Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dla mnie osobiście cheat to cheat - pomaga to przeciwnikowi, jeśli tego nie mam. Jedyne, co mógłbym wziąć i dodać do SC 2 to trochę inaczej sformułowane informacje na ekranie. Głównie dlatego, że podczas gry jak są one po lewej stronie nawet nie zwracam na nie uwagi, a jednak takie info o tym, że akurat w tym momencie skończyło się robić ulepszenie (coś w stylu tego, co jest w rozszerzeniu GameHeart) byłoby całkiem dobre dla nowych graczy i pozwoliłoby wyczuć kiedy się coś weźmie i skończy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ale mnie nie interesuje moralny aspekt czynu bo jest jasny i nie zostawia pola do rozważań. Za to co do niego skłania już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chęć wygrania w łatwy sposób i nieuczciwy. Mi się wydaje, że gracze maphacków nie używają dlatego, że grać nie potrafią - po prostu chcą coś po łatwości zdobyć. Tylko, że nawet wbity Grandmaster w taki sposób jest dość łatwy do zweryfikowania i kończy się banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teorie są takie:

1) losowy wypadek
2) Protoss tak op, że niszczy nawet poza grą
3) Gumiho kliknął przez przypadek salvage na budce i mamy efekt
4) $o$ sypnął groszem aby wyeliminować niektórych i żeby Jin Air w Proliguu miała fory
5) in progress

Ogólnie bez komisji Macierewicza się nie obejdzie, a budka już dostała ostrzenie od KeSPA i jak jeszcze raz to zrobi dostanie karne punkty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że David Kim w kolejnej wiadomości dotyczącej balansu napisze tylko coś w stylu "przyglądamy się sytuacji", a tak naprawdę nic z tego nie wyniknie. :/ Według mnie doskonałym pomysłem byłoby coś w stylu testowej mapy, tylko że tutaj byłby to testowy turniej. Zaprosi się zawodowców i po prostu w losowych momentach będzie się danemu graczowi rozpadać budka. Dzięki temu będzie można określić, czy ma to jakiś wpływ na grę i czy trzeba się problemem jakoś zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać tutaj wręcz pomogło to Terranowi. Tak więc trzeba coś z tym zrobić i albo każdy losowo będzie dostawał budką w głowę, albo w ogóle zlikwiduje się takowe z gier w ramach WCS. Ewentualnie wprowadzi się system dźwiękoszczelności taki jaki już zaproponował z resztą Taeja: http://i.imgur.com/TpgAPIU.png

To jest przyszlość e-sportu. Ewentualnie gracze będą musieli grać w kaskach i teamy będą musiały dbać o bhp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 11:28, matiz123 napisał:

No i RIP in piece Day[9]. :(


Naprawde zginal czy to sa tylko jakies internetowe glupie zarty bo ja juz nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 12:01, Cykada85 napisał:

Naprawde zginal czy to sa tylko jakies internetowe glupie zarty bo ja juz nie wiem?

Pewnie, że żart, który zresztą się już przez internet przewija od dłuższego czasu. Sądzisz, że TB ot tak by o tym wspominał gdyby to była prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na Gamescom ogłoszą drugi dodatek? http://eu.battle.net/d3/en/blog/14514579/blizzard-at-gamescom-2014-19-06-2014

W zeszłym roku pokazali dodatek do Diablo 3, Reaper of Souls, może w tym pokażą Legacy of the Void? Już i tak sporym rozczarowaniem było to, że nie było o nim nic na Blizzconie. Zdecydowanie za długo im to zajmuje, nawet pokazanie garstki screenów i podstawowych informacji, zwłaszcza tych dotyczących kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 12:43, matiz123 napisał:

Pewnie, że żart, który zresztą się już przez internet przewija od dłuższego czasu. Sądzisz,
że TB ot tak by o tym wspominał gdyby to była prawda? :)


Wlasnie mnie to zdziwilo ze tak lajtowo podchodza do tego, jak przeczytalem twojego posta to az sie wystraszylem jakby normalnie ktos z rodziny mi zmarl :) Koles jest przesympatyczny i choc moja przygoda ze SC2 sie skonczyla to nadal go ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować