Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Blizzard wpadł już na lepszy pomysł, mianowicie będzie wydawał płatne DLC (historie będą pocięte prawdopodobnie na odcinki!) ku uciesze fanów. Słodko, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 20:40, Paluch_222 napisał:

Dobrze by było, żeby Volvox zaktualizował swój post


Dzięki za info. Chętnie zagram sobie w starą kampanie.
Niestety nie jestem już moderatorem, więc nie dam rady przeedytować. Ale pewnie zaraz ktoś tu wskoczy i doklei ten link do pierwszego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 21:23, Shinigami napisał:

Blizzard wpadł już na lepszy pomysł, mianowicie będzie wydawał płatne DLC (historie będą
pocięte prawdopodobnie na odcinki!) ku uciesze fanów. Słodko, nie?


Nie widzę problemu w produkcji DLC w, którym tylko jest story mode + skin/whatever. Jak ktoś chce pograć SP - kupuje, a gdy kogoś to nie interesuje - nie musi kupować. Chyba takie DLC lepsze niż takie, które jest wymagane do grania MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 21:23, Shinigami napisał:

Blizzard wpadł już na lepszy pomysł, mianowicie będzie wydawał płatne DLC (historie będą
pocięte prawdopodobnie na odcinki!) ku uciesze fanów. Słodko, nie?


Nie widzę problemu w produkcji DLC w, którym tylko jest story mode + skin/whatever. Jak ktoś chce pograć SP - kupuje, a gdy kogoś to nie interesuje - nie musi kupować. Chyba takie DLC lepsze niż takie, które jest wymagane do grania MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w serii zawsze interesowała przede wszystkim kampania, w multi grałem parę razy, wskoczyłem powyżej połowy listy w srebrnej lidze, ale nigdy na dłużej mnie nie wciągnęło. Dlatego cieszy mnie, że zapowiedziane do tej pory DLC nie będzie wycinkiem z trylogii SC2, ale osobną historią dziejącą się już po wydarzeniach z tych gier. Nie czuję przymusu kupna i zapewne tego nie zrobię. Mam tylko nadzieję, że ta jaskółka nie wróży zmian w sposobie wydawania gier przez Acti-Blizz.

Na kolejną część Warcrafta, lub odświeżenie oryginalnej trylogii liczę tym bardziej, że w tym roku do kin wejdzie film opowiadający wydarzenia z pierwszej części gier. Jest to więc dobra okazja, by przyciągnąć nowe pokolenie graczy do zasłużonej marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem pierwsze trzy misje Novy i... w sumie jestem pozytywnie zaskoczony.

Brawa Blizzardowi należą się za pomysłowość w misjach. W szczególności mam tu na myśli drugą połowę pierwszego rozdziału. Czułem się jakbym grał jakąś grę na automacie. I jeszcze ten końcowy boss... :P

Fabularnie ciężko coś powiedzieć.

Spoiler

Ot, mamy intrygujący spisek w zergami w tle, który chce obalić Valeriana.

Zobaczymy co przyniosą dalsze części.

Oczywiście pomiędzy zadaniami możemy sobie odpowiednio ulepszać jednostki jak i dozbrajać Novę. Szału na razie tu nie ma, ale czego spodziewać się po trzech pierwszych misjach.

Przejście zajęło mi jakieś jedna godzinę i czterdzieści minut. Grałem na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie SC2 F2P czy jak kupię LOTV to będę miał odblokowanych tych 7 dowódców do coopa co byli na starcie czy teraz to tylko kampanię dostaję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Numenpl napisał:

Mam pytanie odnośnie SC2 F2P czy jak kupię LOTV to będę miał odblokowanych tych 7 dowódców do coopa co byli na starcie czy teraz to tylko kampanię dostaję??

Wszyscy dowódcy są dostępni od początku, tylko część z dodatków ma limit poziomów do 5 czy 7 chyba- jeśli kupisz dodatek to zdejmiesz ten limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, doctorwho napisał:

Wszyscy dowódcy są dostępni od początku, tylko część z dodatków ma limit poziomów do 5 czy 7 chyba- jeśli kupisz dodatek to zdejmiesz ten limit.

No właśnie z tego co forum battleneta (a tam odpowiedzi na proste pytanie to cholery idzie dostać) bo chodzi mi o pierwszych 7. Pierwsi trzej są odblokowania dla wszystkich i teraz jak czytam battlechesta na shopie to wszystkie 3 kampanie daja dostep do 4 kolejnych bez limitu poziomu. Problemem jest że po przejściu SC2 na F2P to istny bajzel panuje a po zrobieniu mastera raynora poziom 17 troche chcialbym cos nowszego i swann mi pasuje, ale najlepsze rzeczy to są poziom powyżej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować