Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2013 o 22:05, luzac napisał:



To nie jest powód do załamania, tylko do radości.


Spoiler

Właśnie tutaj też jest niby napisane, że niby go "wyleczyli" przez serum nanitowe. Do tego udział w ataku przeciwko niemu brał Raynor. Co zaczyna trochę nie współgrać z poznaną do tej pory fabułą. Plus info o pomocy Kerrigan (chyba, że jego misje będą odskocznią, jak w przypadku Zeratula w WoL) oraz artefaktach Xel`Naga ;o



EDIT:

Spoiler

Dodatkowo napisane jest, że jego deinsfestacja się powiodła: http://starcraft.wikia.com/wiki/Resurrection_IV#The_Final_Battle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo myślałem, że jednak tamtych wydarzeń nie uznano za kanon.

Spoiler

W Wings of Liberty Raynor ani razu nie wspominał o Stukovie i tamtych wydarzeniach. Taldarina też nigdzie nie było. W końcu to były tylko misje dodatkowe. Ciekawe w takim razie czy Taldarin też się pojawi. W każdym razie, jak będzie przynajmniej Stukov to będę zadowolony, bo lubiłem jego postać i UED. Może też pokuszą się o jakieś wyjaśnienie dla tych, którzy nie grali w tamte misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 22:29, luzac napisał:

Spoiler

Deinfestacja Kerrigan też się powiodła. Jak to się skończy? Wiadomo.




Spoiler

Kerrigan w HotS ponownie przejdzie transformację w Chrysalis. Jest na to odpowiedni achievement (zero obrażeń ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 19:41, Arcling napisał:

Dobrze by było żeby trylogię zakończyli maksymalnie do 2015 ;D


Pewnie im się uda, zdecydowanie nie spieszą się z wydawaniem kolejnych dodatków. Pewnie problemy z balansem przy kolejnych premierach nie dają im spać po nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w sprawie kampanii HOTS: wiadomo coś o sekretnych misjach(czy są)? Bo jakbym przechodził kampanię to chciałbym całą fabułę jednym ciągiem przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 09:44, Andrzej15 napisał:

A ja mam pytanie w sprawie kampanii HOTS: wiadomo coś o sekretnych misjach(czy są)? Bo
jakbym przechodził kampanię to chciałbym całą fabułę jednym ciągiem przejść :)


misja bonusowa z podstawki baaardzo luzno laczy sie z fabula podstawki. rownie dobrze mogla byc do przejscia jako bonus po finale czy cos. tutaj spodziewam sie podobnej pod katem fabularnym misji dodatkowej (jesli w ogole bedzie) nie ma co sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 09:55, EmperorKaligula napisał:

misja bonusowa z podstawki baaardzo luzno laczy sie z fabula podstawki. rownie dobrze
mogla byc do przejscia jako bonus po finale czy cos. tutaj spodziewam sie podobnej pod
katem fabularnym misji dodatkowej (jesli w ogole bedzie) nie ma co sie martwic.


Może jest luźno połączona ale np. po misji z Zeratulem, gdzie odkrywa hybrydę, pojawia się odniesienie do tych wydarzeń z sekretnych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 12:27, Andrzej15 napisał:

Może jest luźno połączona ale


nie ma zadnych ale. jest luzno polaczona i nie ma roniznicy czy przejdziesz ja po wspomnianiach czy po calej grze. to samo bylo w brood warze. i prawdopodobnie to samo bedzie w HotSie.

i nie musisz mi (i wszystkim innym) opisywac fabuly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, mój błąd. Myślałem, że nacisnąłem przycisk "spoiler". Niestety, spieszyło mi się, więc nie sprawdziłem potem moich wypocin.

Proszę moderatora o zmodyfikowanie mojego poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę zobaczyć profil gracza dostaję komunikat "Gracz nie ma profilu StarCraft 2 na tym serwerze". Dziwne, bo przecież serwery są regionalne (gra globalna działa od niedawna), a sprawdzałem członków grupy gram.pl. Może chodzi o to, że wszyscy byli off-line. Jeśli tak, to komunikat jest mylący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 15:18, vegost napisał:

Jutro premiera dodatku ? Ktoś gdzieś widział cenę dodatku na poziomie (cena&jakość) 50
zł ? :)


Najtaniej widziałem za 80zł na allegro samego CD keya, raczej wątpię jak dorwiesz taniej niż 80, a jak znajdziesz to daj znać ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 15:18, vegost napisał:

Jutro premiera dodatku ? Ktoś gdzieś widział cenę dodatku na poziomie (cena&jakość) 50
zł ? :)

Powodzenia w poszukiwaniach... Który dodatek kiedykolwiek kosztował 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować