Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

To tak z dziennikarskiego obowiązku:

Lucifron vs. Naniwa :

Spoiler

1:2


Uzer vs. Bly:
Spoiler

2:0



Ciekawy jestem czy passa sezonu zostanie utrzymana i odpadać będą faworyci z zeszłego sezonu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupowaniem klucza z zagranicznych serwisów? Czy jezeli kupie SCII HOTS w UK to bede miec dostepny jezyk polski w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 21:16, Klimat napisał:

Jak to jest z kupowaniem klucza z zagranicznych serwisów? Czy jezeli kupie SCII HOTS
w UK to bede miec dostepny jezyk polski w grze?

Klucz kupiony w UK nie będzie się niczym różnić. W grze można teraz robić dowolne kombinacje i osobno ustawić język napisów oraz głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 21:16, Klimat napisał:

Jak to jest z kupowaniem klucza z zagranicznych serwisów? Czy jezeli kupie SCII HOTS
w UK to bede miec dostepny jezyk polski w grze?

jest też global play, więc możesz mieć nawet azjatycką/amerykańską kopię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to wcześniej po prostu nie zmieniało się tego w opcjach konta battle.net przed ściągnięciem gry, żeby zmienić język albo region? Może mi się trochę pomyliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 23:30, Muradin_07 napisał:

A czy to wcześniej po prostu nie zmieniało się tego w opcjach konta battle.net przed
ściągnięciem gry, żeby zmienić język albo region? Może mi się trochę pomyliło...

Teraz też można to zmienić w opcjach gry. Po zmianie zostaną jedynie pobrane stosowne pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja wiem że tak teraz jest no. Chodziło mi bardziej o to, czy wcześniej jakby ktoś nie wiem... kupił koreański klucz do SC II to mógłby zmienić region na EU wcześniej, przed wprowadzeniem gry globalnej i zmiany języka w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezyk i napisy w opcjach mozna zmienic- wymagany jest restar gry i sciagniecie kilku gb danych

server zmienia sie przed wpisaniem hasla, choc mozna to zrobic bedac juz zalogowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 23:35, Muradin_07 napisał:

Nie no, ja wiem że tak teraz jest no. Chodziło mi bardziej o to, czy wcześniej jakby
ktoś nie wiem... kupił koreański klucz do SC II to mógłby zmienić region na EU wcześniej,
przed wprowadzeniem gry globalnej i zmiany języka w opcjach.

Wtedy taki klucz był przypisany na konkretny region i nie było możliwości zmiany żeby grać na innym. Wersja językowa była niezależna, bo pamiętam, że już od premiery można było np. na kluczu EU pobrać sobie wersję koreańską (aczkolwiek wciąż by się grało na EU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie o to mi chodziło ;) Ale w sumie to dobra jest ta gra globalna, chociaż ja bym nie startował do koreańskiego ani trochę jak nawet a EU radzę sobie średnio jeżeli nie słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 23:41, Muradin_07 napisał:

No to właśnie o to mi chodziło ;) Ale w sumie to dobra jest ta gra globalna, chociaż
ja bym nie startował do koreańskiego ani trochę jak nawet a EU radzę sobie średnio jeżeli
nie słabo.


Nie ma sensu grać na KR, za duże lagi, niezależnie od połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 11:15, B1SH0P napisał:

Nie ma sensu grać na KR, za duże lagi, niezależnie od połączenia.


No to czyli będę się trzymał z daleka, mimo że tam jedyne co zrobiłem to wstawiłem nickname.

Poza tym dzisiaj ostatni tydzień z RO32 WCS EU i mamy grupę G: ForGG vs. Vortix i Grubby vs. Bunny

I powiem szczerze, że ciężko jest mi powiedzieć kogo wolałbym w RO16 dlatego czekam na ostateczne rozwiązanie i podejrzewam, że w dwójce będzie Bunny jak już ma być tradycji za dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przechodzę po raz drugi Heart of the Swarm i muszę powiedzieć, że zmieniłem zdanie odnośnie misji "Rendezvous" i "The Crucible", a wrażenia z nich oceniam jako pozytywne. Jeśli skupić się na wykonywaniu misji, zadaniach (+ bonus/osiągnięcia) i zwiększyć poziom trudności, to zabawa wciąga znacznie bardziej :).

No i widać, że Blizzard jednak trochę poprawił grę. Kampania przestała się wywalać do systemu, framerate dużo wyższy, tylko nadal mi te filmiki tną, no trudno -_-.

Grał ktoś ostatnio w jakieś ciekawe mapki na Arcade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle sobie mówię, że spróbuję pograć w Star Strikers i może kiedyś wreszcie sobie zagram, ale wygląda całkiem ciekawie.

Swoją drogą wiadomo już jak będą wyglądały grupy na Dreamhack Valencia 19-20 lipca: http://open.dreamhack.se/news/120-vlc-groups.html

Kogo nie będzie to Duja, ForGG, Naniwa, Tarson i Zervas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jeszcze nikt tu o tym nie pisał, więc podaję grupy RO16 WCS EU, które zostały stworzone wczoraj wieczorem:
Grupa A: Mvp, HasuObs, Grubby, Ret
Grupa B: Stephano, Welmu, LucifroN, duckdeok
Gruba C: NaNiwa, MMA, Happy, Tefel
Grupa D: TitaN, VortiX, MaNa, MC
Mecze zostaną rozegrane w dniach 5-8.08, czyli za niecałe trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wrzucałem, bo nie chciałem dublować postów :)

Trochę chciałem żeby do grupy D zamiast TitaNa wpadł MVP, albo żeby bracia Duran zagrali w jednej grupie i nawet może pierwszy match zagrali razem, bo chyba tak by się nawet ułożyło. Ale jest ok, zapowiada się ciekawie. Tefel vs NaNiwa - będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 13:49, Muradin_07 napisał:

Tefel vs NaNiwa - będzie ciekawie.

Tefel wygrał z NaNiwą 2:0 w Challenger League w pierwszym sezonie, liczę na powtórkę. I pamiętam, że NaNiwa nieźle rage''ował podczas tych gier, chyba użył słów "why I play greedy against the worst zerg in the world?" albo coś w tym stylu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować