zwrócić ludziom kasę za subskrypcje i udostępnić jakość HD do końca turnieju. Wiadomo, Homestory to świetny turniej i w ogóle, ale wywalający się co chwilę stream zdecydowanie nie jest fajny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować