Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2012 o 18:45, matiz123 napisał:

Za to, co się na streamie dzieje, powinni zwrócić ludziom kasę za subskrypcje i udostępnić
jakość HD do końca turnieju. Wiadomo, Homestory to świetny turniej i w ogóle, ale wywalający
się co chwilę stream zdecydowanie nie jest fajny. :/


za samo sluchanie roterdama powinni doplacac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 22:58, EmperorKaligula napisał:

za samo sluchanie roterdama powinni doplacac ;)

Oj tam, mi on nie przeszkadza. :P Zresztą na HSC tyle osób komentuje, że Rotterdama jest stosunkowo niewiele. Poza tym zazwyczaj są gry na dwóch streamach, więc jak na jednym jest Rotterdam, to się możesz przełączyć. :P No i parę osób mówi chyba jeszcze mniej zrozumiale niż on. :D

Dzisiaj na szczęście skończyły się problemy ze streamem, także da się oglądać mecze. Właśnie się spotkania ostatniej grupy (chyba najmocniejszej - TLO, MC, Kas i Grubby) zaczęły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 23:04, matiz123 napisał:

Oj tam, mi on nie przeszkadza. :P Zresztą na HSC tyle osób komentuje, że Rotterdama jest
stosunkowo niewiele. Poza tym zazwyczaj są gry na dwóch streamach, więc jak na jednym
jest Rotterdam, to się możesz przełączyć. :P No i parę osób mówi chyba jeszcze mniej
zrozumiale niż on. :D


ostatnie turnieje rozpiescily pod katem casterow, ciezko teraz to wytrzymac

Dnia 21.12.2012 o 23:04, matiz123 napisał:

Dzisiaj na szczęście skończyły się problemy ze streamem, także da się oglądać mecze.
Właśnie się spotkania ostatniej grupy (chyba najmocniejszej - TLO, MC, Kas i Grubby)
zaczęły. :)


moze vody wybranych gier popatrze (snute idzie jak burza, ciekawe w jakim zespole skonczy). a teraz znowu nocka w robocie, a w dzien jak graja to sie odsypia... nie trafili z terminem ;)

beda vody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 23:16, EmperorKaligula napisał:

beda vody ?

Na obu kanałach - http://en.twitch.tv/taketv i http://en.twitch.tv/taketvbstream pod "Videos" jest nagrane chyba wszystko, co zostało pokazane na streamie. Widzę, że jest strona z VODami do Homestory Cup V (linki odsyłają właśnie do odpowiednich momentów z tych nagranych filmów), więc pewnie pojawi się coś takiego również dla HSC VI.

EDIT: Właśnie zauważyłem, że na stronie turnieju w Liquipedii już jest sekcja "VODs", także łap link: http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/HomeStory_Cup/6. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 3 podejściach do Multitasking trainera... Muszę przyznać, że mocne to to. Mam ogromne problemy z utrzymaniem proby przy zyciu i jednoczesnie sensownemu atakowaniu... Czuję się przez to teraz wypalony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 03:01, Akoss-94 napisał:

Jestem po 3 podejściach do Multitasking trainera... Muszę przyznać, że mocne to to. Mam
ogromne problemy z utrzymaniem proby przy zyciu i jednoczesnie sensownemu atakowaniu...
Czuję się przez to teraz wypalony xD


Cuz SC2 is hard to learn, and fkin harder to master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem kampanię. Świetna, teraz już raczej nie mam dylematu co kupić sobie w przyszłym roku. HotS i niema gadania. Intrygują mnie tylko napisy na pudełku i po skończeniu kampanii - trylogia Starcraft 2. Czy wiadomo coś o tym, że będą dwa dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 21:42, Fimbulvinter napisał:

Przeszedłem kampanię. Świetna, teraz już raczej nie mam dylematu co kupić sobie w przyszłym
roku. HotS i niema gadania. Intrygują mnie tylko napisy na pudełku i po skończeniu kampanii
- trylogia Starcraft 2. Czy wiadomo coś o tym, że będą dwa dodatki?


Oczywiście, o 3 części było wiadomo gdy jeszcze WoL nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 11:19, Fimbulvinter napisał:

Jakieś rady jak zacząć ćwiczyć garnie? Zdaję sobie sprawę, że to nie będzie łatwe.


poradniki dapolla na yt ? wrzucili je kilka tygodni temu wiec sa akualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 11:19, Fimbulvinter napisał:

Jakieś rady jak zacząć ćwiczyć garnie? Zdaję sobie sprawę, że to nie będzie łatwe.


Najlepiej znaleźć sobie kogoś o podobnym poziomie i ćwiczyć. Wtedy będziesz mieć okazję wyuczyć się buildów itp. Ja na Twoim miejscu poćwiczyłbym na początku z kimś obronę przed wszystkimi cheesami, rushami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować