Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Ja gram jakby co na ladderze w Wol, ponieważ za słaby jestem na turnieje na poziomie wyżej od brązu.

A ktoś by zagrał w Wol czy wszyscy grają, w Hots ?. I mam pytanie czy opłaca się kupić, na premierze dodatek czy poczekać na zniżkę cen ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 19:29, Shoggun napisał:

Ja gram jakby co na ladderze w Wol, ponieważ za słaby jestem na turnieje na poziomie
wyżej od brązu.

A ktoś by zagrał w Wol czy wszyscy grają, w Hots ?. I mam pytanie czy opłaca się kupić,
na premierze dodatek czy poczekać na zniżkę cen ?.

Jeśli chcesz czekać pół roku (optymistycznie), więc jeśli chcesz kupić kup teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 21:50, zerohunter napisał:

Ale jaki cel ma Blizzard w robieniu osobnych ladderów, jeżeli gra się niczym nie różni?

Kurde, ta komercjalizacja zabija wszystko;/


Cóż Brood War od podstawowego StarCrafta też niczym się nie różnił. Też był jeden klient i tam też nie było żadnych nowych jednostek, umiejętności czy taktyk. Ta komercjalizacja w pierwszym StarCrafcie zabiła wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MLG: MC odpadł, co za żal. A IMO miał spore szanse na wygranie całości jeżeli by doszedł do finału, zważywszy na to jak dymał terranów do tej pory. Nie będzie brotossa na pierwszy miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 23:07, Noirr napisał:

MLG: MC odpadł, co za żal. A IMO miał spore szanse na wygranie całości jeżeli by doszedł
do finału, zważywszy na to jak dymał terranów do tej pory. Nie będzie brotossa na pierwszy
miejscu:(


No szkoda tez mu kibicowalem, mam jednak nadzieje ze Terran nie zdobedzie pierwszego miejsca. Jedyna nadzieja pozostaje w Live, poki co jest 1:1, ale mam nadzieje ze wygra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 21:50, zerohunter napisał:

Ale jaki cel ma Blizzard w robieniu osobnych ladderów, jeżeli gra się niczym nie różni?

Kurde, ta komercjalizacja zabija wszystko;/


Różni się tym, że mapy są inne, które różnią się od tych z WoLa (nie wszystkie), są nowe jednostki, większość buildów z WoLa, albo uległa zmianie, albo nie działa, teoretycznie wszystko się zmieniło w multi, oraz grafika jest podrasowana, głównie fizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć fantastyczne tła z

Spoiler

misji na Zerus

? Nie pamiętam, która to była dokładnie, 3 czy 4 misja na tejże planecie, ale pamiętam, że obraz w tle był niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pora na moją opinie o kampanii HOTS.

Fabuła: całkiem niezła, choć częściowo zepsułem sobie ją przez zwiastun "Zemsta"(ale i tak były zaskoczenia -

Spoiler

np. z dawną Kerringan).

Cieszy fakt, że
Spoiler

wątek ostatecznej wojny jest rozwijany. Natomiast jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do wątku z artefaktem Xel''Naga. W prologu jest napisane, że sobie zniknął. Ten, kto czytał książkę, która jest łącznikiem między podstawką a dodatkiem(nie pamiętam tytułu utworu) wie, że artefakt zakosiło Dominium z Narudem na czele, dla Mengska. Ci, co nie czytali(w tym ja) mogą się dziwić czemu bohaterowie nie są zainteresowani tym artefaktem. Opis mógłby być zatem ciut bardziej rozbudowany. Druga sprawa: czemu Mengsk nie naładował sobie artefaktu? Miałby zergów z głowy :) (choć może czegoś ja nie wiem).



Przerywniki: jak zwykle wybornie się je oglądało.

Rozwój Kerringan i zergów: fajny patent z misjami ewolucyjnymi. Dzięki temu można bardziej zaznajomić się umiejętnością danej jednostki. Cieszy też fakt, że dane bonusy dla zergów(no, poza tymi misjami ewolucyjnymi) czy też umiejętności naszej bohaterki można zmieniać między misjami.

Kampania mnie nie zawiodła. Już nie mogę się doczekać ostatniego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 09:17, Andrzej15 napisał:

Fabuła: całkiem niezła, choć częściowo zepsułem sobie ją przez zwiastun "Zemsta"(ale
i tak były zaskoczenia -

Spoiler

np. z dawną Kerringan).



Spoiler

W HotSie nie ma dawnej Kerrigan o_o, QoB jest dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z S2 oglądam te poradniki, na youtube i mam pytanie na ile one mi się przydadzą w takiej grze na serio, bo jak chce kupić dodatek to i tak mam problem bo ja musze, mieć poradniki youtube mi mało mówia opisy build z liquipedia ja mało zapamiętam z statystyk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować