Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 13:14, KrzychW napisał:

Obydwa trailery są już dostępne na gamershell.com.


Dzięki dzięki - już zasysam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 13:18, tykus napisał:

Dzięki dzięki - już zasysam :D

I bardzo dobrze , bo warto.Prezentują się całkiem ciekawie.Jutro czeka nas następne ściąganie zapowiedzianego video z gry , które pozwoli zobaczyć S2 w akcji.Chociaż do premiery jeszcze daleko ,w końcu 10 lat czekania dobiega końca.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:00, Arkads napisał:

Może zrobią WoS (World of Starcraft) xP.


Nieoficjalnie jeden z GM od WoW mówił mojemu koledze, że SC2 - 2008, WoS - 2010, a D3 nie wiadomo kiedy. Podobno engine już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ciekaw losów Zeratula w kampanii...w końcu on pierwszy odkrył prawdę o hybrydach zergów z protosami...

Zresztą ciekawe czy te hybrydy to będzie jako nowa rasa np. w dodatku czy tylko będą występować w kampanii...
Zapowiada się ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:26, MisticGohan_MODED napisał:

Zresztą ciekawe czy te hybrydy to będzie jako nowa rasa np. w dodatku czy tylko będą występować
w kampanii...
Zapowiada się ciekawie :D

Ja sądzę, że jeśli pojawi się nowa rasa, to Blizz prędko tego nie ogłosi - musi jakieś niespodzianki zachować na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:29, Vel Grozny napisał:

Ja sądzę, że jeśli pojawi się nowa rasa, to Blizz prędko tego nie ogłosi - musi jakieś niespodzianki
zachować na później.

Nowej rasy w SC2 nie będzie - już potwierdzone. Co najwyżej w dodatku, ale wątpię, bo Blizz nie robi aż tak drastycznych zmian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:25, Galadin napisał:

> Może zrobią WoS (World of Starcraft) xP.

Nieoficjalnie jeden z GM od WoW mówił mojemu koledze, że SC2 - 2008, WoS - 2010, a D3 nie wiadomo
kiedy. Podobno engine już jest.



Hm. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem: WYBORNIE.

Ciekawe czy będzie to strategia w stylu nowego C&C czyli takie klasyczne podejście w nowym wydaniu, czy też bardziej jak Medieval - kombinowanie na polu walki. Co by nie było, bardzo się cieszę, że wreszcie po latach będzie kontynuacja.

A co do wersji językowej: kupię wyłącznie angielską, jakiekolwiek spolszczenie mnie nie interesuje. Na przykładzie paru ostatnich gier zarówno Cenega jak i CDP pokazały, że bardzo nierówno podchodzą do tej roboty: raz rewelacja, raz kiszka, a jakiekolwiek babole w przypadku tak znaczącego dla mnie tytułu nie wchodzą w rachubę jeśli idzie o spolszczenie. A podejrzewam, że wydawcą będzie CDP.

Jedno tylko pytanie: czy muszę już zmieniać podzespoły kompa, żeby mi to ruszyło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:25, Galadin napisał:

> Może zrobią WoS (World of Starcraft) xP.

Nieoficjalnie jeden z GM od WoW mówił mojemu koledze, że SC2 - 2008, WoS - 2010, a D3 nie wiadomo
kiedy. Podobno engine już jest.


Haha tylko co GMowie z WoWa maja do SC xD a po 2 przeczytaj regulamin GM żaden GM nie może rozmawiać na temat firmy z innymi graczami a co najważniejsze spotkanie gma w grze graniczy z cudem bo as cały czas na invisible.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawił się Cinematic Trailer SC2.Można zobaczyć np. na YouTube albo na moim gramsajcie (tak chyba będzie szybciej :P).Filmik oszałamia wykonaniem,a klimat SC jest (chociaż ta scena ubierania więźnia w pancerz Marinesa bardziej budzi skojarzenia z Matrixem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:05, TTBoS napisał:

Haha tylko co GMowie z WoWa maja do SC xD a po 2 przeczytaj regulamin GM żaden GM nie może
rozmawiać na temat firmy z innymi graczami a co najważniejsze spotkanie gma w grze graniczy
z cudem bo as cały czas na invisible.....


Nie czytałem regulaminu bo w WoW nie gram i się nie znam na procedurach. Zresztą mnie to rybka, ja dostałem tylko loga z rozmowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:36, Galadin napisał:

> Haha tylko co GMowie z WoWa maja do SC xD a po 2 przeczytaj regulamin GM żaden GM nie
może
> rozmawiać na temat firmy z innymi graczami a co najważniejsze spotkanie gma w grze graniczy

> z cudem bo as cały czas na invisible.....

Nie czytałem regulaminu bo w WoW nie gram i się nie znam na procedurach. Zresztą mnie to rybka,
ja dostałem tylko loga z rozmowy. :)


na bank nie był gm z pomocy technicznej oni są jak duchy i są to pracownicy Blizzarda specjalnie wynajęci do tej roli ale też są GM gracze a oni wiedzą tyle co i my ;d [gdzieś na stronie nawet są zdjęcia GM blizza jak pracują :D.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:36, Skywalker560 napisał:

Właśnie pojawił się Cinematic Trailer SC2.

Czytaj wątek.O tym trailerze i jeszcze drugim , dyskutowaliśmu już z rana i podawaliśmy adresy , skad można zassać.:-)
Podzielam zdanie , że wykonany jest dobrze i klimat Starcraftowy trzyma.Jutro na stronie oficjalnej ma się pojawić kolejny film z SC2 , pokazujacy jak wygląda rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tego wątku od początku,bo nie mogłem znieść głupiego gadania,że to będzie World of SC,a nie SC2 :P.Parę filmików z gameplayem się już pojawiło,np. prezentujący Mothershipa Protossów i bitwę Protoss vs Terran (+ nukes i Wormy :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinematic w pełnej jakości jest świetny, można dojrzeć Kerrigan przez chwilę. :) No i ten klimat wojny, mmm. Teraz czekać tylko na kolejne informacje dotyczące samej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:11, Skywalker560 napisał:

Nie czytałem tego wątku od początku,bo nie mogłem znieść głupiego gadania,że to będzie World
of SC,a nie SC2

Na początku było troszkę bardziej rzeczowo.:-)
Bardzo jestem ciekaw , co zaprezentuje kolejny film , który pojawi się już jutro.Ma być do obejrzenia pod adresem: eu.starcraft2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować