Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2013 o 15:20, zerohunter napisał:

Jak dodam na innym koncie takie same dany jak na obecnym to blizzard może coś podejrzewać
i np. zablokować konto?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby zagrałem raz, ale jak wcześniej grałem u brata w kampanię to miałem ochotę na to multi, więc kupiłem na allegor konto, koleś wysłał tylko dane do logownia i się zablokowało, teraz czekam na resztę danych, czyli pytanie i keya, payu chroni w przypadku jakbym nie dostał tych danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi że nie ma keya, rozumiem że bez keya nie mogę zmienić sekretnego pytania, a co się z tym wiąże on ma moją kasę i moje konto, bo powie że mu ukradli, dobrze rozumuję z tym pytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 19:00, zerohunter napisał:

Mówi że nie ma keya, rozumiem że bez keya nie mogę zmienić sekretnego pytania, a co się
z tym wiąże on ma moją kasę i moje konto, bo powie że mu ukradli, dobrze rozumuję z tym
pytaniem?


Jeśli kupiłeś konto ze Starcraftem (co swoją drogą jest chyba wbrew licencji blizzarda), to gra jest już przypisana do konta i potrzebujesz dane do logowania i chyba sekretne pytanie. Jeśli się zablokowało przy logowaniu, to on powinien dostać maila z możliwością odblokowania. Później musisz zmienić maila, na jakie jest założone konto (o ile to możliwe), bo wszelkie zmiany hasła, odblokowywanie konta, większe zmiany na koncie są w oparciu o maila.
Nie wiem też, czy da się zmienić sekretne pytanie, ale pewnie tak. I kod do gry jest przy tym na pewno zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:37, zerohunter napisał:

Ale jak konto będzie na mnie, nawet jak zmienię pytanie bez keya, to on z tym keyem dalej
nic nie będzie mógł zrobić?


O jakim keyu mówimy? Klucz do starcrafta?
Jeśli tak, to nic z nim nie zrobi. Został przypisany do konta i amen. Ja swojego nie pamiętam i chyba nawet nigdzie nie zapisałem. Nie jest on do niczego później potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:54, Macios napisał:

Jeśli tak, to nic z nim nie zrobi. Został przypisany do konta i amen. Ja swojego nie
pamiętam i chyba nawet nigdzie nie zapisałem. Nie jest on do niczego później potrzebny.


Klucz przydaje się przy odzyskiwaniu konta w przypadku kiedy zostanie zablokowane. Kiedyś trzeba było podesłać skana dokumentu tożsamości i klucze zarejestrowanych gier w celu odzyskania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 21:23, Wojman napisał:

Klucz przydaje się przy odzyskiwaniu konta w przypadku kiedy zostanie zablokowane. Kiedyś
trzeba było podesłać skana dokumentu tożsamości i klucze zarejestrowanych gier w celu
odzyskania konta.


O proszę, o tym nie wiedziałem. Mam aktywną opcję powiadomień na telefon, więc jak coś się dzieje, dostaję smsa (np z kodem na odblokowanie konta) od Blizza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 21:23, Wojman napisał:

Klucz przydaje się przy odzyskiwaniu konta w przypadku kiedy zostanie zablokowane. Kiedyś
trzeba było podesłać skana dokumentu tożsamości i klucze zarejestrowanych gier w celu
odzyskania konta.


Teraz tylko skan dokumentu z datą ważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie proby, po ok ponad 10 pylon, gaz, wrota, 2 albo 3, mam płynności surowców a i tak mnie zrushują większą ilością jednostek, ciężka gra, ile meczy muszę przegrać w grach nie rankingowych żeby konto było jak od zera? Przed sprzedażą było w goldzie, a w tym sezonie nie było nic grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 22:14, zerohunter napisał:

ile meczy muszę przegrać w grach nie rankingowych żeby konto było jak od zera?


Nie zrobisz czegoś takiego, twój MMR (ukryty poziom skilla) zmienia się podczas grania rankedów, więc musisz przegrać z 30-40 gier rankingowych żeby wylądować w brązie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jest jak rozłączy z BNem i liczy to jako przegraną. Pamiętam jak na początku mojej przygody z SC II miałem praktycznie wygrane pierwsze starcie i mnie rozłączyło... Może to też dlatego dopiero do tej gry wróciłem po trzech miesiącach przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 21:41, Muradin_07 napisał:

Gorzej jest jak rozłączy z BNem i liczy to jako przegraną. Pamiętam jak na początku mojej
przygody z SC II miałem praktycznie wygrane pierwsze starcie i mnie rozłączyło... Może
to też dlatego dopiero do tej gry wróciłem po trzech miesiącach przerwy.


Gorzej by było jakby każdy sobie wychodził z gry i by im nie zaliczało przegranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony oczywiście, że gorzej. Ale boli to, że po całkiem dobrej walce przez problemy z połączeniem tracisz murowaną wygraną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 23:38, Muradin_07 napisał:

Z jednej strony oczywiście, że gorzej. Ale boli to, że po całkiem dobrej walce przez
problemy z połączeniem tracisz murowaną wygraną :/


Powstaje pytanie, czy gramy aby wygrywać, albo gramy po to aby doskonalić skilla, lub czy gramy dla zabawy. Tak szczerze to ja wolę grać dobrą grę z dużym poziomem skilla i ją przegrać, niż grać 10 minutowe gry i wygrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować